Jungle Cruise - film 2020

Pomimo tego, że film „Jungle Cruise” można nazwać prawdziwą konstrukcją długoterminową, widzowie czekają na jego pojawienie się. Tym razem premiera została przełożona na 2020 rok. Uwagę przyciągnął znany aktor Dwayne Johnson, który często występował w słynnych grach akcji oraz jego partnerka Emily Blunt.

Światowa premiera: 23 lipca 2020 r

Premiera w Rosji: 23 lipca 2020 r

Kraj pochodzenia: USA

Gatunek: fantasy, przygoda, rodzina

Dyrektorzy: Jaume Colette Serra

Obsada: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Veronica Falcon, Jesse Plemons, Paul Jamatti, Edgar Ramirez, Jack Whitehall

Historia stworzenia

Po tym, jak pierwsza część „Piratów z Karaibów” otrzymała oszałamiający triumf, Disney postanowił powtórzyć eksperyment. Fabuła „Jungle Cruise” to atrakcja o tej samej nazwie. Odwiedzający mają możliwość podróżowania przez bezmiar wody w Afryce i Ameryce Południowej.

Idea projektu zrodziła się w 2004 roku, dwa lata później miało się rozpocząć kręcenie, a trzy lata później premiera zdjęcia. Jednak wciąż tam są rzeczy ... Ciągle zmieniający się scenarzyści i reżyserzy stworzyli ogromną listę. Odwiedzili go Josh Goldstein i John Norville, Alfred Goff i Miles Millar, a także inni znani autorzy. Ciekawe, że początkowo planowano zaprosić Toma Hanksa i Tima Allena do głównych ról, ale projekt w tym czasie nie wszedł w fazę produkcji.

Wśród dżungli amazońskiej

Zdjęcie odbędzie się w 1930 roku. Brat i siostra szukają kapitana, który spełni ich zamiary i wyrusza w niebezpieczną podróż przez dżunglę Amazonki. Znajdą niesamowite drzewo o właściwościach leczniczych. Na ratunek przybywa kapitan małego statku o imieniu Frank. Bohaterowie zatrudniają marynarza i wyruszają w długą podróż.

Czasy wielkiego kryzysu trwają w kraju. To era zmian i walki o przetrwanie. Złoczyńcy na każdym kroku ludzie starają się znaleźć stabilność i zapewnić sobie godną egzystencję. Do tego są zdolni do wszystkiego.

Na podróżników czekają niewiarygodne przygody, walka z dzikimi zwierzętami i gang przestępców, którzy podążają szlakiem. Bohaterowie spotkają się z piranami i nosorożcami, pokonają wodospady i wiry. Legendy, które mówią o uzdrawiającym drzewie, niejasno go opisują, więc para będzie musiała uważnie przyjrzeć się wszystkim stworzeniom natury, popełnić błędy, rozczarować się, ale uparcie kontynuować poszukiwania.

Ciekawe fakty o filmie

  • założono, że akcja obrazu z Tomem Hanksem i Timem Allenem odbędzie się w naszych czasach, ale wersja z Dwayne Johnson będzie klasyczna i powróci do swoich korzeni. Podstawą będzie film przygodowy „Królowa Afryki”;
  • złoczyńcy wystąpią Edgar Ramirez i Jesse Plemons;
  • podróżnicy będą musieli spotkać się z niemiecką wyprawą, która ma swoje własne cele;
  • Dwayne Johnson wcieli się w rolę nieustraszonego kapitana, poszukiwacza przygód i poszukiwacza przygód.

Intryga rośnie

W atrakcji o tej samej nazwie, która jest otwarta dla wszystkich przybyszów od 1955 roku, możesz odbyć fascynujący rejs łodzią po rzece. Fani są całkowicie zachwyceni tym, co zobaczyli, i cieszą się z bycia częścią zespołu. Obraz „Jungle Cruise” pomoże Ci przeżyć niezapomniane emocje i zwróci większą uwagę na park rozrywki Disney.

W 2020 r. Powinieneś spodziewać się prawdziwego boomu odwiedzin, ponieważ odwiedzający z pewnością będą chcieli odwiedzić miejsce bohaterów. Być może dlatego premiera obrazu jest ciągle odkładana, potrzebne są szeroko zakrojone przygotowania do nowego życia atrakcji.

Można tylko zgadywać, jakie dokładnie będą przygody kapitana i jego totemów. Nie ma wątpliwości, że najnowsza technologia komputerowa sprawi, że projekt będzie jasny i ekscytujący. Ta przygoda może trwać wiecznie, nikt nie wie, czy naprawdę istnieje wspaniałe drzewo.

Dwayne Johnson i jego projekty

Aktor często musi brać udział w filmach, w których trzeba uratować świat i pokonać wiele przeszkód. Już musiał zanurzyć się w atmosferę dzikich lasów, co jest warte tylko projektu „Jumanji. Zew dżungli”. Wśród nowych dzieł - „Shazam” w 2019 r., A wśród najbardziej znanych - „Szybcy i wściekli”, „Wieżowiec”, „Rampage”.

Co tym razem przygotowali pisarze? Dokąd opowieść zaprowadzi bohaterów? Wkrótce ujawnione zostaną sekrety, a publiczność wreszcie zobaczy długo oczekiwany obraz.

W oczekiwaniu na zwiastun w języku rosyjskim zobacz pierwszą oryginalną reklamę filmu „Jungle Cruise” z 2020 r .:

Obejrzyj wideo: Disney Jungle Cruise - First Look 2020 (Styczeń 2020).

Zostaw Swój Komentarz