Bojownicy 2019-2020

Fani gorących strzelanin, walk i kryminalnych pojedynków mogą z łatwością wybrać interesujący film do obejrzenia wśród zawodników w latach 2019-2020. Zanurz się w świecie efektów specjalnych, pościgów i postępów, zapoznaj się z nowymi technikami walki i po prostu dobrze się baw oglądając film. Z proponowanego wyboru łatwo wybrać film do smaku.

John Knot

Data wydania: 16 maja 2019 r

Dyrektor: Czad Stahelsky

Gatunek: thriller, przestępstwo, thriller

Aktorzy: Keanu Reeves, Lawrence Fishburne, Holly Berry

Kraj: USA

W poprzednim filmie John Wick złamał zasady. Teraz musi zostać ukarany. Za jego głowę przydzielono opłatę w wysokości 14 milionów dolarów. Jest wielu ludzi, którzy chcą zabić Johna i zdobyć imponującą ilość pieniędzy. Rozpoczyna się krwawe polowanie.

Linia bałkańska

Data wydania: 21 marca 2019 r

Dyrektor: Andrey Volgin

Gatunek: akcja, dramat

Aktorzy: Gosha Kutsenko, Anton Pampushny, Milos Bikovich

Kraj: Rosja, Serbia

Zgodnie z ocenami Bałkańska granica stała się jednym z najlepszych rosyjskich myśliwców w latach 2019-2020. Wydarzenia z filmu rozgrywają się w Jugosławii. Rosyjska grupa specjalna musi schwytać ważny obiekt, który jest obecnie kontrolowany przez terrorystów. Muszą przystąpić do nierównej bitwy.

Alita: Battle Angel

Data wydania: 14 lutego 2019 r

Dyrektor: Robert Rodriguez

Gatunek: akcja, fikcja, przygoda

Aktorzy: Rosa Salazar, Ed Skrein, Christopher Waltz

Kraj: USA

Wydarzenia filmu rozwijają się w odległej przyszłości. Pozostałości żeńskiego cyborga zostają przypadkowo odkryte. Po wyzdrowieniu pamięć cyborga nie działa, ale przypadkiem odkrywa, że ​​może posiadać umiejętności bojowe. Jak zakończy się to odkrycie, dowiesz się po obejrzeniu filmu.

King's man: The Beginning

Data wydania: 27 lutego 2020 r

Dyrektor: Matthew Vaughn

Gatunek: akcja, komedia, przygoda

Aktorzy: Gemma Arterton, Matthew Goode, Aaron Taylor-Johnson

Kraj: USA, Wielka Brytania

Wśród oczekiwanych bojowników w latach 2019-2020 i kontynuacji obrazu o organizacji superszpiegów. Po raz kolejny główni bohaterowie muszą stawić czoła złu i przywrócić sprawiedliwość na Ziemi.

Top Gun: Maverick

Data wydania: 16 lipca 2020 r

Dyrektor: Józef Kosiński

Gatunek: akcja, dramat

Aktorzy: Tom Cruise, Ed Harris, Val Kilmer

Kraj: USA, Hongkong

Główny bohater nie lata już z prędkością ultradźwiękową, ponieważ trenuje nowych pilotów, ale los przybiera nieoczekiwany obrót. Władze podejmują niesamowitą decyzję - chcą zastąpić pilotów robotami. Bohater Tom Cruise musi ponownie usiąść za sterem, aby bronić swojego punktu widzenia.

Więź 25

Data wydania: 9 kwietnia 2020 r

Dyrektor: Carey Fukunaga

Gatunek: thriller akcji

Aktorzy: Daniel Craig, Christoph Waltz, Ana de Armas

Kraj: USA, Wielka Brytania

Agent James Bond musi wykonać zadanie uratowania porwanego naukowca. Wpada w pułapkę złoczyńcy, który posiada potężną broń biologiczną i rozumie, że ryzyko śmierci może stać się rzeczywistością w każdej chwili.

Bractwo

Data wydania: 10 maja 2019 r

Dyrektor: Pavel Lungin

Gatunek: wojsko, akcja, dramat

Aktorzy: Kirill Pirogov, Vitaliy Kishchenko, Yan Tsapnik

Kraj: Rosja

Wydarzenia z filmu rozwijają się w 1988 roku, pod koniec wojny w Afganistanie. Rosyjski wywiad próbuje wynegocjować rozejm z duszmanami, aby wycofać swoje wojska, ale w praktyce trudno jest osiągnąć porozumienie. Każda strona stara się bronić swoich praw.

