The Last Knight: The Root of Evil - 2020 film

Obiecujący koniec pierwszego filmu nie pozostawił wątpliwości, że publiczność będzie kontynuować przygody ostatniego bohatera, w którym bohaterowie będą musieli znaleźć źródło zła. Obraz pojawi się na ekranach w 2020 roku. Dzięki imponującemu budżetowi w wysokości 650 milionów rubli autorzy mają okazję pokazać wyobraźnię i rozpieszczać fanów spektakularnymi scenami i żywymi postaciami.

Światowa premiera: 2020 rok

Premiera w Rosji: 24 grudnia 2020 r

Kraj pochodzenia: Rosja

Gatunek: przygody

Dyrektorzy: Dmitrij Dyachenko

Obsada: Victor Khorinyak, Mila Sivatskaya, Ekaterina Vilkova, Elena Yakovleva, Konstantin Lavronenko, Evgeny Dyatlov, Timofey Tribuntsev

Nowe role dla ulubionych aktorów

Projekt przyciągnął uwagę nie tylko fascynującą fabułą, ale także niezwykłymi wizerunkami dawnych aktorów. W kontynuacji, która nazywa się „Ostatni sportowiec. Korzeń zła”, główną rolę zagra Viktor Khorinyak, który wystąpił w słynnych programach telewizyjnych:

  • „Kuchnia”;
  • „Hotel Eleon”;
  • „Grand” i wiele innych obrazów.

Zwykły facet, który znajduje się w bajkowym świecie, próbuje oprzeć się rzeczywistości i żąda odesłania go z powrotem. We współczesnej rzeczywistości jest drobnym oszustem i całkowicie nieprzygotowany do bohaterskich czynów.

W roli Vasilisa Mądrego - Mila Sivatskaya. To jej postać instruuje magika Svetozara, pod którego imieniem Ivan Naydenov stoi w zwykłym świecie, na prawdziwej ścieżce.

Nie bez trudności bohaterowie będą mogli znaleźć wspólny język i wypowiadać się przeciwko złej czarodziejce Barbarze (Ekaterina Vilkova).

Grafika komputerowa pomogła stworzyć niesamowite stworzenie - Wodyany, w którym bardzo trudno jest rozpoznać Siergieja Burunowa. Popiera potomka Ilyi Muromets i jest gotowy poświęcić swoje życie dla nowych przyjaciół.

Dobry człowiek nie zdaje sobie sprawy, że będzie musiał ocalić Ziemię i zmienić jej przeszłość i przyszłość. Film 2020 będzie opowiadał o dalszych przygodach, w których Iwan, mądry z doświadczenia, będzie walczył z siłami zła. Są bardzo blisko, więc nie ma niebezpieczeństwa.

Ciekawe informacje! Autorzy dokładnie podeszli do studium szczegółów epickiej historii, organizując kilka wypraw na Ural i terytorium Krasnodarskie. Filmowanie odbędzie się w specjalnych pawilonach z niesamowitą scenerią. Zgodnie z harmonogramem proces przebiega pełną parą od lipca 2019 r.

Ciekawe fakty:

  • „Ostatni bogatyr” był niesamowitym sukcesem w kasie, co trzeci Rosjanin widział ten obraz;
  • film zebrał 2 miliardy rubli;
  • w kontynuacji pojawi się masa nowych postaci i pojawi się alternatywna wersja słynnej bajki „Kolobok”, w której bohater będzie po stronie ciemnych sił;
  • świat Białych Gór będzie lśnił nowymi kolorami i specjalnymi detalami; nadrabianie Baby Jagi zajęło pięć godzin;
  • młody wykonawca roli Vasilisa Mądrego, Mila Sivatskaya w czasie kręcenia filmu miał 18 lat;
  • Aby stworzyć bagno, dekoratorzy wydali dwieście ton wody.

Zainteresowanie rośnie, ale odpowiedzialność również

Zwiastun obrazu „Ostatni sportowiec 2”, który zostanie wydany w 2020 roku, już się pojawił. W wiadomościach filmowych można zauważyć pojedyncze ujęcia, w których aktorzy w makijażu i bez opowiadania o nowym doświadczeniu. Opowieści znane z dzieciństwa muszą być realizowane ze szczególną starannością, ale praca jest prawdziwą przyjemnością.

Autorzy bajki mają trudne zadanie. Po przejrzeniu wydarzeń z pierwszej części i zakochaniu się w bohaterach widz nie przyjmie śmieci. Często kontynuacje są oceniane bardziej rygorystycznie i bardzo skrupulatnie porównywane z imponującymi obrazami. Konieczne jest przekroczenie oryginału, aby zaskoczyć fanów, którzy nie mogą się doczekać 2020 roku i czekają na kolejne zanurzenie w świecie fantasy.

Wszyscy pochodzimy z dzieciństwa

„Ostatni bohater 2” z pewnością przypadnie do gustu publiczności, ponieważ ma na to wiele punktów. Aktorzy działają w filmie z przyjemnością, ładując atmosferę pozytywną energią. Rosyjska fantazja ma prawo istnieć, zwłaszcza że jej bohaterowie nie muszą być wymyślani, tworząc nowy świat. Żyją w bajkach i tradycjach, przyjeżdżają jako dziecko, aby wpłynąć na ich przyszłe życie i udowodnić, że dobro zawsze zwycięża zło.

Ivan będzie miał trudności, ale ma godnych pomocników, którzy są gotowi walczyć z mrocznymi siłami i wziąć odpowiedzialność za istnienie świata. Ilu z nas będzie w stanie wypełnić podobną misję, jeśli będzie to inna rzeczywistość? Warto to rozważyć.

W oczekiwaniu na oficjalny zwiastun, który powinien zostać wydany przed początkiem 2020 roku, proponujemy zobaczyć, jak rozpoczęła się kręcenie filmu „Ostatni rycerz: Korzeń zła”:

Obejrzyj wideo: The 30 Best Superhero Movies Ever Made (Październik 2019).