SMS: Szczęśliwego nowego roku 2020

Potrzebujemy kreatywnych pomysłów, jak pogratulować przyjaciołom, krewnym lub współpracownikom nowego roku 2020 - złapać tradycyjne i nietypowe poczwórne SMS-y, a także jasne noworoczne mini-karty.

Pozdrowienia w wierszach

Najbardziej oryginalnym sposobem na pogratulowanie znajomym w Nowym Roku jest krótki werset gratulacyjny, który w 2020 roku można wysłać nie tylko SMS-em, ale także za pomocą dowolnego wygodnego komunikatora (Viber, Skype, Telegram, WhatsApp itp.), Ponieważ w tym przypadku jest rymowany linie możesz dodać piękne zdjęcie.


Universal

Jeśli chcesz pogratulować znajomemu, ale nadal nie znasz jego gustów, najlepszą opcją byłoby krótkie lakoniczne sms z uniwersalnymi życzeniami na Nowy Rok 2020 lub mała mini-karta.

Za oknem rozkwitła sylwestra,

Wszystkie smutki zabrały stary rok.

Życzę wam długo oczekiwanego szczęścia,

Tak, że świeci słońce i kryje się zła pogoda!

Szczęśliwego nowego roku,

Niech smutki, przeciwności losu zapadną w zapomnienie

Niech będzie fajnie, chłodno i jasno

Niech życie przynosi prezenty każdego dnia!

Cicho spadając na ziemię, tańcząc, płatki śniegu

Nowy rok przychodzi do nas z łatwym krokiem!

Chcę, żeby był bez jednej łzy

Lekki, jasny, szybujący, bez problemów i zmartwień!


Ukochany / ukochany

Piękna pocztówka i ciepłe słowa z łagodnymi życzeniami są najlepszym dodatkiem do oryginalnego prezentu dla ukochanej lub ukochanej. A jeśli los rozwinął się tak, że w 2020 roku nie świętujecie razem wakacji, możecie dać bratniej duszy miłe emocje poprzez krótkie gratulacje SMS na Nowy Rok.

Szczęśliwego Nowego Roku z głębi serca

Spieszymy razem złożyć życzenie:

Sam chciałbym cię kochać

Życzę ci szczęścia!

Nadszedł Nowy Rok - jest bardzo dobry!

Choinka pali się gwiazdką, pachnie cudownie mandarynką.

Życzę ci powodzenia.

Niech twoje marzenia się spełnią, uśmiechniesz się czule!

Szczęśliwego Nowego Roku! Z nowym cudem!

W świetle choinki i świec

Poproszę o jedną rzecz -

Bądź tym moim rokiem!

Moja droga, gratuluję ci

Niech nowy rok się spełni!

I mam tylko jedno pragnienie -

Obyś zawsze był po mojej stronie!

Do krewnych i przyjaciół

Nowy Rok to rodzinne wakacje i 31 grudnia ważne jest, aby nie zapomnieć pogratulować bliskim - mamie, tacie, dziadkom. I może wszyscy razem, jeśli krewni świętują wakacje przy stole rodzinnym, a ty - z przyjaciółmi lub kolegami.

Sylwester stoi za oknem

W cudownym wietrze nasz ogromny dom ucichł.

Chciałbym wszystkim moim drogim życzyć:

Bądź kochany, wierz, twórz i marz!

Mój drogi, Szczęśliwego Nowego Roku, gratuluję ci

Niech bajka żyje w twojej duszy, jak w dzieciństwie!

Życzę dalszych sukcesów, zdrowia i szczęścia

Niech nowy rok przyniesie Ci tylko dobro!

Niech Nowy Rok przyniesie więcej:

Emocje jasnych, radosnych zmartwień,

Miłego spotkania ze swoimi ukochanymi przyjaciółmi,

I wszystko, o czym marzysz!


Ze zdjęciem

Dla tych, którzy nie lubią pisać na klawiaturze ekranowej smartfonów, oferujemy gotowe karty z rymowanymi życzeniami. Oczywiście takich powitań noworocznych nie można wysłać na klasyczny SMS, ale w 2020 r. Istnieje wiele innych kanałów komunikacji, które pozwalają dzielić jasną kartę noworoczną ze znajomymi lub współpracownikami.

O szczurze

Nadchodzi rok 2020, którego symbolem będzie Biały Metaliczny Szczur, co oznacza, że ​​fajne noworoczne SMS-y i gratulacje za wzmiankę o tym uroczym i psotnym zwierzęciu będą istotne.

Czy słyszysz coś szelestującego?

Biały szczur podbiegł do nas!

Przyniosłem ze sobą sporo dobrego,

A cuda noworoczne to ogromny kapelusz!

Dwie dwadzieścia - „okrągłe” wakacje!

