Szczęśliwego Nowego Roku 2020

Z niecierpliwością czekamy na święta noworoczne - proponujemy z wyprzedzeniem wybrać znajomym, rodzinie i kolegom piękne życzenia na Nowy Rok 2020, pobierając pocztówki, zdjęcia, a także życzliwe słowa w poezji i prozie.

Zebraliśmy dla Ciebie najlepsze pomysły na piękne noworoczne pozdrowienia dla rodziców, bratnich dusz, chłopaka lub dziewczyny, brata lub siostry, a także przyjaciół i kolegów.

Pamiętaj, że możesz łatwo zapisać wszystkie karty z życzeniami umieszczonymi na stronie na komputerze, tablecie lub smartfonie, a następnie dodać je do wiadomości gratulacyjnej. Średnia objętość zdjęć wynosi 60-80 KB, co pozwala na wysyłanie ich za pośrednictwem poczty e-mail lub dowolnego popularnego komunikatora.

Życzenia w wierszach

Czy planujesz pogratulować znajomemu w sylwestra SMS-em lub przez Skype, Telegram, Viber lub WhatsApp - wybierz krótkie życzenie wierszem, które można uzupełnić oryginalną minikartą lub zdjęciem noworocznym.

Spotkajmy się - wybór najlepszych pocztówek i gratulacje „Szczęśliwego Nowego Roku 2020!”


Universal

Pierwszą rzeczą do wyboru na nadchodzące święta są uniwersalne życzenia, które można wykorzystać, aby pogratulować przyjaciołom lub współpracownikom Nowego Roku 2020. Piękne, pełne noworocznej atmosfery i magii, ale jednocześnie nie skupiające się na osobistych relacjach, uniwersalne pozdrowienia będą istotne w wielu przypadkach zarówno jako dodatek do stylowej pocztówki, jak i niezwykły toast.

Noworoczne obowiązki przynoszą nam łaskę.

Szczęśliwego Nowego Roku, oto, co chcę powiedzieć:

Niech życzenia się spełnią, niech smutki odejdą!

Niech wszystko będzie piękne tylko w nowym, radosnym roku!

Szczęśliwego Nowego Roku! Gratuluję dziś wieczorem!

Szczerze życzę wam, bez pustego zdobienia:

Niech wszystko będzie delikatne, zło całkowicie zniknie!

A w śnieżną zimę niech dusza rozkwita!

Boże Narodzenie to magiczne święto, podobnie jak Nowy Rok.

Ta noc przemienia wszystkich uczciwych ludzi:

Wszystkie cuda czekają, niech się stanie, że chcesz!

Niech życzenia się spełnią w środku zimy!

Do krewnych

Niezależnie od tego, jak planujesz obchodzić Nowy Rok 2020, musisz przygotować piękne życzenia na wakacje dla swojej rodziny i przyjaciół.

Jeśli 31 grudnia chcesz spędzić z rodziną, takie rymowane linie będą piękną gratulacją dla wszystkich obecnych. Jeśli w sylwestra będziesz się dobrze bawić z przyjaciółmi, będzie miło, gdy Twoi krewni otrzymają od Ciebie tak ciekawą gratulację za pośrednictwem poczty elektronicznej lub komunikatora, uzupełnioną wzruszającą pocztówką.

Szczęśliwego Nowego Roku, mamo, (babcia, siostra), gratulacje

A jednocześnie - z magią świąt Bożego Narodzenia!

Życzę tej nocy

Że zawsze byłeś szczęśliwy!

Nowy Rok migocze i fajerwerki za oknem,

Niech życzenia się spełnią, wszyscy marzymy o jednej rzeczy!

Niech smutki i kłopoty odejdą, niech kwitną w twojej duszy!

Niech wszystko będzie tak, jak chcesz, dziś i zawsze!

Świętujemy Nowy Rok z rodziną, krewnymi -

Magiczne, że wakacje nadejdą w środku zimy.

Spełnij życzenia i marzenia

Aby wejść w Nowy Rok z otwartą duszą, my!


Umiłowani

Jeśli chcesz zaskoczyć dziewczynę lub żonę piękną gratulacją, naucz się dla ukochanego łagodnego życzenia wierszem.

Rok temu, pod brzęczącym zegarem, cicho żałowałem

W pobliżu słychać łagodny głos, ale nawet nie wiedziałem.

Święty Mikołaj mnie usłyszał i natychmiast spełnił marzenie,

Odrzuć los toru, potajemnie przedstawiając nas.

A dziś życzę, podnosząc szklankę

Niech miłość rozkwitnie przez lata, a nasza poświata nie gaśnie.

