Inwazja w 2020 r

W nadchodzącym 2020 roku planowane jest zorganizowanie kolejnego corocznego festiwalu rockowego „Invasion”, który od dawna uważany jest za ważne wydarzenie kulturalne w kraju. Wydarzenie organizowane jest przez nasze Radio od wielu lat i przyciąga nie tylko miłośników muzyki rockowej, ale także wszystkie inne gatunki. Festiwal odwiedzają również osoby, które chcą spędzić miło czas na świeżym powietrzu z przyjaciółmi i rodziną. „Inwazja” to okazja do uczestniczenia w wydarzeniach sportowych, oglądania pokazów lotniczych i przedstawień teatralnych, występów nowych utalentowanych artystów i grup, a także legendarnych wykonawców, którzy zdobyli światową popularność.

Tło historyczne

„Inwazja” to największe wydarzenie wieloformatowe, które nazywa się również „Główną przygodą roku”, a 2020 r. Nie powinien być wyjątkiem. Odbywa się od 1999 roku. Początkowo był to mały koncert rockowy na cześć rocznicy rosyjskiego radia i odbył się w Moskiewskim Domu Kultury Gorbunov. Publiczność cieszyła się z występów Bi-2, Lindy, Zemfiry itp. Po udanym przeprowadzeniu pierwszej „Inwazji” organizatorzy postanowili ją powtarzać co roku.

W 2000 roku występy zespołów rockowych zostały przeniesione na przedmieścia, w Ramenskoye. Zgromadziło się tu kilkadziesiąt popularnych wykonawców z Europy i Rosji. W trwającym 3 dni wydarzeniu muzycznym na dużą skalę wzięło udział ponad 70 tysięcy widzów. W 2017 r. Liczba ta przekroczyła 200 tys. Osób. Od 2005 roku na festiwal zapraszani są nie tylko zespoły rockowe, ale także przedstawiciele innych trendów muzycznych. Warunki dla gości zaczęły się poprawiać - powstały obozy namiotowe, tereny rekreacyjne z dziećmi, parkiety, miejsca do tańca i parking.

Do 2009 r. „Inwazja” zmieniła kilka stron, a ostatecznie „przeniosła się” do regionu Tweru, miejscowości Big Zavidovo. Przez tak wiele lat pozornie proste wydarzenie muzyczne zamieniło się w znaczące wydarzenie kulturalne, popularne zarówno w Rosji, jak i za granicą.

W 2019 r. „Inwazja” skończyła 20 lat, więcej wideo:

Kiedy inwazja odbędzie się w 2020 r

Tysiące fanów rocka przygotowuje się do świetnego spędzenia tego lata. Główne wydarzenie plenerowe „Inwazja” w 2020 r. Przypada na połowę lipca, dokładniejsze daty zostaną podane na oficjalnej stronie internetowej. Według organizatorów planowany jest pokaz kostiumów, czyli masywny karnawał. Wszyscy uczestnicy mogą przebierać się, jak chcą, dekorować swoje samochody. Wspaniałe letnie wydarzenie usunie wszystkie zasady i bariery, zamieniając kilka dni życia w imprezę kostiumową i umożliwiając cieszenie się bez wyjątku wysokiej jakości muzyką na żywo.

Kto wystąpi

Kilka dni niezapomnianych wrażeń i emocji, popędu i niepohamowanej energii - wszystko to „Inwazja” 2020. Na głównej scenie na dużym boisku będą legendy rosyjskiego rocka, a na dodatkowym miejscu - młode zespoły.


Nie wiadomo jeszcze, kto będzie śpiewał, ale wśród fanów muzyki rockowej i mediów są informacje, które odwiedzą następujące zespoły i artyści:

 • Piknik
 • Wiaczesław Butusow;
 • Bi-2;
 • Alice
 • Leningrad
 • Nocni snajperzy;
 • Śledziona;
 • Akwarium;
 • Mumiy Troll;
 • DDT;
 • Garik Sukachev.

