Dr. Sleep - film 2019

 • Światowa premiera: 2019
 • Premiera w Rosji: 2019
 • Kraj pochodzenia: USA
 • Gatunek: Horror
 • Reżyserzy: Mike Flanegan
 • Obsada: Rebecca Ferguson, Jacob Tremblay, Ewan McGregor, Cliff Curtis, Bruce Greenwood, Zan McClarnon, Emily Elin Lind, Karel Streuken, Jocelyn Donahue, Violet McGraw

Aby na zawsze zakochać się we wszechświecie Stephena Kinga, wystarczy tylko raz przeczytać książkę lub zobaczyć zdjęcie. Ci, którzy do tej pory nie uważali się za fanów horrorów, mogą zacząć od filmu „Doctor's Dream”, który ukaże się w 2019 roku. Dla długoletnich fanów będzie to kolejny prezent od mistrzów ponurego kina. Po takich zdjęciach nie powinieneś wracać do domu wzdłuż ciemnych zaułków, gdzie w każdym cieniu zaczynają się pojawiać straszne obrazy ...

Film „Doctor Dream” wykorzystuje nie tylko twórczość Stephena Kinga, ale także film „Shine” w interpretacji Stanleya Kubricka. Autorzy podjęli proces łączenia trzech różnych źródeł, a mianowicie książek i obrazów. Co z tego wyniknęło, osądź publiczność.

Przygotowanie do pracy

Projekt jest obserwowany z dużym zainteresowaniem przez dziennikarzy, którzy oczekują kolejnej sensacji. Reżyser Mike Flanegan spotkał się z przedstawicielami mediów po pojawieniu się zwiastuna i powiedział kilka szczegółów bez ujawnienia głównych tajemnic. Twórcy muszą nie tylko nakręcić sensacyjną powieść Stephena Kinga, który stworzył niesamowity świat, ale także oddać hołd klasykom kina.

Ciekawe fakty:

 • Autor nie jest entuzjastycznie nastawiony do adaptacji Kubricka. Uważa, że ​​interpretacja wizerunku Jacka Torrensa powinna być nieco inna. To nie jest złoczyńca o ponurym wyglądzie, od którego można oczekiwać kłopotów. To trudna osoba, która bezskutecznie walczy z alkoholizmem. Nie jest w stanie znaleźć równowagi między rodziną a pracą.
 • Autorzy muszą wziąć pod uwagę fakt, że obrazy i postacie tworzone przez filmowców mają duży wpływ na czytelników, którzy zobaczą aktorów między wierszami książek.
 • Flaneganowi udało się przekonać króla, że ​​Połysk Kubricka pasuje do Doktora Snu.
 • Musimy zdecydować o losach bohaterów, którzy zginęli w finale obrazu, ale żyją w powieści.
 • Ostatecznie Kingowi spodobała się nowa wersja, którą nie spóźniał się z pisaniem na Twitterze: „Ten film zaskoczy cię. Oczywiście, jeśli pozostanie po nim„ It 2 ​​”.

Stephen King

Trochę o fabule

Wiele lat minęło po koszmarnym sezonie spędzonym przez jasnowidza Danny'ego Torrance'a w hotelu Overlook. Chłopiec musiał przeżyć szaleństwo i śmierć ojca. Kontuzja z dzieciństwa sprawiła, że ​​mężczyzna stał się marginalnym alkoholikiem. „Świecąca” dziewczyna o imieniu Abra nawiązuje z nim kontakt. Potrzebuje pomocy, ponieważ stała się przedmiotem uwagi Prawdziwego Węzła. Ci ludzie polują na uzdolnione dzieci.

Obsada

Aktorzy, którzy wcielą się w postacie z filmu „Doctor Dream” 2019, będą mieli trudności. W rolach głównych Rebecca Ferguson. Na swoim koncie - „Największy showman”, „Mission Impossible: Consequences”, „Mission Impossible: Rogue Tribe. Dziewczyną jest modelka od 13 lat i jest w reklamach. Partnerem filmu będzie Ewan McGregor, który zagra dorosłego Danny'ego Thorensa, a Rebecca dostała rolę antagonisty Rose Hatter.

Rolę głównego bohatera w dzieciństwie ma odegrać młody Jacob Tremblay. Ma solidne osiągnięcia, w których filmy takie jak „Cud”, „Pokój”, „Książka Henry'ego”.

Obraz „promiennej” dziewczyny Abry Stone zostanie wcielony przez Kyliegh Curran.

 • Rebecca Ferguson
 • Ewan McGregor
 • Jacob Tremblay
 • Kyliegh Curran

Obraz powinien wywrzeć silne wrażenie na widowni i stać się prawdziwym prezentem dla tych, którzy preferują horror z mistycznym nastawieniem, które wywołują efekt wybuchu bomby na psychice.

Prace nad adaptacją prac trwają od kilku lat, przy współpracy z Warner Bros. Próbowałem jednocześnie uruchomić projekt o nazwie „Hotel Overluk”. Doskonałą zachętą do aktywnej kontynuacji pracy nad filmem był niesamowity sukces thrillera „It”, po którym Hollywood energicznie podjął się adaptacji powieści Stephena Kinga.

Podwójne dno króla

Data premiery filmu „Doctor Dream” jest ustalona na listopad 2019 r., Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Widzowie znów mogą poczuć atmosferę strachu, w której gęsią skórkę biegną wokół skóry. Ponadto filmy i książki mają specjalne tło. Gdy bohaterowie są sami z niebezpieczeństwem, muszą polegać tylko na własnej sile. Danny Thorens nigdy nie poradził sobie z traumą psychiczną, wiedzie życie marginalnego. Opuszczona osoba jest często odpychana przez tych, którzy uważają się za panów życia. Kto wie, jak zachowaliby się tacy ludzie w obliczu nieznanego strachu?

Zwiastun filmu „Sen doktora”:

Obejrzyj wideo: DOCTOR SLEEP - Final Trailer HD (Luty 2020).

Zostaw Swój Komentarz