Szczęśliwego Nowego Roku 2020

Wybór właściwych słów na oficjalne pozdrowienia na Nowy Rok 2020 nie zawsze jest łatwy. Poniższe sugestie pomogą nieco ułatwić zadanie. Będą odpowiednie na powitanie Nowego Roku dla wszystkich, którzy musieli się krzyżować w życiu zawodowym w ubiegłym roku lub będą musieli poradzić sobie w przyszłości. To dobra okazja, aby mile zaskoczyć partnerów biznesowych, klientów, współpracowników i zorganizować dalszą wzajemnie korzystną komunikację.

Dla partnerów

Sukces i rentowność każdej firmy zależy nie tylko od umiejętności lidera, ale także od relacji z partnerami biznesowymi. We współczesnej etyce korporacyjnej gratuluje się partnerom ważnych świąt, w tym Nowego Roku. Oficjalne życzenia noworoczne powinny być odpowiednie i poprawne, bez dwuznacznych dowcipów i wskazówek, które mogą zostać źle zinterpretowane. W ramach komunikacji biznesowej warto unikać zbyt intymnych życzeń (na przykład mówiąc o zwycięstwach miłosnych). Będzie odpowiednie:

  • życzyć tak zwanych powszechnych korzyści (zdrowie, szczęście, dobrobyt) i związanych z chwilami pracy (dobrobyt, udane projekty, odpowiedzialni partnerzy itp.);
  • Zwróć uwagę na miłe chwile i szczegóły współpracy;
  • podsumować dotychczasową współpracę;
  • wyrazić nadzieję na dalszą współpracę.

Nie odkładaj biuletynu do ostatniego dnia roboczego przed Nowym Rokiem. W końcu ważne jest, aby partnerzy mieli czas, aby przeczytać życzenia w przeddzień wakacji, a nie po tym, jak pójdą do pracy po zakończeniu świąt noworocznych i gratulacje nie będą już szczególnie istotne.

Gratulacje dla partnerów z okazji Nowego Roku 2020 mogą wyglądać następująco:

  • Drodzy partnerzy! Nasz przyjazny zespół życzy szczęśliwego nowego roku! Chcę szczerze podziękować za współpracę i niekończące się zaufanie. Życzymy pomyślności w życiu osobistym, pomyślności w biznesie, pomyślnej realizacji rozpoczętych wspólnych projektów i zdobywania nowych wyżyn w nowym roku.
  • Szczęśliwego Nowego Roku, drodzy przyjaciele! Chciałbym się z tobą skontaktować w ten sposób, ponieważ podczas naszej współpracy stałeś się dla nas kimś więcej niż partnerem. Staliście się prawdziwymi przyjaciółmi. Szczerze życzymy, abyście osiągnęli swoje cele, pracowici pracownicy, inspiracje, radosne chwile, dobre zdrowie dla siebie i swoich rodzin. Niech każdy nowy krok będzie krokiem do sukcesu. Nie zatrzymujmy się na tym, ponieważ w nowym roku będziemy mieli jeszcze bardziej owocne pomysły, udane projekty. Powodzenia i dobrobytu!

Pobierz więcej gratulacji dla partnerów z nowym rokiem 2020

Do klientów

Ważne jest, aby okazywać uwagę i szacunek klientom nie tylko w procesie współpracy, ale także poprzez gratulacje z okazji wakacji, w tym noworocznych. Mogą być wysyłane w imieniu konkretnej osoby (lidera, menedżera, marketera) lub zespołu firmy. W zależności od tego postępuj zgodnie z odpowiednimi słowami tekstu („życzenie” lub „życzenie”, „gratulacje” lub gratulacje „).

Długie teksty nie są konieczne. Podkreśl znaczenie klienta, wyrażaj szczerą uwagę, a przyjazne nastawienie może składać się z dwóch lub trzech zdań. Na przykład używając tych słów:

  • Szanowni klienci! Szczęśliwego Nowego Roku! Chciałbym szczerze podziękować za zaufanie i życzę wszystkiego najlepszego i dobrego. Spełnij swoje marzenia, życie daje miłe niespodzianki, a najbliżsi ludzie zawsze tam będą. Szczęśliwego Nowego Roku i dobrego nastroju!
  • Drodzy klienci! Pracowaliśmy dla Ciebie przez ostatni rok, staraliśmy się uwzględnić wszystkie Twoje życzenia i urzeczywistnić najbardziej niezwykłe pomysły. Życzymy Wam nadchodzącego roku jasnych wydarzeń, wspaniałego nastroju, dobrobytu, życzliwości i ciepła w waszych rodzinach. Mamy szczerą nadzieję, że zobaczymy się wśród naszych stałych klientów w 2020 roku.

Aby odwołanie nie było pozbawione twarzy, możesz użyć imienia lub drugiego imienia lub imienia i nazwiska adresata (jeśli jest znane). W związku z tym nie będzie wrażenia wzorzystych gratulacji, a firma po raz kolejny podkreśli indywidualne podejście do klientów

Pobierz życzenia noworoczne dla klientów

Do kolegów

W noworocznych pozdrowieniami dla kolegów w 2020 roku możesz życzyć nie tylko sukcesu, miłości, dobrobytu. Życzenia związane z finansami, działalnością gospodarczą, intuicją, kreatywnością, projektami na dużą skalę, determinacją, rozwojem kariery nie będą zbyteczne. Rzeczywiście, właśnie takie cechy będą najbardziej znaczące w roku 2020, które według chińskiego horoskopu jest chronione przez White Metal Rat.

Tekst gratulacyjny może wyglądać następująco:

  • Koledzy! Szczęśliwego Nowego Roku dla naszego przyjaznego zespołu! Życzę spełnienia marzeń, nowych kreatywnych projektów, wysokich pensji, tolerancyjnych szefów! Pragnę, aby nasza dalsza praca była produktywna, a firma rozwijała się we właściwym kierunku, zapewniając naszym klientom zysk i satysfakcję. Niech ludzie wokół was udzielą wsparcia i zrozumienia, a życie przynosi tylko dobre wiadomości i miłe niespodzianki, bez zmartwień i rozczarowań!
  • Moi drodzy koledzy! Niech rok 2020 będzie owocny pod względem pracy, niech proces pracy przebiegnie bez pułapek, premie i pensje będą stabilne! Niech miłość i wzajemne zrozumienie, komfort i harmonia zawsze królują w waszych rodzinach. Bądź szczęśliwy i odnosić sukcesy!

Pobierz pozdrowienia noworoczne dla współpracowników

Obejrzyj wideo: Szczęśliwego Nowego Roku 2019! (Październik 2019).