Muzycy z grupy Mill, Underwood, SergGa, Leg Svelo, The End of the Film, Django mogą przyjechać do regionu Tweru. Nowa karnawałowa „Inwazja” czeka na fanów gier komputerowych, komiksów, filmów, science fiction, kolorowych procesji w dzień iw nocy, konkursów i flash mobów. Będzie to czas na niedbalstwo i śmiech, ogromną platformę dla ucieleśnienia kreatywnych pomysłów i możliwość przekształcenia się w obrazy twoich ulubionych postaci.

Infrastruktura i wydarzenia

Organizatorzy wielkiego letniego wydarzenia planują wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Na polu w pobliżu miejscowości Bolszoj Zawawiowo w przypadku złej pogody zostanie zainstalowanych kilka scen z cieniami. Ponadto pod jasnymi lipcowymi gwiazdami każdy może oglądać dobry film w „Kinie na świeżym powietrzu” z wygodnymi ławkami i dużym ekranem.

Od rana do wieczora lekcje mistrzowskie i spotkania z poetami, muzykami, pisarzami, aktorami, a także prawdziwe rycerskie turnieje odbędą się w specjalnie wyznaczonych i wyposażonych miejscach. Komitet Organizacyjny planuje również w przyszłym roku ulepszyć i rozbudować plac zabaw, dostosowując go nie tylko dla dzieci w różnym wieku, ale także dla dorosłych, którzy chcą pamiętać dzieciństwo - wspinać się, skakać, rywalizować w zwinności i sile. Być może lokalny urząd stanu cywilnego ponownie zacznie działać, to znaczy zostanie przeprowadzona rejestracja ewakuacyjna małżeństwa. Wielu kochanków może nie tylko cieszyć się piękną muzyką, ale także połączyć swoje serca.

W ubiegłym roku wszyscy uczestnicy festiwalu muzycznego mieli możliwość korzystania z prania, aby nie myć i nie suszyć ubrań i rzeczy, nie tracić na to czasu. W nadchodzącym roku planowana jest ta sama płatna usługa, co „klub SUV”. Na terenie wokół pola będą znajdować się specjalne pojazdy terenowe do pomocy w nagłych wypadkach i ewakuacji zablokowanych samochodów. Właściciele samochodów otrzymają również profesjonalną pomoc - drobne naprawy, montaż opon, ładowanie akumulatora.

Ile kosztują bilety

Ceny „Inwazji” w 2020 r. Będą nieco wyższe niż w ubiegłym roku, ale niewiele. Poinformowali o tym organizatorzy i liderzy Naszego Radia. Opracowali kilka rodzajów biletów:

 1. Prosty bilet wstępu. Będzie to kosztować około 2000 rubli. Zapewnia jednorazową wizytę tylko we wspólnym obszarze. Jeśli gość opuści teren festiwalu, wejście będzie musiało zostać ponownie opłacone. Posiadaczy takiego biletu nie można zakwaterować w obozach namiotowych „Moskwa” i „Leningrad”, a także rozstawić własny namiot i zaparkować samochód (tylko za dodatkową opłatą).
 2. Bilet VIP. Cena takiego biletu wyniesie około 9-10 tysięcy rubli. Jego właściciel otrzymuje specjalną bransoletkę i może wjechać na teren festiwalu tyle razy, ile chcesz, odwiedzić strefy VIP ze specjalnym programem nocnym, trybunami i ulepszoną infrastrukturą, ale będziesz musiał osobno zapłacić za parking i własny namiot.
 3. Bilet kibica. Kosztuje 4200-4500 rubli. Umożliwia wjazd na terytorium 1 raz, zakup miejsca na namiot w miastach Leningrad lub Moskwa, korzystanie ze strefy kibica z ulepszonym dźwiękiem.

Oddzielnie będziesz musiał zapłacić za miejsce parkingowe. Dlatego przed zaplanowaniem wakacji i wakacji musisz nie tylko dowiedzieć się dokładnie, kiedy nastąpi „Inwazja” w 2020 r., Ale także ile będzie kosztować parking. W 2019 r. Koszt pojedynczego porzucenia samochodu wyniósł 1800 rubli. W przypadku powtarzających się przylotów / odlotów bardziej opłaca się zamówić bilet parkingowy, który kosztuje około 5000 rubli. Umożliwił także nieograniczoną liczbę wejść i opuszczenia pola festiwalowego.

