Eternal - 2020 film

Wszechświat jest nieskończony, szczególnie jeśli jest kinowym wszechświatem Marvela. Jego twórcy mają własne opinie na temat powstania ludzkiej cywilizacji. W każdym z projektów dostarczają odbiorcom nowe szczegóły, zmuszając ich do uwierzenia w to, co się dzieje. Film 2020, Eternal, mówi o stworzeniach, które mogą kontrolować świat dzięki supermocarstwom.

Światowa premiera: 6 listopada 2020 r

Premiera w Rosji: 6 listopada 2020 r

Kraj pochodzenia: USA

Gatunek: fikcja, fantasy, akcja, dramat

Dyrektorzy: Chloe Zhao

Obsada: Richard Madden, Gemma Chan, Angelina Jolie, Salma Hayek, Barry Keogan, Kumale Nanjiani, Brian Tyri Henry, Leah McHugh

Kolejna intryga

Fabuła filmu „Eternal”, który pojawi się na ekranach w 2020 roku, jest utrzymywana w tajemnicy. Nie ma wątpliwości, że bohaterowie będą musieli przystąpić do walki i chronić ludzkość, ale to, co dokładnie zostanie omówione, jest tajemnicą.

Kto by pomyślał, że na podstawie komiksów można stworzyć świat na dużą skalę z jego własnymi zasadami, który cieszy się ciągłym powodzeniem u widzów w każdym wieku. Jaki jest sekret popularności? Nawet naukowcy zainteresowali się tym, co spowodowało zainteresowanie projektami, i rozpoczęli badania na dużą skalę.

Oto, co odkryliśmy:

  • fani są zachwyceni rozmiarem obsady, ponieważ w filmach, w których jest wiele postaci, pojawia się kilka gwiazd naraz;
  • twórcy obiecują opowiedzieć historię każdego z bohaterów indywidualnie, więc są zdjęcia o Captain America, Iron Man i innych solowych projektach;
  • byli samotni bohaterowie, którzy przeciwstawiali się społeczeństwu, po cichu stali się członkami i zaczęli tworzyć całe organizacje, a ludzkość zmieniła swoje podejście do superbohaterów na bardziej lojalną i zmieniła ją w nowy trend, który zagrał w ręce Marvela.

Aktorzy i postacie

Główną gwiazdą filmu „Eternal” będzie Angelina Jolie. Ma szczególne podejście do projektu, ponieważ to, co się dzieje, jest bardzo zainteresowane jej dziećmi. Chłopaki są zachwyceni, że ukochana matka zmieni się w superbohatera i stanie się ucieleśnieniem siły. Są gotowi czekać do 2020 roku, aby zobaczyć, jak stanie się wojownik Tena w wykonaniu matki wielu dzieci. W tej historii kobieta wojownik ma zręczność, wytrzymałość, silny refleks, więc musiałem dużo trenować.

Role innych ulepszonych nadludzi poszły do:

  • Richard Maddenkto ucieleśni Ikara;
  • Kumale Nanjiani - Kingo;
  • Ma Don Sok - Gilgamesz;
  • Salme Hayek - Ajax;
  • Brian Tyree Henry - Fastos.

Aktorzy będą musieli ciężko pracować, aby stworzyć wyjątkową historię.

Fantazja początku czasu

Według wersji wszechświata Marvela, około pięć milionów lat temu, istoty pozaziemskie, zwane niebiańskimi, odwiedzały planetę. Stworzyli całą rasę ludzi z supermocarstwami, aby zapewnić ludziom ochronę. Monstrous Devianti działali jako antagoniści. To z nimi trzeba walczyć „na wieki”, niekiedy zagrażając całej ludzkiej cywilizacji. Fani z niecierpliwością czekają na wydanie filmu Eternal. Powinien pojawić się 6 listopada 2020 r.

Uwagę na projekt przyciąga fakt, że wraz z nadejściem każdego nowego odcinka historia staje się integralna, zarasta szczegółami, pozwala zrozumieć każdą z postaci i uwierzyć w tę wersję stworzenia świata.

To jest ciekawe! Autorem „wiecznego” jest Jack Kirby, który wynalazł je w 1976 roku.

Film o superbohaterach będzie drugim projektem zespołowym. Pierwszym z nich byli Avengers. Autor został zainspirowany ideą potężnych kosmitów, którzy mogą wpływać na przyszłość Ziemi, ale Marvel nie zawsze wyraźnie podąża za oryginałem.

Sukces gwarantowany

Nie ma wątpliwości, że 6 listopada 2020 r. Rozpocznie się prawdziwy boom „wieczności”. Wiele osób nawet nie podejrzewało, że istnieją takie postacie, więc informacje o projekcie szybko stały się poszukiwane. Uwagę przyciągnęły również nazwiska znanych aktorów, fani byli ciekawi, kto tym razem ucieleśni genialna Angelina Jolie i tajemnicza Salma Hayek.

Szczególne zainteresowanie wzbudziła wiadomość, że fabuła może stać się historią miłosną Ikarisa i Sercy. Fani muszą spekulować i wymyślić własne wersje wydarzeń w oczekiwaniu na wydanie zdjęcia. Twórcy będą musieli postarać się, aby stworzenie było jasne i ekscytujące.

Zobacz także, co obecnie wiadomo o filmie „Eternal”, który zostanie wydany na ekranach filmowych w 2020 roku:

Obejrzyj wideo: Marvel's Eternals SDCC reveal 2020 MCU Phase 4 (Listopad 2019).