Nowa forma FC Lokomotiv na lata 2019-2020

Zdjęcia nowego munduru Lokomotiv FC na lata 2019-2020 zostały opublikowane na stronie internetowej klubu w zeszłym miesiącu. Zestawy mają ekskluzywny design, ale tradycyjna paleta kolorów jest w pełni zachowana. Podobnie jak w poprzednim sezonie sprzęt został opracowany przez sponsora technicznego - amerykańską firmę Under Armour.

Zestaw podstawowy

Under Armour nie jest najbardziej znanym dostawcą sprzętu sportowego w klubach europejskiej piłki nożnej, ale Amerykanie mogli zaprezentować klubowi modele z interesującymi drobnymi szczegółami. Są wykonane na bazie elastycznego materiału, w którym poprawiono właściwości termostatyczne i zapewniono lekkość. Projekt produktu, paleta kolorów i tradycyjne logo klucza przedstawiają klasyczne atrybuty kolei typowe dla klubu.

Domowa wersja nowej formy Lokomotywy na sezon 2019-2020 jest wykonana w kolorach czerwonym i zielonym. T-shirt zielony z czerwoną obwódką na rękawach i kołnierzu oraz logo Russian Railways na piersi. Długie rękawy, podobnie jak legginsy, są zielone, a tchórze są czerwone.

Zespół rozegrał już jedną grę domową w nowej formie. W rundzie otwierającej rosyjskiej Premier League fani zobaczyli główny zestaw sezonu FC Lokomotiv 2019-2020. Mecz z Kazanem Rubinem zakończył się remisem 1: 1.

Zestaw zamienny

Formularz gościnny jest wykonany w kolorach białym i zielonym. Według oficjalnych informacji, w trakcie opracowywania drugiego zestawu projektanci skupili się również na atrybutach najdłuższej kolei na świecie. W takim sprzęcie przed nami tylko zwycięstwa, co potwierdziła gra z Zenitem.

Zestaw wyjazdowy został przetestowany w meczu o Superpuchar Rosji, w którym Loko spotkał się z mistrzem kraju - Sankt Petersburgiem Zenitem i zasłużenie wygrał z wynikiem 3: 2.

Zestaw rezerwowy

Trzecia opcja wykonana jest w całości w grafitowym odcieniu. Dodatkowe czerwone wstawki znajdują się u góry koszulek.

Zespół nie korzystał jeszcze z zestawu w oficjalnych grach. Planuje się, że zestaw rezerwowy zostanie wykorzystany przed rozpoczęciem meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów.

UNDER ARMOR zaczął tworzyć mundur Lokomotiv na sezon 2019-2020 półtora roku temu, więc jest w 100% wyłączny. Partnerstwo klubu z dostawcą zapewnia zawodnikom sprzęt nie tylko drużyn głównych i młodzieżowych, ale także kobiecych, a także akademii klubu piłkarskiego.

Obejrzyj wideo: UEFA Champions League 20192020 Group stage draw pots (Luty 2020).

Zostaw Swój Komentarz