Major Thunder: Plague Doctor

Data wydania: październik 2019

Dyrektor: Vladimir Besedin

Gatunek: akcja, przygoda

Aktorzy: Alexander Gorbatov

Kraj: Rosja

Wśród rosyjskich filmów kryminalnych 2019-2020 wielu entuzjastów akcji spodziewa się, że ten obraz wyjdzie na jaw. Dokładna data obiecującej premiery nie została jeszcze ogłoszona. Wiadomo, że centralne miejsce w fabule zajmie zamaskowany mężczyzna Doktora Zarazy, który pojawił się w Petersburgu i zaczął walczyć z korupcją.

Ptaki drapieżne

Data wydania: 6 lutego 2020 r

Dyrektor: Katy Yan

Gatunek: zbrodnia, akcja, przygoda

Aktorzy: Margot Robbie, Jernie Smolett, Stephen Williams

Kraj: USA

Szczegóły następnego filmu o superbohaterach są utrzymywane w tajemnicy, chociaż wiadomo, że w centrum będzie grupa dziewcząt z supermocarstwami. Będą walczyć z przestępczością, w szczególności zmierzą się z przestępczym złoczyńcą, nazywanym Czarną Maską.

Veleslav

Data wydania: 2020 (dokładna data nieznana)

Dyrektor: Veleslav Ustinov

Gatunek: akcja, romans, przestępstwo

Aktorzy: Veleslav Ustinov, Evgeny Bochkarev, Julia Chaika

Kraj: Rosja

Wśród oczekiwanych rosyjskich bojowników w 2020 r. Film „Veleslav” o młodym facecie. Zostanie zabrany do wojska, a dziewczyna obiecuje czekać. Po powrocie do domu facet odkrywa, że ​​dziewczyna wyjechała do miasta. Podąża za nią, nawet nie podejrzewając, że czeka.

Szybcy i wściekli: Hobbs i serial

Data wydania: 1 sierpnia 2019 r

Dyrektor: David Litch

Gatunek: akcja, przygoda

Aktorzy: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba

Kraj: USA

Agent specjalny Hobbs i brytyjski program znają widzów z filmu „Szybcy i wściekli”. Główni bohaterowie są najgorszymi wrogami, ale kiedy ich rodziny są w niebezpieczeństwie, jednoczą się i działają razem. Czy będą w stanie dojść do wspólnej opinii i dojść do porozumienia, dowiesz się podczas oglądania filmu.

Cyborg

Data wydania: 3 kwietnia 2020 r

Dyrektor: nieznany

Gatunek: akcja, fantasy

Aktorzy: Ray Fisher

Kraj: USA

Spodziewaną wiadomością wśród bojowników w latach 2019-2020 powinien być film „Cyborg”. Fabuła zdjęcia opowiada o facecie, który miał katastrofę lotniczą. Nie ma szansy na życie, jego rodzice, naukowcy łączą go w kawałki, zastępując brakujące części metalowymi. Później Cyborg z supermocarstwami decyduje się chronić słabych ludzi i walczyć z czarnymi charakterami.

Wonder Woman: 1984

Data wydania: 4 czerwca 2020 r

Dyrektor: Patty Jenkins

Gatunek: akcja, przygoda, fantasy

Aktorzy: Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright

Kraj: USA

Postać Wonder Woman jest znana miłośnikom science fiction z innych filmów o superbohaterach. To zdjęcie opowiada o tym, jak zwykła kobieta nabyła niezwykłe zdolności. Jej szef chciał posiadać unikalne umiejętności i szukał artefaktów, ale los wiernego asystenta odegrał okrutny żart.

Wniosek

Teraz wiesz, jakie nowe filmy możesz oglądać z przyjaciółmi i jakie premiery planujesz odwiedzić w 2020 roku.

Oferujemy również wybór najbardziej oczekiwanych bojowników roku 2020:

Obejrzyj wideo: Regał akwarystyczny: Półki #akwarystyka #regalAkwarystyczny #akwaLove #odcinek2 (Listopad 2019).