On jest bardzo młody, dowcipniś.

Niech wszystko minie bez zmartwień

White Rat to fajny rok!

Szczęśliwego nowego roku,

Szczerze proszę:

Niech świnia usunie przeciwności losu

Szczury dają szczęście w zamian!


Gratulacje w prozie

Równie wzruszające, delikatne i emocjonalne mogą być gratulacje w prozie na Nowy Rok 2020.

Warto zauważyć, że proza, w przeciwieństwie do poezji, jest bardziej uniwersalna. Zmieniając się trochę jak gratulacje, można ją dostosować do gratulacji prawie każdemu znajomemu, koledze, przyjacielowi lub krewnemu, a także wykorzystać jako oryginalny toast.

Dziś obchodzimy najlepsze, najbardziej oczekiwane, najbardziej magiczne święto - Nowy Rok! Biały szczur przyniesie go nam na cienkim ogonie. I niech przyjdzie szczęście i radość, i niech wasze życie uwolni się od wszelkich smutków, strat i udręk!

Sylwester napełnia serca tajemniczym oczekiwaniem, oczekiwaniem na prawdziwe cuda. Zegar uderzy wkrótce, a życie otworzy pusty arkusz. Napiszmy więc na nim tylko piękne, żywe opowieści, zadowalające spełnienie pragnienia i lśniące śmiechem!

Z całego serca, z całego serca gratuluję wam nowego, Szczura, roku, drogi przyjacielu! Niech to zwierzę hodowlane, symbol nadchodzącego roku, przyniesie tylko to, co najlepsze: kupę żywych wrażeń, worek fajnych przygód, tonę rodzinnego szczęścia i mnóstwo miłości i dzikiej pasji!

W nowym roku nie jedz jedzenia jak Szczur, nie przeciągaj smutków i kłopotów do domu, nie kradnij cudzego dobra! Przyciągaj tylko pozytywne rzeczy i niech wszystko będzie dobrze!

Szczerze życzę szczęśliwego Nowego Roku! Dwie dwadzieścia jest bardzo fajne, wspaniałe i okrągłe! Niech wszystko będzie dobrze, rok minie, jak to się stało: jasne i kolorowe, zabawne i wspaniałe!

W przeddzień Nowego Roku 2020 chcę zaoferować: zapomnij o wszystkich złych rzeczach z przeszłości, weź wszystkie złe rzeczy i pozwól im odejść, nigdy więcej się nie ładuj i nigdy nie smuć się! Niech każdy dzień w przyszłości 366 zadowoli tylko pozytywnie, ciepło ze szczęścia i miłości!

W Nowym Roku chcę życzyć dobra, miłości, szczęścia i piękna, aby uniknąć codziennej szarości, a dom byłby ładny, szczery, przytulny i miły w promieniach solidnego pozytywu! I dzięki temu te cudowne lampki choinkowe na długo pozostaną w Twojej pamięci!

Gratulacje dla was, moi drodzy ludzie, moja rodzina i przyjaciele, Szczęśliwego Nowego Roku! I nie spotykajmy go dzisiaj, ale bardzo się cieszę, że cię mam i chcę podziękować - z głębi serca! Niech wszystko będzie z tobą w porządku, pragnienia muszą się spełnić, a wszystko zawsze okaże się w życiu!

Nadszedł rok 2020! Będzie najpiękniejszy, wesoły i radosny, bo tak bardzo pragnę! I niech ci się stanie mały cud - ten, o którym marzysz od tak dawna!

Życzę ci spokojnie Szczęśliwego Nowego Roku! Niech te życzenia zabrzmią tylko dla ciebie i wejdź w samo serce, i upewnij się, że się spełni! W końcu życzę ci czystego, spokojnego nieba nad twoją głową i jasnego słońca jaśniejącego na nim! Tylko jasne, radosne dni i spokojne noce. I być kochanym, pożądanym i słodkim - bo na to zasługujesz!

Animacja noworoczna

Jeśli chcesz zaskoczyć niezwykłym prezentem w 2020 roku, wypełnij noworoczne pozdrowienia wierszem lub prozą za pomocą pięknej animowanej kartki z życzeniami.

Należy pamiętać, że takie obrazy są dość obszerne i ładowanie ich na smartfonach przy niskiej prędkości Internetu może zająć dużo czasu. Dlatego zaleca się dawanie takich kart tylko wtedy, gdy masz pewność, że przyjaciel lub znajomy ma wystarczająco dobrą prędkość, nieograniczony ruch i smartfon, który z łatwością pomieści liczne świąteczne animacje.

Aby wyświetlić efekt animacji, kliknij obraz.

Obejrzyj wideo: Życzenia Nowy Rok 2019!New Year 2019! Neues Jahr 2019! (Październik 2019).