Warunki życia

Najtańszą opcją na nocny odpoczynek jest własny samochód. Oczywiście taka noc na parkingu nie jest najwygodniejsza, ale dużo zaoszczędzi. Niektórzy uczestnicy Inwazji specjalnie wynajmują minibusy lub przyczepy kempingowe, ale za te ostatnie będą musieli zapłacić podwójną cenę za parkowanie.

Istnieją inne opcje spędzenia nocy i relaksu między występami wykonawców:

 1. Luksusowe apartamenty. Są wybierani przez fanów muzyki rockowej, niegotowi na rezygnację z luksusu i wygody. Zatrzymują się na kilka dni w apartamentach Zavidovo lub Radisson Residences. Te hotele znajdują się nad brzegiem rzeki Doibica i mają kilka piaszczystych plaż. Cena 1 dnia w takim miejscu zaczyna się od 9 tysięcy rubli. Tutaj możesz jeździć konno, jachtem, skorzystać z usług SPA.
 2. Domki i letnie rezydencje. Na festiwalu rockowym wielu właścicieli domów położonych w strefie Konakovo-Zavidovo zarabia rocznie. Agencje nieruchomości regionu Twer często przed początkiem lata zaczynają publikować odpowiednie ogłoszenia dotyczące dostawy domków letniskowych lub domków letniskowych. Za nocleg w 1 pokoju będziesz musiał zapłacić od 4-5 tysięcy rubli. Całe osiedle mieszkaniowe dla dużej firmy kosztuje średnio od 10 tys. Dziennie. Istnieją również pensjonaty i pensjonaty w Zawidowie, które oferują bardziej rozsądne ceny, ale lepiej rezerwować z wyprzedzeniem.
 3. Mieszkanie do wynajęcia w Konakovo. Dzienny wynajem 1 i 2 pokojowych mieszkań z urządzeniami AGD będzie kosztował 1-2 tys. Opcje z naprawą VIP kosztują 2-3 tys. Od Konakova do festiwalu rockowego tylko 20-25 minut jazdy samochodem, a także chcesz minibusy.
 4. Pokój hotelowy. Aby mieć stabilne Wi-Fi i nie spędzać nocy pod gołym niebem z komarami, musisz zarezerwować pokój w lokalnym hotelu lub hotelu. W pobliżu miejsca festiwalu znajduje się hotel „Yamskaya”, hotel „Daphne”, hotel „Olgino” i „Dom nad Wołgą”, „Dolina Wołgi”. Pokój ze śniadaniem dla dwóch osób dziennie kosztuje tutaj około 4-5 tysięcy rubli.
 5. Camping. Miłośnicy biwakowania na kempingu, którzy przybyli na Invasion Drive Festival, mogą rozbić swój namiot lub wynająć już założony. Koszt namiotu na kempingu „Sverdlovsk” - 3 tysiące rubli. Właściciele biletów VIP i FAN za 4,5-5 tysięcy rubli mogą osiedlić się w Moskwie w Leningradzie. Koszt 2 lub 4 lokalnych gotowych opcji zakwaterowania obejmuje śpiwory, poduszki powietrzne i materace, produkty higieny osobistej, naczynia, meble z tworzywa sztucznego, a nawet sprzątanie.

Nie zapominaj, że każdy bilet na „Inwazję” jest spersonalizowany, dlatego podczas podróży musisz przede wszystkim schować paszport lub inny dokument tożsamości do torby lub walizki, na przykład prawo jazdy. Dzieci mogą również brać udział w imprezie po okazaniu dokumentu - aktu urodzenia. Powinny zawsze być nadzorowane przez osoby dorosłe.

Obejrzyj wideo: Mężczyzna głosi, że przybył z roku 2048 i ostrzega przed inwazją kosmitów (Październik 2019).