Szalony - 2020 film

 • Szalony - 2020 film
 • Światowa premiera: 2020
 • Premiera w Rosji: 2020
 • Kraj pochodzenia: Kanada
 • Gatunek: Przerażenie, Science Fiction
 • Reżyserzy: Jen Soska, Sylvia Soska
 • Obsada: Laura Vandervoort, Greg Bryke, Stephen Husar, Stephen McHattie, Jen Soska, Ben Hollingsworth, Mackenzie Gray

Ten, który powiedział, że piękno jest straszną siłą, nie podejrzewał, jak bliska była prawda. Film „Mad”, który pojawi się na ekranach w 2020 roku, jest gotowy, aby pokazać, jak niebezpieczna może być atrakcyjna twarz kobiety. Fantastyczna historia młodego modelu powinna być prawdziwą sensacją. Już teraz zdjęcie znajduje się na liście najbardziej oczekiwanych, a zwiastun przyciągnął uwagę ogromnej liczby fanów, którzy lubią łaskotać nerwy.

Wścieklizna jako nagroda za miłość

Zgodnie z fabułą młoda Rose daje wielką nadzieję w branży modelek, powodując niesamowitą zazdrość konkurentów. Stara się nie zwracać uwagi na zazdrość i pewnie dąży do celu. Pewnego dnia piękno staje się ofiarą wypadku samochodowego. Jej twarz jest tak zniekształcona, że ​​wywołuje przerażenie i wstręt. Będziesz musiał zapomnieć o karierze modelki, a także o swoim życiu osobistym.

Rose jest zdesperowana, nie może patrzeć w lustro, dlatego zgadza się na skrajny krok. Dziewczynka przechodzi leczenie komórkami macierzystymi. Jest to opcja eksperymentalna, więc konsekwencje mogą być najbardziej nieprzewidywalne. Po operacji jej piękno staje się idealne - wynik jest niesamowity i zachwyca.

Wkrótce zaczynają pojawiać się skutki uboczne - ciało jest zarażone straszliwą infekcją, która szybko trafia do kochanków. Skromne piękno zamieniło się w nienasyconą namiętną lwicę, która przyciąga przedstawicieli płci przeciwnej. Faceci, którzy mają szczęście zwrócić uwagę, zamieniają się w brutalnych zabójców ...

Ekstrawaganccy reżyserzy zabierają się do pracy

Film „Mad”, którego premiera zaplanowana jest na 2020 r., Będzie kolejnym pomysłem sióstr Sylwii i Jen Soski. Poszukiwacze emocji są dobrze znani z kobiet, które wydały kultowy podział American Mary w 2012 roku. Tym razem uderzyli w samego Davida Cronenberga. „Mad” będzie przeróbką tytułowego filmu, który został wydany w 2007 roku. Somerville House Releasing jest gotowy do podjęcia nie tylko przeróbki, ale także serii. Czy reżyserzy będą w stanie powtórzyć sukces mistrza horroru?

Jen i Sylvia Soska to obecnie najbardziej radykalne młode talenty z gatunku horrorów. Ich obecność w zespole jest już gwarancją sukcesu.

Fabuła legendarnego dzieła Davida Cronenberga się nie zmieni, tylko nowocześni artyści mają znacznie więcej możliwości. Mogą używać różnych efektów specjalnych i grafiki komputerowej, aby obraz był bardziej wyrazisty i żywy.

Medycyna eksperymentalna - zbawienie czy klątwa?

Cena piękna dla Rose była zbyt wysoka. W wyniku eksperymentu zmieniła się w mutanta z jadowitym żądłem. Dziewczyna nie może kontrolować własnego ciała, więc czy warto było ryzykować? Kiedy człowiek jest na skraju śmierci, myśli wyłącznie o swoim zbawieniu i jest gotowy na najbardziej niewiarygodne decyzje. To radykalnie zmienia życie i pozwala dostosować się do nowych warunków.

W przerwie między jasnymi krwawymi scenami widzowie będą musieli pomyśleć przez chwilę o moralnych aspektach tej sprawy. Czy warto było narażać świat na wątpliwy eksperyment? Każdy tutaj ma swoje zasady, zwłaszcza jeśli masz do czynienia z niejednoznacznymi sytuacjami ...

Obsada

Główną rolą będzie Laura Vandervoort. Nie ma tak skandalicznej biografii, jak wykonawca w oryginalnym filmie. Kanadyjska aktorka nie występowała w filmach porno, ale z powodzeniem uosabia obrazy z różnych gatunków. Laura aktywnie buduje karierę sportową i jest właścicielem czarnego pasa w karate.

Lista innych aktorów to Greg Bryk, Stephen Husar, Stephen McHatti, a reżyserzy Jen i Sylvia Soska wystąpią w małych rolach. Podkreśla to entuzjazm dla procesu, chęć pełnego zanurzenia się we wszystko, co dzieje się na planie.

 • Jen i Sylvia Nipple
 • Laura Vandervoort
 • Greg Bryk
 • Stephen Husar
 • Stephen McHattie

Głównym zadaniem zespołu kreatywnego jest stworzenie filmu, który może przyćmić oryginalne dzieło. Często pojawiają się dwuznaczne sytuacje z przeróbkami, czasem porównanie wcale nie przemawia za drugim obrazem. Siostry Soski nie są pierwszymi, które imponują publiczności wynikami ich pracy, więc nie ma wątpliwości co do ich profesjonalizmu i chęci dawania czegoś niesamowitego na górze.

Oficjalny zwiastun filmu „Mad” 2020:

Obejrzyj wideo: Falcon Rising PL - cały film Lektor PL film akcji (Październik 2019).