Nowa forma Zenith 2019-2020

Amerykańska firma Nike i zespół Zenit oficjalnie zaprezentowali nowy zestaw mundurów piłkarskich na sezon 2019/2020. Zdjęcia sprzętu domowego i wyjazdowego pojawiły się w sieci niemal jednocześnie. Formularz został wykonany przy użyciu najnowszych technologii z zachowaniem tożsamości korporacyjnej i dbałością o środowisko.

Zestaw do gier domowych

Grafika i geometryczny wzór tkaniny stają się jednym z głównych trendów w sezonie 2019/2020. Nowa forma „Zenith” nie jest wyjątkiem. Projektanci umieścili geometryczną abstrakcję na tradycyjnym lazurowym kolorze t-shirtów dla klubu. Wzór wykonany jest w różnych odcieniach niebieskiego i niebieskiego. Na piersi, podobnie jak poprzednio, znajduje się śnieżnobiały napis generalnego sponsora zespołu Gazprom. Powyżej dwa paski w kształcie logo klubu piłkarskiego Zenit i Nike. Tylna strona kołnierza ozdobiona jest paskami w kolorach białym i niebieskim. Poniżej znajduje się napis: „WALKA O” ZENITH.

Domowe szorty uszyte są z ciemnoniebieskiego materiału. Żywe podkolanówki z logo Nike tuż pod kolanami uzupełniają idealnie dopasowany zestaw.

Nike współpracuje z klubem piłkarskim w Sankt Petersburgu od 1 stycznia 2010 roku. W ramach umowy o współpracy znany producent odzieży i obuwia sportowego dostarcza mundury dla drużyny głównej, akademii piłkarskiej i drużyny młodzieżowej. Poprzednim oficjalnym partnerem technicznym Zenith była Puma.

Zestaw dla gości

Wyposażenie stroju jest inspirowane nowoczesną i zaawansowaną technologicznie areną Sankt Petersburg. Śnieżnobiała góra i dół zestawu ozdobione są paskami zimnego niebieskiego i niebieskiego.

Koszulka została wykonana przez Nike przy użyciu specjalnej technologii, która pozwala graczom na większy ruch. Sekretem jest doskonała cyrkulacja powietrza, która jest osiągana przez perforowane otwory w tkaninie, co pozwala na szybkie odparowanie wilgoci, a także pomaga uniknąć przegrzania. Specjalistyczny krój zapewnia maksymalny komfort. Ponadto w technologii produkcji Nike Dri-Fit zastosowano materiał poliestrowy pochodzący z recyklingu. To nic innego jak plastikowe butelki wtopione w najlepsze nici. Jeden zestaw zajmuje około 16 butelek. Taki poliester nie ma negatywnego wpływu na środowisko.

Nowa niebiesko-biało-niebieska forma gościa zostanie przetestowana 21 lipca podczas meczu z Milan Inter. Spotkanie odbędzie się o 21.15 czasu moskiewskiego w Leaning Garibaldi Arena.

Strój bramkarza

Zestaw sportowy bramkarza, jak zawsze zgodnie z zasadami, znacznie różni się od koloru munduru głównego zespołu. W sezonie 2019-2020 sweter bramkarza jest malowany dynamicznym ornamentem. Oryginalne koszulki są dostępne w dwóch paletach kolorów: zielonym i złotym. Dzięki długim rękawom mundur bramkarza zapewnia ochronę przed upadkami i uderzeniami. Przy dostosowywaniu wyposażenia bramkarza zastosowano technologię Dri-Fit, która gwarantuje maksymalny komfort. Aby zapewnić pełną swobodę ruchów, krój koszul jest anatomiczny, ściśle przylega do ciała, co zapewnia najwygodniejsze dopasowanie.

Obejrzyj wideo: Eden Hazard presentantion for Real Madrid 2019 (Luty 2020).

Zostaw Swój Komentarz