Nowe Audi 2019-2020

Audi planowało w latach 2019-2020 wprowadzić zmiany w swoim asortymencie i przedstawić klientom znaczną liczbę nie tylko nowych produktów, ale także zaktualizowanych wersji swoich popularnych samochodów.

TT

Jeden z najbardziej stylowych samochodów osobowych firmy z roku modelowego 2019 otrzymał niewielkie zmiany w nadwoziu i zaczął charakteryzować się następującymi elementami:

 • trójwymiarowy grill chłodnicy z dużym wzorem;
 • duże boczne wloty powietrza;
 • wąska część środkowego dolnego wlotu powietrza.

Dekoracja wnętrz TT nie uległa zmianie.

Linia jednostek napędowych składała się z nowych dwulitrowych czterocylindrowych silników benzynowych o pojemności 180 i 245 litrów. z

Standardowa skrzynia biegów z napędem na przednie koła będzie nadal wyposażona w sześciobiegową manualną skrzynię biegów lub siedmiobiegową automatyczną skrzynię biegów.

A1

Najbardziej kompaktowy samochód osobowy firmy w 2019 roku otrzymał nową platformę pod indeksem MQB-A0. Pozwoliło to zwiększyć rozmiar małego samochodu. Ponadto druga generacja A1 ma jaśniejszy i bardziej dynamiczny wygląd, jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i systemy, a liczba materiałów premium wzrosła w aranżacji wnętrz.

Jednostki napędowe reprezentowane są wyłącznie przez silniki benzynowe o mocy od 95 do 200 sił. W Europie cena samochodu zaczyna się od 17 000 euro, aw naszym kraju sprzedaż A1 nie jest planowana.

A4

Kolejna piąta generacja najpopularniejszego modelu firmy ma ciekawy i szybki design. Nowy zewnętrzny wizerunek modelu Audi A4 2020 został stworzony przy użyciu następujących podstawowych rozwiązań:

 • wąska głowica z wbudowanymi elementami LED;
 • zwiększone pochylenie kaptura z mocnym tłoczeniem;
 • duża kratka;
 • potężne boczne wloty powietrza;
 • gładka linia dachu;
 • wszedł na rufę z tylnymi światłami LED.

W kabinie zmienił się kolorowy monitor z systemu multimedialnego, a także kierownica wielofunkcyjna.

Zestaw jednostek napędowych samochodu stanie się bardziej zróżnicowany i będzie reprezentowany przez silniki benzynowe i wysokoprężne o pojemności od 135 do 245 litrów. z

Dealerzy A4 trafią do rosyjskich dealerów na początku 2020 roku. Cena podstawowej wersji sedana wyniesie 2,30 miliona rubli.

A6 Allroad

Kombi terenowe 2020 różni się wyglądem od podstawowej wersji A6 obecnością ochronnego zestawu nadwozia z tworzywa sztucznego, kratki chłodnicy z mocnymi pionowymi wstawkami i dużymi relingami dachowymi. Komora silnika kombi jest chroniona przez specjalny dolny panel, a właściwości terenowe mogą poprawić zawieszenie pneumatyczne ze zmiennym (do 185 mm) prześwitem.

Wnętrze nowości jest identyczne z wystrojem wnętrza modelu podstawowego. Do kompletacji zaprojektowano turbodoładowany olej napędowy w kształcie litery V w następujących wariantach mocy: 230, 285 i 350 litrów. z W zastrzeżonym systemie napędu na wszystkie koła quattro zastosowano samoblokujący centralny mechanizm różnicowy i 8-biegową automatyczną skrzynię biegów.

Początkowa cena cross-kombi wyniesie 61 500 euro, a sprzedaż rozpocznie się w drugiej połowie 2019 roku.

A7 sportback

Pięciodrzwiowy fastback z 2019 roku wyróżnia się uderzającym designem, pięknym wnętrzem i najwyższymi parametrami technicznymi. Z zewnątrz sportowe walory podkreślają wydłużona maska ​​silnika, szeroki grill chłodnicy, wąskie reflektory i wytłoczone nadkola. Salon A7 Sportback oferuje komfort wysokiej jakości, który osiąga się dzięki zastosowaniu luksusowych materiałów wykończeniowych oraz zastosowaniu specjalnych systemów i wyposażenia.

Samochód jest wyposażony w sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,0 litrów. i o pojemności 340 sił. Napęd na wszystkie koła jest wyposażony w siedmiopasmową automatyczną skrzynię biegów (S-tronic) z dwoma tarczami sprzęgła.

Koszt A7 u krajowych dealerów zaczyna się od 4,07 mln rubli.

Q2

W przypadku najbardziej kompaktowego crossovera firmy w 2019 r. Zostanie przeprowadzona planowana zmiana stylizacji. Zaktualizowany samochód będzie się różnić od poprzednich osiągów:

 • potężne zderzaki przednie i tylne;
 • powiększone wloty powietrza;
 • duża kratka;
 • zwężona konstrukcja optyki głowicy;
 • rozszerzony górny spoiler;
 • nowe linie tłoczenia bocznego i rufowego.

Salon zachowa wysoką ergonomię i komfort, a nowe systemy i wyposażenie zostaną dodane do wyposażenia pojazdu. Zasięg jednostek napędowych reprezentują silniki od 115 do 190 sił. Napęd pozostanie tylko przedni.

Sprzedaż zmodyfikowanej modyfikacji rozpocznie się w Europie po początkowym koszcie 25 000 euro. W naszym kraju wdrożenie drugiego kwartału nie jest planowane.