Niech wasze oczy błyszczą i wasze głośne śmiechy

W końcu jestem z tobą szczęśliwszy niż wszyscy!

Cicho, Szczęśliwego Nowego Roku,

Oto, co powiem, kochanie.

Szczerze tego życzę

Spełnione w tym roku Twoje marzenie!

Szczęśliwego Nowego Roku, Wesołych Świąt!

Niech przytulna magia wchodzi do domu każdego dnia!

Niech wszystko będzie cudowne, niech spełnią się marzenia!

Niech piosenka zabrzmi i płynie, obyś był szczęśliwy!

Do przyjaciół

Oczywiście w Nowym Roku ważne jest, aby nie zapominać o przyjaciołach i wybierać dla każdego pięknego życzenia noworocznego na 2020 rok. Bez względu na to, jak daleko rozproszyło cię życie. Sylwester to dokładnie ten moment, w którym powinieneś pamiętać o wszystkich, którzy są ci bliscy, ponieważ pisanie krótkich SMS-ów jest bardzo łatwe, a otrzymanie tak małego symbolicznego prezentu od tych, którzy są daleko, jest niezwykle przyjemne dla wszystkich.

Szczęśliwego Nowego Roku! Gratulacje!

Wesołych świąt!

Niech twoje marzenia się spełnią

Niech miłość ogrzeje dom!

Dwie dwadzieścia - jasne wakacje!

Czekamy na cuda, miłość, wzrost -

Niech życzenia się spełnią

Wszystkie oczekiwania się spełnią!

Szczęśliwego Nowego Roku, gratulacje z serca!

Niech wszystko będzie tak, jak chcesz, jak chcesz!

Niech wzrost wynagrodzeń i sukces przyjdą,

I bądź bogaty w znajomych i żyj najpiękniej ze wszystkich!


O Szczurze

Dla koneserów kreatywności, którzy nie lubią tradycyjnych opcji prozy i poezji - śmieszne komiczne życzenia, które pozwolą pogratulować znajomym w 2020 roku. Rok Szczura jest naprawdę jasny i niezwykły.

Cześć, Krysk, przybyłeś!

Wiedz, że jesteś słodki dla nas wszystkich!

Jeśli ktoś boi się Szczurów

Będzie poszukiwany kompromis.

Niech kot się uczy

I zaprzyjaźnij się z tobą!

Położymy ser na stole

I trochę cukru.

Oceń umiejętność

Daj nam całe szczęście

Niech 20 rok będzie dobry

Jak ludzie myślą

Chrząkająca świnia uciekła

Królowa została królową.

Odtąd wszyscy się myjemy

Prosić, kochać, chwalić!

Daj nam Szczura

Nowy rok kochanie

Szczęście, radość, sukces,

Mniej żalu - więcej śmiechu

Szczyty pracy, osiągnięcia,

I w promocjach wynagrodzeń.

Szczęśliwego Nowego Roku, przyjaciele!

Gratulacje dla was wszystkich!

Wlać znak

Spotkaj szczury w domu przez rok!

Śliczny metalowy szczur podbiegł, zebrał wszystkie smutki i radości - rozrzucone po podłodze. Teraz twój dom jest pełen przyjemnych niespodzianek! Dlatego niech każdy dzień przynosi coś nowego, na pewno jasnego, interesującego i miłego! W końcu szczur - tak to odbiera wszystko, co złe, a dobro ratuje i mnoży!

Tak więc nadszedł Nowy Rok 2020! Rok, w którym zwinny biały szczur biegł, błysnął - i zabrał ze sobą wszystkie złe rzeczy. Te nadchodzące 366 dni powinny być radosne, żywe, emocjonalnie nasycone! Chciałbym, żeby wszyscy tutaj dostali to, czego chcą: miłość, sukces, podwyżkę pieniędzy, rodzinę, nowy, wygodny dom. Niech spełnią się najbardziej ukochane sny, tylko szepczesz je, a szczur słyszy - i na pewno się spełni!

O Święty Mikołaj

Gratulując znajomym podczas długo oczekiwanych ferii zimowych, możemy wspomnieć o postaci, którą kochałeś od dzieciństwa, ponieważ to Święty Mikołaj w duszy każdego dorosłego budzi naiwną i magiczną noworoczną bajkę dla dzieci.

Bajeczna noc wychodzi za okno

Święty Mikołaj dzisiaj - wszyscy wiedzą!

Gratuluję mu i powiem tak:

Bądźcie kochani, drodzy przyjaciele!

Święty Mikołaj śpieszy z prezentami

Przed 20 rokiem!

