Zaklęcie 3 - 2020 film

  • Światowa premiera: 2020
  • Premiera w Rosji: 2020
  • Kraj pochodzenia: USA
  • Gatunek: Przerażenie, Kryminał, Detektyw
  • Reżyserzy: Michael Chavez
  • Obsada: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ronnie Jean Blevins, David Michael-Smith, James W. Ballard, Trey McGriff

Podczas kręcenia filmu „Zaklęcie 3”, który zostanie wydany w 2020 roku, ciągle dzieją się mistyczne rzeczy, aktorom grozi prawdziwe niebezpieczeństwo. Co to jest - próba zwrócenia większej uwagi na zdjęcie i zapewnienia wysokich ocen lub ostrzeżenia dla wyższych mocy? Pierwsze dwa filmy nie mogły dać odpowiedzi na wszystkie pytania. Mistyczna historia przeraża i fascynuje, otwierając kurtynę na świat, w którym rządzą inne prawa.

Czy błogosławieństwo papieża pomoże

W trakcie kręcenia trzeciej części horroru aktorzy i grupa muszą nieustannie radzić sobie z niewytłumaczalnymi zjawiskami. Musiałem prosić o ochronę przed duchowieństwem, który pobłogosławił każdą osobę. Ponadto mają różaniec, który został pobłogosławiony przez samego papieża. Na stronie często zdarzają się dziwne rzeczy. Czy są wątpliwości, że w takim środowisku można stworzyć prawdziwe arcydzieło?

Mistyczna atmosfera jest fascynująca, pozwala grać z maksymalną wydajnością i wierzyć we wszystko, co się dzieje. Być może warto przypomnieć tylko jedną rzecz - stworzenia z drugiego świata nigdy nie pojawiają się przypadkiem, spełniają swoje przeznaczenie. Nie mogą przyjść bez pozwolenia. Pochopnie wypowiedziane słowo otwiera wrota i pozwala wejść w rzeczywistość, aby zniszczyć wszystkich wokół. Ciekawość może być niebezpieczna i może prowadzić do katastrof.

Nie będzie powtórzeń

Chad Hayes i Carey W. Hayes brali udział w pisaniu scenariusza dla dwóch pierwszych części. Tym razem nie będą współautorami, David Leslie Johnson ma całkowitą swobodę działania i jest gotowy wykazać się wyobraźnią. Będzie musiał stworzyć zupełnie nową historię, która nie będzie przypominała nawiedzonego filmu ani opowieści o nadprzyrodzonych przygodach innej rodziny. Oryginalna fabuła powinna być prawdziwym prezentem dla fanów łaskotania nerwów.

„Spell 3”, który pojawi się w 2020 roku, wykorzystuje wszystkie możliwe osiągnięcia sztuki kinowej, efektów specjalnych i grafiki komputerowej, aby stworzyć rzeczywistość, która budzi niepokój.

Pojawienie się nowego wszechświata

Pierwszy film, który zapoczątkował istnienie wszechświata „Zaklęć”, pojawił się na ekranach sześć lat temu. Początkowo fabuła była uważana za dość niewyszukaną - kolejny film o obsesji, duchach i demonach. Stopniowo seria rozszerzyła się na pięć filmów, które zostały dobrze przyjęte przez widzów i krytyków. Istnieje kilka negatywnych recenzji, natychmiast topią się w oceanie ogólnej radości.

Podstawą „Zaklęcia są prawdziwe wydarzenia! Szczegóły opowieści dostarczonych przez Eda i Lorraine Warren, którzy zajmowali się badaniem zjawisk paranormalnych. Badali przypadki związane z duchami i egzorcyzmami. Po śmierci męża w 2006 r. Dama żyła jeszcze 13 lat i zmarła w kwietniu 2019 r.

Wielu rozważało kilka mistyfikacji, ale bohaterowie tych obrazów naprawdę istnieli i potwierdzili, że tak naprawdę miały miejsce straszne wydarzenia.

Eksperci twierdzą, że „Zaklęcie” zostało pierwotnie zaprogramowane na sukces. Były to pewne przesłanki - zastosowanie klasycznych zasad grozy, logiczne i znaczące działania bohaterów, prawdziwe wydarzenia w centrum uwagi.

Ciąg dalszy nastąpi ...

Po wydaniu prequela nadszedł czas, aby pomyśleć o stworzeniu kontynuacji. W tym przypadku fabuła nie jest tak ważna jak jej realizacja. Niezwykle trudno jest wymyślić coś zasadniczo nowego w dziedzinie horroru - nagłe pojawienie się duchów, mrożące dźwięki i inne czynniki tworzą ogólną atmosferę. Powinien być napięty, przenikać duszę i pozostawiać strach gdzieś na dnie.

Co tym razem zainteresuje widzów autorów horroru „Spell - 3”. Wszystkie filmy to narracje, które stopniowo odsłaniają epizody z przeszłości, które stały się pierwotną przyczyną wydarzeń. W tym roku we wszechświecie pojawiła się Klątwa Płaczu i Klątwa Annabelle 3.

Film „Klątwa płaczu”

Filmowanie rozpoczęło się 3 czerwca 2019 roku i odbędzie się w Atlancie. Informacje o fabule są za mało, są trzymane w tajemnicy, znane są tylko wspólne cechy. Będzie o człowieku, który jest w doku. Jest pewny swojej obsesji i próbuje przekonać sędziów. Konieczne jest zrozumienie, co się dzieje i sprawiedliwe zdanie. Prawdziwi eksperci, Ed i Lorraine Warren, zabierają się do pracy.

Obejrzyj wideo: KSIĄŻĘ CZARUŚ - oficjalny zwiastun animacji (Październik 2019).