Horoskop na 2020 rok od Tamara Globa

Horoskop Tamary Globa na 2020 r. Pomoże przedstawicielom różnych znaków zodiaku zrozumieć główne trendy wydarzeń w takich dziedzinach, jak kariera, finanse i relacje. Być może uda mu się uniknąć strat i rozczarowań i wybierze priorytetowe obszary rozwoju przez 12 miesięcy pod patronatem Metal Rat.

Baran

Patronka roku pomoże pewnie poradzić sobie z wszelkimi problemami, dzięki którym Baran stanie się mądrzejszy i silniejszy. Na początku lata być może będziesz musiał wybierać między karierą a życiem osobistym, a właściwy wybór dla każdego zostanie podpowiedziany wewnętrznym głosem. Baran bardziej niż ktokolwiek może zagwarantować sukces z płcią przeciwną. Pozostaje wybrać najbardziej odpowiedniego kandydata na przygodę miłosną. Różne święta i spotkania rodzinne pomogą wzmocnić relacje z rodziną.

Byk

Horoskop na rok 2020 od Tamary Globy dla Byka zapowiada wiele niespodzianek na nadchodzący rok, z których większość jest przyjemna, i możliwości zajęcia „miejsca na słońcu”. Na tle pracy nie należy zapominać o życiu osobistym. Ludzie rodzinni powinni spędzać więcej czasu z bliskimi. Ostre i bezmyślne wypowiedzi są pełne poważnych kłótni, więc wyrażaj ostrożnie swoje myśli. Byk w poszukiwaniu drugiej połowy również musi być ostrożny. Lepiej nie ścigać tylko piękna i nie ufać pierwszemu wrażeniu.

Bliźnięta

Dla Gemini rok upłynie pod hasłem „Pracuj i pracuj ponownie”, a wysiłki z pewnością przyniosą długo oczekiwane rezultaty. Przedstawiciele znaku zodiaku czekają na zmianę i znajduje się w obszarze, w którym są najbardziej oczekiwani. Główną radą od Tamary Globy do Gemini jest bez wahania zgodzić się na wszelkie oferty. Będą czerpać korzyści, nawet jeśli są związane z fundamentalnymi zmianami w życiu, na przykład przeprowadzką do innego kraju. Przez cały rok należy oczekiwać wielu nowych znajomych, a w środku lata mogą prowadzić do nowych relacji.

Rak

Przedstawiciele znaku zodiaku potwierdzą na swoim przykładzie dobrze znane stwierdzenie „Uczenie się jest lekkie”. Możesz liczyć na poważne sukcesy życiowe, jeśli poświęcisz 2020 rok na edukację. Nie powinieneś liczyć na łatwą drogę, zwłaszcza, że ​​większość nowotworów nie lubi się uczyć, ale wszelkie trudności przyniosą cenne doświadczenie i nauczą cierpliwości na drodze do osiągnięcia celów. W życiu osobistym minie rok bez żywych wrażeń, nawet nowi znajomi nie przyniosą zmian.

Lew

Prognozy Tamary Globy obiecują Lwy na sukces w karierze w 2020 roku. W tym celu nie będziesz musiał podejmować poważnych wysiłków, ale możesz być zadowolony ze znacznego wzrostu dochodów. Ogólnie rzecz biorąc, życie stanie się spokojniejsze bez szybkich i nagłych zmian, które mogą powodować zawroty głowy. W życiu osobistym partnerzy uznają autorytet Lwowa, który przyczyni się do pełnego wzajemnego zrozumienia w rodzinie. Samotni przedstawiciele znaku mogą liczyć na spotkanie z bratnią duszą latem, ale przy jego wyborze należy kierować się nie tylko uczuciami.

Panna

Rok Szczura będzie naznaczony stabilnością i spokojem we wszystkich dziedzinach życia. Panna może spodziewać się znacznej poprawy ich sytuacji finansowej i dużych zakupów, takich jak nowe mieszkanie lub samochód. Nie trzeba przekazywać znajomym planów dotyczących zakupów; zazdrość ludzka może powodować straty pieniężne.

Łuski

Waga będzie miała pracowity rok z ogromnymi zmianami i realizacją planów. Wszelkie przedsięwzięcia przyniosą tylko pozytywne rezultaty. Być może jest przeprowadzka: do nowego mieszkania, innej dzielnicy miasta lub nowego kraju. Bliżej wiosny samotnych ludzi może czekać nowy znajomy, co doprowadzi do długiego związku. Waga rodzinna będzie musiała dokonać trudnego wyboru: uratować rodzinę lub poprawić jej samopoczucie.

Skorpion

Według prognoz Tamary Globy w 2020 r. Skorpiony zmierzą się z dużymi zmianami w ich życiu osobistym i pracy. Najlepszą opcją jest wziąć go takim, jakim jest, bez próby zmiany czegokolwiek. Odbywa się spotkanie z osobą, która pomoże ukierunkować wysiłki we właściwym kierunku. Siła wewnętrzna pomoże poradzić sobie z możliwymi problemami, ale nie przepracuj się i zapomnij o reszcie. Metal Rat przyniesie sukces Skorpionom na froncie miłosnym. W przypadku nowych związków lepiej poczekać na wiosnę lub jesień, zima będzie nieodpowiednim okresem.

Strzelec

Strzelec, nie wyróżniający się awanturnictwem, w 2020 r. Wybierze firmy szczególnie ryzykowne i niebezpieczne i zawsze będzie w centrum uwagi. Patronka roku pomoże we wszystkich staraniach, aby przedstawiciele znaku nie mieli poważnych problemów. W nadchodzącym roku będzie każda szansa na spotkanie, jeśli nie miłość, to pasja twojego życia. Relacje w tym przypadku raczej nie będą długie, ale każde spotkanie zostanie zapamiętane na długo.

Koziorożec

Przedstawiciele znaku czekają na praktycznie bezchmurny rok i dramatyczne zmiany w sektorze finansowym. Bardziej nadaje się do aktywności intelektualnej (w tym dodatkowej edukacji) niż do pracy fizycznej. Od nowych znajomych nie należy oczekiwać niczego dobrego i poważnego w dziedzinie miłości. Lepiej zwrócić uwagę na osoby, które są już w pobliżu. Rodzina Koziorożca czeka na długo oczekiwane uzupełnienie.

Wodnik

Wszelkie kłopoty, przed którymi stanie Aquarius w 2020 roku, nie wyrządzą żadnej szkody. Należy zachować ostrożność w zarządzaniu finansami, unikaniu niepotrzebnych wydatków i rozważaniu każdego zakupu. Dla tych, którzy nie lubią prawdziwej pracy, czas spróbować się w innej sprawie. Rodzinnym Wodnikom lepiej jest porzucić ewentualne przygody i spędzić czas z rodziną, w przeciwnym razie dojdzie do załamania relacji. Nieporozumienia i nieporozumienia należy rozwiązywać spokojnie, unikając wszelkich kłótni.

Ryba

Wydarzenia roku 2020 przyniosą Ryby radość i przyjemność. W sferze zawodowej oczekuje się awansu zawodowego, rentownych ofert i wiarygodnych partnerów. Relacje osobiste będą również bardziej żywe i emocjonalne. Lonely Pisces czeka na nowego znajomego, który przyniesie pozytywne emocje, a nawet miłość. Najważniejsze jest, aby zawsze wybierać serce. Dotyczy to zarówno życia osobistego, jak i pracy.

Obejrzyj wideo: Павел Глоба: 2020-й год станет поворотным для всего мира (Październik 2019).