Filmy przygodowe 2020

Łatwo jest wejść w świat przygód, niesamowitych emocji i fascynujących fabuł, jeśli wybierzesz film odpowiedniego gatunku. Wybierając najlepsze filmy przygodowe 2020 roku, łatwo jest wybrać zdjęcie z elementami science fiction, akcji lub przestępczości.

Czarna wdowa

Premiera: 1 maja

Gatunek: fikcja, przygoda, akcja

Dyrektor: Kate Shortland

Kraj: USA

Aktorzy: Florence Pugh, David Harbor, Scarlett Johansson

Dzięki bohaterce Black Widow, granej przez Scarlett Johansson, miłośnicy filmów Marvela znają się z filmów „Iron Man”. Twórcy nie ujawnili jeszcze szczegółów fabuły, choć wiadomo, że wydarzenia rozwiną się po filmie „Captain America: Civil War”. Filmowanie przeprowadzono w Norwegii.

Wonder Woman: 1984

Premiera: 4 czerwca

Gatunek: przygoda, fantasy, akcja

Dyrektor: Patty Jenkins

Kraj: USA

Aktorzy: Chris Pine, Gal Gadot, Connie Nielsen

Bohaterka Wonder Woman ponownie powraca na duże ekrany. Widzowie mogą dowiedzieć się, w jaki sposób zwykła kobieta zdobyła niesamowite zdolności, spowodowane przez biznesmena Lorda, który marzy o zostaniu prawdziwym bóstwem z wielką mocą i siłą za pomocą starożytnych artefaktów.

King's Man: The Beginning

Premiera: 27 lutego

Gatunek: przygoda, akcja, komedia

Dyrektor: Matthew Vaughn

Kraj: USA, Wielka Brytania

Aktorzy: Matthew Goode, Ralph Fiennes, Aaron Taylor-Johnson

Kolejny film o tajnej organizacji „Kingsman”, która zanurzy się w świat szpiegów. Tajemnicze morderstwa, sekrety i sekrety, a także ekscytujące przygody czekają na widownię, która przeżyje gamę emocji wraz z głównymi bohaterami.

Ptaki drapieżne

Premiera: 6 lutego

Gatunek: przygoda, przestępstwo, akcja

Dyrektor: Katy Yan

Kraj: USA

Aktorzy: Margot Robbie, Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead

Amerykański film „Birds of Prey” uzupełni kolekcję filmów o superbohaterach. Jak zawsze dobro oprze się złu, a raczej główne postacie walczą z przywódcą podziemnego świata, który stał się rzymskim syjonistą. Pozostałe szczegóły fabuły nie są ujawniane, twórcy chcą zachować intrygę.

Szybcy i wściekli 9

Premiera: 9 kwietnia

Gatunek: thriller, akcja, przygoda

Dyrektor: Justin Lin

Kraj: USA

Aktorzy: Vin Diesel, Charlize Theron, Michelle Rodriguez

Justin Lin wrócił do pracy nad filmem. Pod jego kierownictwem nakręcono 4 części filmu. Fabuła nosi tytuł „Sekret”, choć można założyć, że widzowie znów czekają na szybką jazdę, wyścigi i zanurzenie w podziemiach. Duan Johnson w 9. części serii nie będzie.

Przekrwione

Premiera: 20 lutego

Gatunek: fikcja, dramat, przygoda

Dyrektor: Dave Wilson

Kraj: USA

Aktorzy: Vin Diesel, Sam Hughen, Toby Kebbell

Po operacji protagonista stał się prawdziwą żywą maszyną dla FBI. Aby to kontrolować, władze wprowadziły mikrokomputery do męskiego ciała. Jest to zupełnie nowa broń, ale w pewnym momencie wymyka się spod kontroli. Jak to się skończy, dowiesz się podczas oglądania filmu.

Mulan

Premiera: 26 marca

Gatunek: przygoda, fantasy, dramat

Dyrektor: Nicky Caro

Kraj: USA

Aktorzy: Jet Li, Liu Yifei, Donnie Yen

Historia dzielnej dziewczyny, która musiała udawać mężczyznę i iść do wojska, aby uratować chorego ojca. Główna bohaterka Mulan nawet nie wyobrażała sobie, co musi znieść, jakie trudności musiała przejść, ale dzięki temu stała się sławna na całym świecie jako odważny wojownik.

