Konkurs Miss Rosji w 2020 roku

Najważniejszy konkurs piękności „Miss Rosji” w kraju w 2020 roku będzie nadal prezentował publiczności piękno i wdzięk rosyjskich kobiet, a sami uczestnicy otworzą nowe możliwości rozwoju kariery i rozwoju zawodowego. Data przeprowadzenia zawodów jest nadal nieznana. Ale tutaj możesz skupić się na ustalonej tradycji organizowania uroczystej ceremonii w pierwszych wiosennych miesiącach (zwykle w marcu lub kwietniu). Przyjmowanie wniosków o uczestnictwo jest już otwarte.

Co musisz wziąć udział

Dziewczyny z całego kraju mogą ubiegać się o udział w konkursie Miss Rosji 2020. Najważniejsze jest przestrzeganie warunków ustalonych przez organizatorów:

 • wiek (połowa kwietnia 2020 r.): 18–23;
 • wysokość: od 173 cm;
 • stan cywilny: niezamężny / nie rozwiedziony;
 • Obywatelstwo rosyjskie;
 • inne warunki: brak zdjęć lub filmów erotycznych, rejestrów karnych, złe nawyki i tatuaże na ciele.

Oprócz dopasowania wieku i wzrostu, dla przyszłych uczestników nie ma żadnych innych ograniczeń dotyczących wyglądu (klatka piersiowa, talia, biodra). Ważniejszym czynnikiem dla jury będą harmonijne proporcje sylwetki i naturalne piękno. Ta ostatnia implikuje brak sztucznych loków, jasne przedłużone paznokcie (z wyjątkiem zgrabnego manicure), nienaturalne opalanie i oczywiste oznaki interwencji chirurgicznych.

Dla dalszego sukcesu na castingach, charyzmy i energii dziewcząt ważna jest umiejętność zaprezentowania się w całym kraju. Dodatkowym bonusem mogą być zasługi sportowe, ciekawe hobby, zasługi w dziedzinie edukacji, chociaż nie są one określone w przepisach.

Aby zadeklarować siebie, możesz:

 • Pozostaw prośbę na oficjalnej stronie internetowej.
 • Wyślij notatkę z informacjami o sobie i zdjęciami na adres [email protected]
 • Przyjdź do wyboru regionalnego (harmonogram można znaleźć na kontach sieci społecznościowych konkursu.
 • Aby przyjechać do moskiewskiego biura Dyrekcji w dni powszednie od 10:00 do 18:00, zabierz ze sobą buty na wysokim obcasie, oddzielny strój kąpielowy / zwykłą pościel. Aby uzyskać przepustkę, musisz najpierw zadzwonić pod numer +7 (495) 644-17-17 lub wysłać wiadomość e-mail.

Procedura konkursowa

Zasady nie przewidują żadnych wkładów pieniężnych z tytułu uczestnictwa. Zaproszenia są wysyłane do dziewcząt, których profile zainteresują organizatorów do dalszego poznania w moskiewskim biurze, a jeśli nie będzie można wziąć udziału osobiście, proszone są o przesłanie penetracji wideo i czasem dodatkowych zdjęć w celu podjęcia ostatecznej decyzji w sprawie każdego wnioskodawcy. Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, dziewczyny zapraszane są na dużą casting w Moskwie, gdzie mogą pokazać jury swoje piękno zewnętrzne i odkryć swój wewnętrzny świat.

Członkowie jury zmieniają się co roku. Są to zazwyczaj zwycięzcy minionych lat, znane postacie kultury, sportu i sztuki współczesnej Rosji. Tak więc w zeszłym roku talenty dziewcząt zostały ocenione przez Oksanę Fedorową (Miss Rosji 2001), Igora Chapurina (projektanta, projektanta kostiumów w teatrach Maryjskim i Bolszoj), Vladimira Matetskiego (kompozytora, producenta) i innych.

Na podstawie wyników castingów wybiera się 50 finalistów ze wszystkich regionów Rosji, którzy przygotowują się do głównej ceremonii w Moskwie za miesiąc. Czekają na ścisłą codzienną rutynę, specjalną dietę, zajęcia aktorskie i styl mowy. W drodze przejrzystego głosowania jury ostatecznie wybierze zwycięzcę Miss Rosji, który ich zdaniem jest w stanie odpowiednio reprezentować kraj na arenie międzynarodowej, zaangażować się w działalność charytatywną i publiczną w imieniu konkursu. Ponadto zwycięzca otrzymuje prezent w wysokości 3 milionów rubli, samochód, możliwość nauki w dowolnej instytucji edukacyjnej na świecie i zawarcia umów z wiodącymi przedstawicielami branży mody i urody.

Trochę historii i ciekawych faktów

Nie ma wątpliwości, że finałowa ceremonia „Miss Rosji 2020” nie będzie w żaden sposób gorsza pod względem zakresu i poziomu organizacji w stosunku do poprzednich konkursów, ale czekając na nią, możesz przypomnieć sobie interesujące wydarzenia z poprzednich lat i powiązane fakty:

 • Pierwszy konkurs Miss Rosji odbył się w 1927 roku w Paryżu, gdzie zwycięzca został wybrany spośród rosyjskich imigrantów mieszkających we Francji. Tak niecodzienny wybór miejsca można wytłumaczyć liczną rosyjską diasporą. Dwa lata później rosyjskie dziewczęta mieszkające w jednym z krajów europejskich również mogły wziąć udział.
 • W 1931 roku Marina Chaliapina, córka wielkiego piosenkarza Fedora Chaliapina, otrzymała tytuł zwycięzcy. Dziewczyna zakochała się później w zamężnej Włoszce Luigi Freddy - przyszłym organizatorze festiwalu filmowego w Wenecji. Para oficjalnie sformalizowała związek dopiero po 17 latach związku.
 • Zawody zostały zawieszone wraz z wybuchem II wojny światowej w 1939 r. I wznowione dopiero w 1989 r.
 • W całej historii istnienia przeprowadzono ją trzykrotnie pod nazwą „Miss ZSRR” (w latach 1989-1991).
 • Zwycięzcą w 1991 roku została Ilmira Shamsutdinova z Saratowa. W momencie swojego uczestnictwa miała zaledwie 15 lat.
 • Oksana Fedorova jest jedyną laureatką Miss Rosji (2001), która także stała się pierwszą pięknością konkursu Miss Universe (2002). Ale dziewczyna nie cieszyła się zwycięstwem na długo, ponieważ została pozbawiona tytułu z powodu odmowy podróży dookoła świata z misjami charytatywnymi pod patronatem konkursu.

Miss Rosji 2001 Oksana Fedorova

 • Ponad 50 000 dziewcząt z 85 podmiotów Federacji Rosyjskiej bierze udział w castingach rocznie.
 • Znaczenie „Miss Rosji” na arenie międzynarodowej podkreśla istnienie wyłącznych praw do reprezentowania kraju na międzynarodowych konkursach „Miss Universe”, „Miss World”.
 • Zwycięzca zakłada luksusową koronę firmy jubilerskiej Mercury, której prototypem był diadem żony cesarza Mikołaja II Aleksandry Fiodorowna. Szlachetne kamienie w kolorze rosyjskiej flagi tworzą asymetryczne wzory, a 203 perły zdobią środek i „kopuły” korony. Przybliżona wartość rynkowa korony wynosi 1 milion USD.

Jak wybrać Miss Rosji w 2019 roku: wideo

Obejrzyj wideo: SIDEMEN TINDER IN REAL LIFE 2 (Listopad 2019).