Rammstein Tour 2020

Europejska trasa koncertowa najpopularniejszego niemieckiego zespołu rockowego Rammstein będzie kontynuowana w 2020 roku. Ta decyzja została podjęta 4 lipca 2019 r. Z powodu dużego popytu na bilety, które trafiły do ​​sprzedaży przez oficjalnych dystrybutorów 5 lipca, a po zaledwie dwóch tygodniach na koncerty w niektórych miastach po prostu nie były dostępne. Krajowi fani naprawdę mają nadzieję, że Ramstein po raz kolejny da koncert w Moskwie, ale jak dotąd nie ma takiego wydarzenia w harmonogramie na 2020 rok.

EUROPE STADIUM TOUR 2020

Oficjalna strona grupy zawiera pełną listę koncertów, które odbędą się w 2020 roku w europejskich miastach. Większość stadionów zgromadzą stadiony niemieckie. To była decyzja samych muzyków, jako hołd dla fanów krajowych. Fani z innych krajów wcale nie są zawstydzeni taką dyskryminacją, ponieważ są gotowi iść za swoimi bożkami na całym świecie. Aby to udowodnić, należy przejść do oficjalnej strony grupy i zobaczyć, że prawie wszystkie przyciski Kup bilet są podświetlone na czerwono. Oznacza to, że wszystkie miejsca są wyprzedane.

Jest zbyt wcześnie, by rozpaczać, ponieważ według ekspertów bilety są sprzedawane według wydań. Oznacza to, że wciąż jest szansa na dostanie się na koncert muzyczny, tylko z każdą kolejną imprezą bilety stają się droższe. W sezonie 2019, w niektórych krajach, czekowe testy trafiły do ​​sprzedaży zaledwie kilka tygodni przed wystawą. Emocje związane z biletami popiera nie tylko popularność grupy, ale także oficjalne oświadczenie muzyków, że trasa Ramstein w 2020 roku będzie ostatnia przez następne trzy lata.

DataKrajMiasto, plac zabaw dla dzieci
Maj
25AustriaKlagenfurt, Wörthersee Stadion
29 -30NiemcyLipsk, Red Bull Arena Lipsk
Czerwca
02 - 03NiemcyStuttgart, Mercedes-Benz Arena
06 - 07SzwajcariaZurych, Stadion Letzigrund
10BelgiaOstenda, Park De Nieuwe Koers
17UKBoiska sportowe w Belfaście, Boucher Road
24HolandiaNijmegen, Goffertpark
27 - 28NiemcyDusseldorf, Merkur Spiel-Arena
Lipiec
01 - 02NiemcyHamburg, Volksparkstadion
04 - 05NiemcyBerlin, Olympiastadion
9FrancjaLyon, Groupama Stadium
13WłochyTuryn, Stadio Olimpico Grande Torino
17PolskaWarszawa, PGE Narodowy
21EstoniaTallinn, Song Festival Grounds
26NorwegiaTrondheim, Granåsen
31SzwecjaGöteborg, Ullevi Stadium
Sierpnia
4DaniaAarhus, Ceres Park

Zgodnie z oficjalnym harmonogramem koncertów Ramstein nie będzie w Rosji w ramach trasy koncertowej 2020, choć w ubiegłym roku muzycy odwiedzili Moskwę i Petersburg. Krajowi fani grupy są zmuszeni kupować bilety na koncerty w Europie. Dla prawdziwych fanów rocka nie stanowi to problemu: jednoczą się w społecznościach, kupują miejsca w klubie LIFAD, aby móc kupić bilet na pierwszym miejscu.

Jak kupić bilet?

Na oficjalnej stronie internetowej grupy wprowadzono surowe ograniczenia wiekowe. Minimalny wiek widza to 13 lat. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży (od 3 lipca 2019 r.) Uczestnicy społeczności LIFAD jako pierwsi kupili bilety na koncerty swoich ulubionych muzyków. Można to zrobić za pośrednictwem oficjalnego dystrybutora eventim.com. Na początku najciekawsze miejsca zostały wyprzedane. Aby „zwykli” fani mieli okazję uczestniczyć w koncercie, wprowadzono limit dla LIFAD, więc nie każdy członek społeczności mógł kupić upragniony bilet.

Bilety można również kupić za pośrednictwem innych dystrybutorów, którzy nie są autoryzowanymi dealerami. Jak pokazuje praktyka, jest wśród nich wielu oszustów, więc kupowanie przez takie portale nie jest pozbawione ryzyka. Bilety zakupione za pośrednictwem takich stron nie mają mocy prawnej w przypadku konfliktu.

Wszystkie istotne informacje na temat dostępności są dostępne na oficjalnej stronie internetowej Ramstein. Tutaj możesz zobaczyć schemat stadionu, aby wybrać najlepszą recenzję. Czas wskazany w ogłoszeniu o wydarzeniu odpowiada strefie czasowej pokazu.

Każdy kraj ma swoje własne kwoty. Zapobiega to spekulacjom i pozwala widzom z całego świata uczestniczyć w koncertach. Dla każdego kraju, w którym odbędzie się występ muzyczny, wprowadzono wymagania dotyczące personalizacji. Na przykład na koncert w Niemczech wszystkie bilety są zarejestrowane, a jeden widz może kupić maksymalnie 6 biletów. Przekazywanie spersonalizowanych biletów jest zabronione.

W przypadku innych krajów na zakup zostały nałożone własne ograniczenia, podczas gdy jedna osoba może natychmiast wykorzystać całą kwotę. W takim przypadku personalizacja zostaje anulowana, więc jeśli dana osoba nie może iść na koncert, może odsprzedać swój bilet bez zwracania go certyfikowanemu dystrybutorowi.

Aby nie zakochać się w oszustach, w Internecie tworzone są całe społeczności ludzi, którzy chcą wziąć udział w EUROPE STADIUM TOUR 2020. Informacje o pozbawionych skrupułów sprzedawcach są publikowane tutaj. Takie grupy są również świetną okazją do zdobycia miejsca na stadionie, gdy wszystkie bilety zostały już wyprzedane na oficjalnej stronie internetowej. Ale musisz uważać: aby nie przepłacać, spójrz na rzeczywisty koszt miejsc w programie, pamiętając, że papierowe bilety czekowe są o około 14% droższe niż elektroniczne. Jednocześnie, pomimo statusu zespołu rockowego, ceny są dość przystępne. Na przykład bilet elektroniczny na prezentację Rammstein w Rosji w 2019 r. Kosztuje tylko 3500 rubli. Oczywiście Europa jest droższa, ale nie stanowi to przeszkody dla fanów, którzy są gotowi wyjechać do innego kraju, a nawet obejrzeć koncert, stojąc.

Obejrzyj wideo: Rammstein Europe Stadium Tour 2020 (Październik 2019).