Więź 25

Premiera: 9 kwietnia

Gatunek: thriller, akcja, przygoda

Dyrektor: Carey Fukunaga

Kraj: Wielka Brytania, USA

Aktorzy: Daniel Craig, Christoph Waltz, Ana de Armas

Lista oczekiwanych filmów przygodowych w 2020 roku obejmuje 25. film o Bondzie. Główny bohater nie planuje już pracować dla służb specjalnych, odpoczywa na Jamajce i cieszy się uwagą kobiet i gorącego słońca. Do następnego zadania bierze na prośbę przyjaciela z FBI. Później okazuje się, że zadanie nie jest tak proste, jak się wydawało od razu.

Top Gun: Maverick

Premiera: 16 lipca

Kraj: USA

Gatunek: przygoda, dramat, akcja

Dyrektor: Józef Kosiński

Kraj: USA

Aktorzy: Tom Cruise, Jennifer Connelly, Ed Harris

Wielu widzów spodziewa się kontynuacji „Najlepszego strzelca” z Tomem Cruise'em. Na początku filmu główny bohater angażuje się w szkolenie młodych pilotów, dzieli się z nimi swoimi doświadczeniami, ale pragnienie władz, by używać robotów zamiast ludzi, sprawia, że ​​Maverick znów zasiada za sterami szybkiego wojownika.

Diuna

Premiera: 17 grudnia

Gatunek: fikcja, przygoda, dramat

Dyrektor: Denis Villeneuve

Kraj: USA, Kanada, Wielka Brytania

Aktorzy: Rebecca Ferguson, Jason Momoa, Zendaya

Wydarzenia filmu mają miejsce w odległej przyszłości. Cała ludzkość osiadła na różnych planetach. Potężne rodziny walczą o władzę, ale pustynna planeta Arrakis, na której znajduje się specjalna substancja, jest uważana za najlepszy kawałek. Pozwala ci przejąć kontrolę nad wszechświatem.

Artemis Fowl

Premiera: 28 maja

Gatunek: fikcja, przygoda, rodzina

Dyrektor: Kenneth Branagh

Kraj: USA

Aktorzy: Judy Dench, Nikesh Patel,

Głęboko pod ziemią znajduje się cały odrębny świat, w którym żyją niezwykłe stworzenia. Nikt nie wiedziałby, że istnieje, gdyby młody oszust Faul nie przedstawił dowodów. Ponadto wymyślił sprytny plan obrabowania innego świata, ale to ma się spełnić.

Łowca potworów

Premiera: 3 września

Gatunek: fantazja, przygoda, akcja

Dyrektor: Paul W. C. Anderson

Kraj: USA, Niemcy, Japonia, Chiny

Aktorzy: Milla Jovovich, Meagan Hood, Ron Perlman

Oddział żołnierzy przypadkowo wkracza do równoległego świata, w którym żyją różne potwory i potwory. Wojownicy grożą nieuchronną śmiercią, ale pojawia się Łowca, który może niszczyć potwory. Zwykli ludzie nie mogą tego zrobić, pomimo umiejętności wojskowych i nowoczesnej broni.

Darmowe

Premiera: 2 lipca

Gatunek: fikcja, komedia, przygoda

Dyrektor: Sean Levy

Kraj: USA

Aktorzy: Joe Keery, Ryan Reynolds, Jody Comer

Życie bohatera, który pracuje w dużym banku, zakończyło się sukcesem, ale pewnego dnia dokonał nieprzyjemnego odkrycia. Okazuje się, że otaczający go świat jest tylko częścią gry wideo. Ale główny bohater może zmienić sytuację i zapobiec zniszczeniu całego świata.

Źli faceci 3

Premiera: 23 stycznia 2020 r

Gatunek: przygoda, akcja, thriller

Dyrektor: Adil El Arbi, Bilal Falla

Kraj: USA

Aktorzy: Martin Lawrence, Will Smith, Vanessa Ann Hudgens

Kłócą się partnerzy, po czym Burnet otwiera swoją agencję detektywistyczną. Ale główni bohaterowie muszą się zjednoczyć, gdy w ich życiu pojawi się zagrożenie. Muszą zapomnieć o wszystkich obelgach, aby przetrwać.

Obejrzyj wideo: Dla Ciebie Wszystko - cały film Lektor PL (Styczeń 2020).

Zostaw Swój Komentarz