Drużyny Premier League 2019-2020: lista

RFPL - Russian Football Premier League, która obejmuje najlepszy FC w kraju. Istnieje od 2001 roku, a liczba jego uczestników pozostaje niezmieniona - 16. Drużyny Premier League 2019-2020 reprezentowane są przez najlepsze kluby piłkarskie z różnych regionów Rosji. Skład rosyjskiej Premier League jest corocznie aktualizowany. Dwie drużyny, które pokazały najgorsze wyniki pod koniec mistrzostw, są wysyłane do dywizji o niższej randze, a dwie najlepsze drużyny z niej, wręcz przeciwnie, są przenoszone. Przeczytaj więcej o klubach piłkarskich, które wezmą udział w nowej Premier League, czytaj dalej.

Tabela liderów

Zaktualizowany skład FC, który będzie grał w Mistrzostwach Rosji i piłce nożnej 2019-2020, obejmuje.

Zenith

Drużyna z Petersburga, która wygrała mistrzostwa w poprzednich mistrzostwach. W tej chwili zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. W nowym roku Petersburgowie rozegrali już trzy mecze, wygrywając w każdym z nich. Jak dotąd Zenit ma najwięcej punktów od uczestniczących drużyn - 10. Analitycy są przekonani, że to St. Petersburg FC wygra te mistrzostwa, broniąc tytułu ligowego.

Krasnodar

Zespół Krasnodar jest jednym z głównych rywali Zenita. W ostatnich mistrzostwach zajęła trzecie miejsce, ale uplasowała się na drugim miejscu. I chociaż rok rozpoczął się od pokonania przez Krasnodara Achmma z wynikiem 0: 1, w kolejnych dwóch meczach wygrali i wygrali. W tej chwili Krasnodar ma 7 punktów i zajmuje czwarte miejsce.

Lokomotywa

W ostatnich mistrzostwach zespół metropolitalny zajął drugie miejsce, ale na punktach zajął trzecie miejsce. Lokomotywa to kolejny poważny rywal Zenita w RPL. W nowym roku Moskale odbyły już cztery mecze. Dwa z nich zakończyły się zwycięstwem stolicy FC, jeden z remisem, a drugi z porażką. Jak dotąd Lokomotiv ma 7 punktów i zajmuje siódmą pozycję w rankingu, ale analitycy uważają, że ma wszelkie szanse, aby wzrosnąć wyżej.

CSKA

Kolejny klub metropolitalny, zdecydowany wygrać te mistrzostwa. Pod koniec ubiegłego roku zespół był na czwartym miejscu. Jak dotąd Nowy Rok odnosi sukcesy dla Moskali. Przegrywając w pierwszym meczu, FC zrehabilitował się i wygrał kolejne 3. W tej chwili CSKA ma 9 punktów i zajmuje drugie miejsce w turnieju.

Arsenał

Drużyna z Tula pokazała dobry wynik w ostatnich mistrzostwach, zapewniając piąte miejsce. W tym roku gracze Tula wciąż rezygnują z kontrowersyjnych meczów, mając dwa zwycięstwa, jedną porażkę i jeden remis. W tej chwili zespół ma 7 punktów, co pozwala mu zająć szóste miejsce w turnieju.

Rostów

W ubiegłym roku FC Rostow zajął tylko szóstą pozycję. W nowych mistrzostwach zespół wydawał się być zainteresowany wygraną, jeśli nie wygraną, to nagrodą. Obecnie Rostów spędził cztery mecze, wygrywając dwa zwycięstwa i remisując dwa razy. Drużyna ma już 8 punktów, aw turnieju jest na trzecim miejscu.

Dynamo

Niegdyś prestiżowy Moscow FC nadal traci oceny. W ostatnich mistrzostwach był w stanie utrzymać się tylko na siódmej pozycji. W nowym roku sytuacja Moskali również nie jest najlepsza. Z czterech gier Dynamo ma tylko jedną wygraną, dwa remisy i jedną stratę. Moskwa jak dotąd zajmuje tylko 10 miejsce w turnieju, mając 5 punktów.

Ural

Zespół z Jekaterynburga nadal wykazuje średnie wyniki. Po zajęciu ósmego miejsca w zeszłorocznych mistrzostwach Ural awansował na piąte miejsce. Drużyna ma dwa zwycięstwa, jedno remis i tylko jedną porażkę. Mając 7 punktów, mieszkańcy Jekaterynburga będą mogli wkrótce obejść Krasnodar i dogonić Rostów.

To niepełna lista drużyn Premier League 2019-2020, ale eksperci oceniają szanse innych uczestników na wystarczająco niskim poziomie.

Outsiders

Pozostałe 8 klubów piłkarskich, zdaniem analityków, raczej nie zakwalifikuje się do mistrzostw ani nie znajdzie się w tabeli liderów. Ta lista składa się z:

  • Orenburg - 0 punktów, 16 miejsce;
  • Rubin (Kazań) - 7 punktów, 8 miejsce;
  • Akhmat (Grozny) - 6 punktów, 9 miejsce;
  • Spartak (Moskwa) - 5 punktów, 11 miejsce;
  • Tambow - 3 punkty, 14 miejsce;
  • Ufa - 4 punkty, 12. miejsce;
  • Soczi - 1 punkt, 15. miejsce;
  • Wings of the Soviets (Samara) - 3 punkty, 13 miejsce.

Tambov i Soczi po raz pierwszy weszli do Premier League, zajmując pierwsze i drugie miejsce w mistrzostwach FNL. Przeciwnie, Anji i Jenisej opuścili Premier League, pozostawiając wyniki mistrzostw na 15 i 16 pozycjach. Pomimo szacunków eksperci rozważają prawdopodobieństwo, że niektóre FC będą mogły nagle skoczyć do przodu. Na przykład Akhmat już pokonał Krasnodar z wynikiem 1-0, chociaż jest znacznie niższy w klasyfikacji. Dlatego na razie możesz jedynie ocenić, które drużyny będą grały w Premier League 2020 i przyjąć wyniki. Podanie dokładnych analiz jest możliwe dopiero po zakończeniu wszystkich gier z pierwszej rundy.

Zobacz recenzja wideo pierwsza runda Premier League:

Przeczytaj także:

Obejrzyj wideo: MOJE PRZEWIDYWANIA - ANGIELSKA PREMIER LEAGUE 20192020 - TAK TO JEST TEN SEZON ?! (Listopad 2019).