Vasilisa Volodina: horoskop na 2020 rok

Vasilisa Volodina już wie, jaki będzie rok 2020 dla każdego znaku zodiaku. Ten rok będzie jasny i obfitujący w wydarzenia, ale ogólnie będzie trudny dla wszystkich w sektorze finansowym. Horoskop tego astrologa pod wieloma względami się sprawdza, ponieważ opiera się na jasnych obliczeniach matematycznych.

Ogólnie rzecz biorąc, prognoza Vasilisa Volodina na 2020 r. Sugeruje, że wszyscy będą musieli ciężko pracować. Aby osiągnąć coś bez wysiłku, żaden znak nie odniesie sukcesu. Nie będzie przerwy w pracy ani w relacjach rodzinnych. Należy zachować szczególną ostrożność w komunikacji z kolegami i bratnią duszą, ponieważ rola zdrady i oszustwa jest wielka. Ci, którzy właśnie założyli rodzinę, mogą się zrelaksować, ponieważ według horoskopu Wołodiny, rok 2020 będzie bogaty w jasne wydarzenia.

Ostrożność i dokładność powinny dotyczyć zdrowia. Rok Szczura niesie ze sobą ryzyko zachorowania na choroby przewlekłe.

Baran

Horoskop Vasilisa Volodina na 2020 r. Dla tego znaku obiecuje wiele zmian. Wszystkie 12 miesięcy będą obfitujące w wydarzenia: spotkania, nowi znajomi, nowa praca, ponadto sukces, podróże. Ważne jest, aby nie ulegać emocjom, ale zachować spokój i skierować całą energię na kreację, a nie rozrywkę. Szczęście uśmiechnie się do osobowości twórczych, ale dla finansistów ryzyko w tym roku będzie nieuzasadnione. Lepiej poświęcić początek roku edukacji Barana i rozszerzeniu kręgu biznesowego, druga połowa 2020 roku to czas dla rodziny. W lecie możesz szukać nowej pracy, ponieważ sukces czeka w 80% przypadków. Musisz być ostrożny z finansami: żadnych dużych pożyczek.

Byk

Rok Szczura dla tego znaku będzie bardzo interesujący. Według prognozy Vasilisa Volodina, 2020 dla Byka będzie obiecujący pod względem rozwoju kariery. Najbardziej udany rok będzie dla studentów, ponieważ samokształcenie jest czymś, co powinni zrobić wszyscy przedstawiciele tego znaku. Przedsiębiorcy mogą być pewni przyszłości, nawet jeśli ich usługi tracą popularność na rynku. Jednocześnie będzie można stracić pieniądze z powodu najmniejszej nieostrożności. W relacjach rodzinnych Byk napotyka trudności. Możesz zdobyć swoją bratnią duszę dopiero jesienią, kiedy nadejdzie czas na romans. Jeśli Byk zapomni o ciągłym nauczaniu innych, rok minie mu łatwo.

Bliźnięta

Jeden z niewielu znaków, dla których 2020 odniesie sukces. Wydarzenia szybko się powiodą, więc Bliźnięta czeka na nowe odkrycia i znajomych. Ten rok będzie łatwy pod względem finansowym, pieniądze wpłyną w twoje ręce, ale najważniejsze jest, aby nie odpoczywać i śledzić wydatków. Lepiej nie brać pożyczek i nie zadłużać się. W stosunkach rodzinnych nastanie pokój. 2020 - czas, w którym musisz zapomnieć o wszystkich zniewagach i nawiązać kontakt z krewnymi.

Rak

Już w styczniu rak poczuje przypływ siły. Ulepszenia czekają na wszystkie dziedziny życia, ale tylko wtedy, gdy podejmiesz wysiłek. W pierwszej połowie roku los sprzyja pracownikom pracy fizycznej, a drugi - umysłowy. Powinieneś powstrzymać się od ryzyka finansowego, chociaż pokusa, by zdobyć łatwe pieniądze, będzie wielka. Rok Szczura - czas spróbować się w nowych obszarach. Pod koniec lata nie należy poddawać się emocjom, ponieważ ten czas będzie najtrudniejszy w relacjach rodzinnych. Ogólnie życie rodzinne będzie spokojne.

Lew

Horoskop na rok 2020 Vasilisa Volodiny sprzyja temu znakowi: nadejdzie stabilność w biznesie, otworzą się perspektywy nowej pracy, pojawią się nowi znajomi. Pierwsza połowa roku będzie szczególnie udana. Drugi lepiej poświęcić komunikacji z przyjaciółmi, samokształceniu i podróżom. Relacje rodzinne będą napięte. Trudności czekają na drugą połowę w środku lata i jesienią, a przy bliskich krewnych przez cały rok musisz zachować zapał, aby się nie kłócić.

