Nowa forma Manchester City 2019-2020

Wiosną wiodący niemiecki producent odzieży sportowej Puma, który niedawno podpisał 10-letni kontrakt z Manchester City, wprowadził nową wersję angielskiego klubowego munduru na sezon 2019-2020.

Formularz domowy

Nowa forma domu „Manchester City” 2019-2020 jest wykonana w tradycyjnym niebieskim kolorze i palecie. Jedyną różnicą jest obecność kontrastujących fioletowych wstawek na rękawach i ramionach. Godło klubu, a także logo sponsorów technicznych i tytułowych drużyny są drukowane w tym samym odcieniu.

Koszula ma prosty krój i dekolt w szpic. Na jasnoniebieskim tle widoczny jest falisty wzór cienkich pasków.

Ciekawym szczegółem nowej wersji zarówno domowych, jak i wyjazdowych zestawów Manchester City w sezonie 2019-2020 jest mały napis „125 lat”. Znajduje się pod godłem. Producent podkreślił więc datę, od której profesjonalny angielski klub zmienił starą nazwę Arduik na Manchester City i rozsławił go na całym świecie.

Zestaw dla gości

Producent nie zmienił tradycji, opracowując gościnną wersję formularza Manchester City na sezon 2019-2020. T-shirt i szorty są wykonane w zwykłym czarnym kolorze. Ten sam odcień i legginsy. Jasne akcenty w postaci różowo-niebieskich wstawek na mankietach rozcieńczają ciemną paletę.

Logo sponsora tytułowego jest wydrukowane dużymi żółtymi literami w okolicy klatki piersiowej. Podwójna żółta wkładka znajduje się na prawym ramieniu. W obszarze lewej obojczyka herb Manchesteru pysznia się. Chociaż przechodził zmiany, na ogół zachował cechy oryginalnej wersji zaproponowanej przez kierowników zespołów w połowie ubiegłego wieku: tarczę wewnątrz koła z nazwą klubu, której dolna część jest ozdobiona heraldycznym symbolem - czerwoną różą Lancashire.

Zestaw dla gości przypomina również o rocznicy klubu, którą miasto obchodzi w 2019 roku.

Jak informowaliśmy na oficjalnej stronie internetowej, inspiracją dla twórców do opracowania nowej formy projektowej 2019-2020 był budynek, w którym mieści się klub Manchester „The Haçienda”. Tak więc w dekoracji formy znajdują się szerokie pod kątem paski, które wizualnie przypominają dekorację sal wewnątrz legendarnego budynku.

Trzecia opcja

Trzecia forma sezonu 2019-2020 ma najbardziej uderzającą kolorystykę. Dół koszulki jest pomarańczowy, a górna jest cytrynowożółta.

Przejście kolorów z jednego odcienia do drugiego wygląda bardzo imponująco na dzianinie, co daje dynamiczny efekt podczas ruchu.

Koszula ma prosty prosty krój z okrągłym dekoltem. Dzianinowy dekolt jest pomalowany na kontrastowy czarny odcień. Litery logo sponsora tytułowego są wydrukowane na piersi w tym samym kolorze. Na ramieniu wciąż znajduje się ten sam emblemat wskazujący datę rocznicy.

Obejrzyj wideo: New Manchester City 20192020 kits sponsored by PUMA (Luty 2020).

Zostaw Swój Komentarz