SQ2

Nowy crossover to sportowa wersja modelu Q2. Różnice w wyglądzie obu samochodów są minimalne, ale wnętrze SQ2 jest sportowe, co podkreśla specjalna konstrukcja wielofunkcyjnej kierownicy, siedzeń, konsoli środkowej i wielu innych elementów wnętrza.

Sportowy crossover jest wyposażony w silnik benzynowy o mocy 300 koni mechanicznych, przekładnię napędu na cztery koła i biegową skrzynię biegów. Inne cechy SQ2 to zaniżone sportowe zawieszenie typu C i mocne hamulce.

Koszt początkowej wydajności samochodu wyniesie 45 000 euro.

Q3 Sportback

Nowa zwrotnica w kształcie coupe oparta jest na zwykłym kompaktowym modelu Q3. Dlatego różnice w wyglądzie zostały zredukowane do dachu kopułowego o obniżonej wysokości w cross-coupe. Ponadto dynamiczne cechy tego projektu tworzą duże nachylenie tylnych słupków i schodkowe urządzenie rufowe. Wnętrze Sportback jest prawie identyczne z wersją podstawową, ale wielkość bagażnika zmniejszyła się o 125 l (pełna objętość 530 l).

Asortyment jednostek napędowych obejmuje trzy modyfikacje benzyny i dwie modyfikacje diesla o mocy od 150 do 230 sił. W przekładni z napędem na przednie koła ze wszystkimi silnikami można agregować 6-biegową manualną skrzynię biegów lub 7-pasmowy robot S-tronic.

Sprzedaż samochodów w Europie rozpocznie się jesienią 2019 r. Kosztem 40 200 euro za wstępną konfigurację.

Pytanie 7

W 2020 roku Audi planuje rozpocząć sprzedaż zaktualizowanego crossovera. Zmieniona stylistyka Q7 zyskała bardziej nowoczesny design, który wyróżnia się na tle dużej kratki chłodnicy Singleframe. Zmieniono również kształt optyki LED i zainstalowano nowy przedni zderzak z dużymi wlotami powietrza. Wprowadzono znaczące zmiany we wnętrzu, a teraz wnętrze w jego architekturze jest bardzo podobne do projektu Q8, który jest również przestronny, ergonomiczny i wygodny.

Do wyposażenia zwrotnicy zaprojektowano trzy silniki: dwa silniki benzynowe o sile 230 i 285, a także turbodiesel o pojemności 340 litrów. z Napęd na wszystkie koła jest wyposażony w siedmiopasmowego robota S-tronic.

Początkowa wydajność Q7 będzie kosztować 3,99 miliona rubli w Rosji.

S4

Zaktualizowana naładowana wersja sedana 2019 wygląda harmonijnie i atrakcyjnie, podobnie jak podstawowy model Audi A4. Sportowy charakter samochodu podkreśla

 • aerodynamiczny zestaw do ciała;
 • podwójne dyfuzory wylotowe;
 • chromowane wkładki w wlotach powietrza i lusterkach;
 • duże 18 lub 19-calowe koła o indywidualnym designie.

Przedział pasażerski jest wykonany w sportowym stylu, a do dekoracji wnętrz zastosowano materiały najwyższej jakości.

Główną cechą 2019 S4 będzie instalacja turbodiesela o mocy 350 koni mechanicznych z rozrusznikiem-generatorem i połączonym doładowaniem.

Według wstępnych danych producenta cena za zmianę stylizacji sportowego sedana rozpocznie się od 60 000 euro. Samochód będzie sprzedawany wyłącznie w Europie.

S8

Audi wprowadziło nowego sportowego sedana latem 2019 roku. Model oparty jest na samochodzie wykonawczym A8. Ciało naładowanej ósemki jest prawie identyczne z konwencjonalnym sedanem, ale istnieje wiele różnic. Do głównych należą:

 • przedni zderzak z ozdobnymi wstawkami;
 • srebrne lusterka boczne;
 • 21-calowe koła z wzorem;
 • tylny zderzak z czterema rurami wydechowymi.

Wnętrze S8 opiera się na wnętrzu standardowego sedana A8, ale na kierownicy i oparciach siedzeń są charakterystyczne tabliczki znamionowe S.

Nowość jest wyposażona w ośmiocylindrowy silnik benzynowy w kształcie litery V o ciągu 570 sił. Markowa przekładnia napędu na wszystkie koła quattro jest wyposażona w 8-pasmową automatyczną skrzynię biegów i aktywny mechanizm różnicowy.

Sprzedaż samochodów rozpocznie się w Niemczech pod koniec 2019 r. Przy początkowym koszcie 120 tys. Euro.

E-tron

E-tron 2019 to crossover premium z napędem na wszystkie koła i całkowicie elektrycznym układem napędowym. Pod względem wielkości zajmuje niszę między modelami Q5 i Q7.

Elektryczna zwrotnica jest wyposażona w parę asynchronicznych trójfazowych silników elektrycznych (po jednym dla każdego), o łącznej mocy 265 kW. Jest zasilany energią z akumulatora litowo-jonowego o wydajności 95 kW / hi ma rezerwę mocy z jednym ładowaniem 400 km. Dostarczenie 80% energii elektrycznej za pomocą przyspieszonej stacji ładowania zajmuje 30 minut.

Wstępnie Audi e-tron trafi do sprzedaży pod koniec 2019 roku, a cena elektrycznego crossovera rozpocznie się od 60 000 euro.

Wniosek

Realizacja planów Audi dotyczących aktualizacji oferty pozwoli firmie utrzymać wiodącą pozycję w segmencie crossoverów premium i samochodów osobowych.

Obejrzyj wideo: NEW Audi RS6 Avant 2020 - FIRST LOOK! (Październik 2019).