Animowane karty Szczęśliwego Nowego Roku 2020 Szczura

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich przyjaciół i krewnych niezwykłą niespodzianką noworoczną - złap niezwykłe animowane karty i zdjęcia różnych tematów (natura, Święty Mikołaj, drzewo noworoczne, śmieszne animacje szczurów), które pomogą Ci pięknie i twórczo pogratulować ludziom drogim sercu Nowego Roku 2020.

Zimowe krajobrazy

W przeddzień świąt noworocznych możesz zaprezentować doskonały nastrój i przypomnieć nadchodzące uroczystości, prezentując piękny obraz z wizerunkiem zimowego krajobrazu i latających płatków śniegu.

Wiele żywych emocji da również obraz śnieżnego domu Świętego Mikołaja. Oprócz tego pacyfikującego krajobrazu możesz napisać mały quatrain o płatkach śniegu i zbliżającym się Nowym Roku 2020.

Płatki śniegu leżą spokojnie na białych dachach

Gdzieś w oddali słychać brzęczenie dzwonów.

Spieszy nam się do 2020 roku, rozpraszając mini-lód z nieba,

Poznaj szczęśliwych noworocznych posłańców!

Jedyną wadą tak pięknych zdjęć jest dość duży rozmiar pliku. Ładowanie animacji przy niskiej prędkości Internetu może zająć dużo czasu, a duża liczba takich gratulacji może nawet pozostawić właściciela smartfona bez Internetu, ciągnąc za sobą cały dostępny ruch. Dlatego lepiej jest wysyłać zdjęcia o małej objętości za pośrednictwem popularnych komunikatorów internetowych. Na przykład takie oryginalne krajobrazy w formacie 240 × 320 pikseli będą świetnie wyglądać na ekranie smartfona.

Aby zobaczyć animację, kliknij na zdjęcie.

Choinka

Luksusowo ozdobiona noworoczna uroda zawsze daje poczucie zbliżającego się urlopu, ożywiając żywe zdjęcia z dzieciństwa w pamięci. Dlatego gratulując zbliżającego się Nowego Roku 2020, oryginalna animacja choinki z migoczącymi światłami i wielokolorowymi girlandami może działać jak pocztówka.

Możesz uzupełnić obraz krótką gratulacją dla nadchodzącego 2020 roku.

Zapach choinki znów w domu

Wkrótce wakacje to Nowy Rok!

Cieszę się, że piękna sosna

W Rosji uczciwy naród.

Wiele na gałęziach zabawek

I prezenty pod spodem.

Wakacje przenikają duszę

Czekamy na więcej zabawnych dni!

Nie mniej oryginalna może być kartka świąteczna w stylu europejskim z wysoką choinką i pięknie zdobionym kominkiem, w którym grają płomienie, tworząc atmosferę przytulności i emocjonalnego rodzinnego ciepła.

Potrzebujemy zdjęć w małym formacie - wybierz piękne choinki prezentowane w galerii.

Aby zobaczyć efekt animacji, kliknij obraz, który Ci się podoba.

Święty Mikołaj

Głównymi bohaterami bajek noworocznych są Święty Mikołaj i jego zachodni kolega Święty Mikołaj. Zarówno dzieci, jak i dorośli czekają na nie, ponieważ dobrzy czarodzieje nie tylko dają długo oczekiwane prezenty, ale także spełniają swoje ukochane pragnienia.

Przedstaw w sylwestra oryginalną kartę animacyjną z Mikołajem lub Mikołajem, uzupełniając ją małą rymowaną gratulacją.

Święty Mikołaj puka do drzwi

Co za cud Proszę bardzo!

Teraz wierzyłem w bajkę

Chociaż nigdy nie wierzyłem.

Trafienie kurantów - 2020,

Podnieś wkrótce swoją szklankę!

Niech marzenia się spełnią

Niech życie stanie się przyjemniejsze!

Możesz także uśmiechnąć się, wysyłając śmieszne mini-zdjęcie noworoczne z animowanym Mikołajem lub wesołym Mikołajem.

Karty życzeń

Jasne i kolorowe animowane karty, na których znajduje się piękny napis „Szczęśliwego Nowego Roku” oraz rymowane życzenia na nadchodzący 2020 r., Mogą stać się alternatywą dla żywego obrazu zimowego i osobnej gratulacji.

Oferuje również oryginalną kartę na żywo z Snow Maiden, która przekaże Twoim bliskim życzenia na Nowy Rok 2020.

2020 Animacje - Szczur

Wszyscy wiedzą, że nadchodzący rok według kalendarza wschodniego minie pod patronatem białego metalu Szczura. Prezentowanie animowanych kart z animowanym szczurem lub myszą w przeddzień Nowego Roku 2020 oznacza oddanie opiekuńczego patrona domowi, co zapewni komfort, dochód i wzajemne zrozumienie.

Przed Nowym Rokiem możesz wysłać znajomym zdjęcie przedstawiające, jak dwa szczury niosą choinkę do domu, jako symbol zbliżającej się uroczystości.

Możesz także zadowolić przyjaciół, współpracowników lub po prostu znajomych pięknym, żywym mini-obrazem przedstawiającym myszy lub słodkie szczury (białe lub szare).

Bohaterowie bajek i kreskówek

Oprócz Świętego Mikołaja. Święty Mikołaj, Snow Maiden i symbol roku (White Rat), w 2020 r. Możesz dawać zdjęcia i pocztówki ze swoimi ulubionymi postaciami z bajek i kreskówek dla dzieci. Takie pocztówki docenią nie tylko dzieci, ale także dorośli, którym zdjęcia będą przypominać żywe emocje związane z ich ulubionymi zimowymi wakacjami.

Oferujemy również ciekawe mini-zdjęcia z królikami i królikami, psotną Maszą i uroczymi bałwanami, które można uzupełnić pozdrowieniami dla dzieci.

Bajka puka do naszych drzwi

U progu nadchodzącego roku!

Wszystkie marzenia się spełnią

Aby być lepszym od poprzedniego!

Życzę powodzenia

I zdrowie i miłość!

Przyjmij gratulacje

Mój nowy rokKomiksowe animacje noworoczne

Jeśli chcesz pocieszyć przyjaciół - wybierz komiksowe zdjęcia na temat Nowego Roku!

Bądź ostrożny. Nie wszyscy ludzie są gotowi przyjąć tak niezwykłe życzenia noworoczne. Wysyłaj śmieszne zdjęcia tylko do znajomych, którzy rozumieją żart noworoczny.

DIY świąteczna animacja

Możesz stworzyć własną animację świąteczną, korzystając z usług online, takich jak gifius.ru, toolson.net, picasion.com itp.

Jeśli już dobrze opanowałeś Adobe Photoshop, możesz spróbować stworzyć swój własny unikalny obraz na żywo do 2020 roku (plik graficzny w formacie gif), postępując zgodnie z prostymi wskazówkami z samouczka wideo:

Obejrzyj wideo: Z kart pacjentów - Bella Prima Ballerina! Oglądaj tylko w Disney Junior! (Luty 2020).

Zostaw Swój Komentarz