Panna

Astrolog z Panny obiecuje początek nowego życia. Czekają na silne emocje i żywe wrażenia. W 2020 roku Panna wreszcie doceni ciężką pracę, dlatego wielu czeka na awans na drabinie kariery. Lato będzie szczególnie produktywne, ale jesień przyniesie nagrody finansowe za wysiłek. W komunikacji z bliskimi i bliskimi czekają kłopoty: tylko bezpośrednia rozmowa pomoże nawiązać relacje. Nowe powieści będą ulotne, ale ciekawe. Aby zachować zdrowie, w roku Szczura Panna musi mniej pracować fizycznie.

Łuski

2020 r. Położy kres wszystkim zawirowaniom. W karierze nie trzeba czekać na start, niewielkie zmiany finansowe będą miały miejsce tylko w lecie. Bardzo ważne jest, aby zachować spokój za pieniądze w maju. Prognoza miłości z Wołodiny jest bardzo skomplikowana: w związku będą ciągłe konflikty, nawet silne pary mogą się rozpaść. Pierwsze trzy miesiące tego roku będą szczególnie trudne. Pokój zapanuje dopiero jesienią.

Skorpion

Rozwój kariery i silne relacje rodzinne - taki będzie rok 2020 według horoskopu z Wołodiny dla Skorpionów. Nastąpi duży napływ energii, ale będzie musiał być mądrze wykorzystany. Rekompensata za ciężką pracę przyjdzie tylko w lecie. Lepiej nie wydawać otrzymanych środków, ale odłożyć je na później. W relacjach z najbliższymi pierwsza połowa roku będzie spokojna, aw drugiej należy uważać na emocje i nowe hobby, które będą sprawdzianem siły dla par. W 2020 r. Scorpio powinien zwracać uwagę na zdrowie, ponieważ istnieje wysokie ryzyko rozwoju chorób przewlekłych.

Strzelec

Najtrudniejszą częścią Strzelca w tym roku jest finanse. Pożyczki, pożyczki, duże zakupy należy odłożyć na przyszłość. W pracy nie będzie żadnych wzlotów i upadków. Szczególnie udany rok będzie dla kreatywnych osobowości i sportowców. Perspektywy współpracy otworzą się dla biznesmenów, ale jednocześnie trzeba bardzo starannie wybrać partnera. Ze względu na trudności związane z pracą Strzelec może popaść w depresję, z której pomogą krewni. W stosunkach rodzinnych wszystko będzie gładkie, krewni będą wspierać Skorpiona we wszystkim.

Koziorożec

Wysiłki, introspekcja i samokształcenie - to jedyny sposób, w jaki Koziorożec może odpowiednio pokonać trudności wysyłane przez gwiazdy. Zdrada, intryga, plotki, zamęt w pracy - dla tego znaku będzie to rok 2020. Pewna stabilność nadejdzie w czerwcu. Rodzina pomoże uciec od codzienności, ale jednocześnie Koziorożec będzie musiał nauczyć się słuchać innych, a nie bronić swojego punktu widzenia. Ze względu na ciągłe stresujące sytuacje ryzyko zaostrzenia chorób przewlekłych jest ogromne.

Wodnik

W 2020 r. Znak ten będzie musiał podjąć wiele wysiłków, aby zrealizować zamierzony cel. Lepiej zanurzyć się w pracy w drugiej połowie roku, ponieważ wczesne oddanie się grozi przemianą w choroby układu nerwowego. Nauka ustalania priorytetów i selektywnego traktowania partnerów biznesowych doprowadzi Wodnika do sukcesu. W relacjach osobistych Wodnik oczekuje bezprecedensowej pasji. Małżeństwo zawarte w 2020 roku będzie silne i interesujące.

Ryba

Kariera, nowi znajomi, rodzina - wszędzie czekają zmiany i nie zawsze pozytywne. Nie zakładaj firmy z przyjaciółmi, inwestuj w zwykłe projekty. W 2020 r. Nie będzie szybkich pieniędzy. Cały rok minie wraz z uczuciem „wiewiórki w kole”, a wysiłki zostaną docenione jesienią. W relacjach rodzinnych wszystko jest płynne i stabilne, nie tylko dla Ryb, ale także dla ich dzieci. Kto planuje się pobrać, odłóż ją na jesień, a przedtem sprawdź swoje uczucia.

Obejrzyj wideo: САМЫЙ ТОЧНЫЙ ГОРОСКОП НА 2020 ГОД ДЛЯ КАЖДОГО ЗНАКА ЗОДИАКА (Październik 2019).