Będzie szczęśliwy - wiemy

Wszyscy ludzie dobrze się bawią!

Niech będzie w magicznej torbie

On znajdzie dla ciebie

Szczęście, pokój, więcej światła,

Żyć z pasją, kochać.

Każdego dnia niech będzie jasno

W pobliżu są lojalni przyjaciele.

Daj prezenty więcej niż raz w roku

Przedstawione przez los!

Życzenia w prozie

Nie wiem, co podpisać na karcie noworocznej, lub potrzebujesz ciekawego tostu - złap prozą klasyczne i alternatywne noworoczne życzenia, napisane specjalnie na 2020 rok.

Nowy Rok to czas cudów. Noc jest jasna jak dzień. Marzenia ożywają, a prawdziwy Święty Mikołaj puka do drzwi. Dorośli zapominają o codziennych problemach, stając się co najmniej kilka godzin beztroskimi dziećmi. Chciałbym, abyś zawsze czuł się szczęśliwy, że wierzysz w magię i aby prezenty losu były rozrzucone każdego dnia, a nie tylko tej cudownej, wyjątkowej nocy! Szczęśliwego Nowego Roku, błyszczące kolorowe światła!

Szczęśliwego Nowego Roku i Wesołych Świąt! Niesamowite wakacje, które napełniają serca radością, sprawiają, że dusza śpiewa, a oczy lśnią szczęściem. Niech przyniesie tylko to, co najlepsze: tyle cudów, ile płatków śniegu za oknem, tyle niesamowitych chwil, ile świateł w fajerwerkach!

Noworoczne cuda tłumu za drzwiami, dekoracje noworoczne wypełniają serce oczekiwaniem bajki, noworoczne przysmaki otwierają nowe oblicze prawdziwej przyjemności. Niech stół pęka z obfitością, niech serce śpiewa z przytłaczających żywych emocji, niech każdy dzień przynosi niesamowite odkrycia i niesamowite wydarzenia! Najlepsze wakacje pochodzą z brzęczącym zegarem i niech pozostaną pozytywne przez cały rok!

Dwie dwadzieścia to fajne wakacje! Okrągły ze wszystkich stron, bez względu na to, gdzie spojrzysz! A koło, jak wiecie, jest symbolem kompletności, idealności i piękna. Niech więc nadchodzący rok będzie taki: niech wszystkie smutki, smutki i kłopoty z nim zakończą się. Niech każdy dzień stanie się idealny, otwiera nowe oblicza tego niesamowitego świata. I niech otaczająca rzeczywistość cieszy się pięknem, harmonią, dobrem. W końcu 2020 to okrągły, piękny rok!

Szczęśliwego Nowego Roku! Gratulujemy wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, które wciąż są w drodze! Niech każdy z nas ciepło kocha, nawet w najsurowszym mrozie, nawet w najciemniejszy dzień rozbrzmiewa wesoły śmiech i niech żaden smutek nie zepsuje nam nastroju! Brawo, mój drogi, Szczęśliwego Nowego Roku dla was wszystkich, 2020!

Nowy Rok to cudowne wakacje wypełnione szelestem blichtru, blaskiem wielokolorowych świateł, dowcipów magicznych bohaterów, wesołej muzyki i mandarynkowego aromatu. Niech atmosfera tej cudownej nocy pozostanie do przyszłego roku! Niech szczęście nie opuści tego domu, ale wręcz przeciwnie, przyniesie z nim sukces, zdrowie, miłość i dobrobyt!

Gratulując Szczęśliwego Nowego Roku, szczerze życzę wszystkim, którzy postanowili spędzić ze mną tę magiczną noc: szczęścia - tak, aby obejmowała cały świat. Miłość - taka, która przepełnia serce i sprawia, że ​​dusza śpiewa delikatne piosenki. Zdrowie - takie, że każdy Syberyjczyk byłby zazdrosny! Sukces - taki, że zaskoczy nawet Ciebie! I wreszcie czyste niebo, zabawne ptasie tryle i melodyjny śmiech dzieci!

Niech nadchodzący rok 2020 przyniesie nowe odkrycia. Niech życie wypełni się nowym, prawdziwym znaczeniem. Niech spełnią się nie tylko najcenniejsze, ale także najbardziej potrzebne pragnienia - te, o których nikomu się nie mówi. Niech cały rok będzie równie zabawny, szczery i ciepły, nawet pomimo zamieci za oknem!

Obejrzyj wideo: Szczęśliwego Nowego Roku 2019! (Luty 2020).

Zostaw Swój Komentarz