Jarmarki bożonarodzeniowe w Petersburgu w latach 2019-2020

Na jarmarkach świątecznych w Petersburgu można nie tylko kupić wszystko, co jest potrzebne do świętowania Nowego Roku (prezenty, dekoracje, jedzenie itp.), Ale także dobrze się bawić. Podobne wydarzenia odbywają się corocznie od końca listopada. W 2019 r. Planowanych jest kilkadziesiąt targów.

Tradycyjny

Idealnymi miejscami do organizacji jarmarków są place i bulwary, gdzie zawsze gromadzi się wiele osób. W Petersburgu jest kilka odpowiednich lokalizacji.

Na Pioneer Square

Najbardziej okazały jarmark bożonarodzeniowy w Petersburgu jest rozłożony na Placu Pionierów. Tutaj możesz kupić wiele pamiątek, poznać historię i tradycje wakacji, wziąć udział w różnych kursach mistrzowskich, skosztować świątecznych smakołyków i podziwiać żywy i niezapomniany pokaz. Nawiasem mówiąc, główną dekoracją tego wydarzenia jest wszechrosyjski Święty Mikołaj, który specjalnie pochodzi z Ustyug. Wielu producentów stara się wziąć udział w wystawie, ponieważ jest ona uważana za prestiżową. Wśród kupców są nie tylko krajowi, wielu pochodzi z sąsiednich krajów.

W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia targi są otwarte do 3 rano. Jest to więc jedno z najpopularniejszych miejsc do świętowania.

Na wyspie Elagin

W grudniu TsPKIO im. Kirova na wyspie Yelagin zamienia się w terytorium wakacyjne ze sklepami, restauracjami, namiotami dla MK. Jarmark jest mniejszy niż ten, który odbywa się na Placu Pionierów, ale pod względem czasu trwania nie ma sobie równych. Z reguły spotyka się z gośćmi od połowy grudnia do końca stycznia. Działa w dni powszednie, weekendy i święta (odpowiednio od 16:00 do 20:00 i od 12:00 do 22:00).

Adres: Yelagin Island, 4

W Malaya Konyushennaya

W przeddzień nadejścia 2020 roku po raz piąty w Malaya Konyushennaya organizowane są świąteczne alejki z książkami. To prawdziwy raj dla miłośników książek. Tutaj możesz kupić książki, a także spotkać się z popularnymi autorami i artystami.

W centrach handlowych

W grudniu i styczniu prawie każde centrum handlowe staje się miejscem sprzedaży świątecznych towarów i miejscem zimowej rozrywki z piosenkami, tańcami, lekcjami mistrzowskimi i konkursami.

Oto tylko niewielka lista centrów handlowych, w których w przeddzień wakacji możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz i dobrze się bawić.

  • DLT: st. Bolshaya Konyushennaya, 21-23.
  • City Mall: 17 Kolomyazhsky Ave., budynek 2)
  • „London Mall”: ul. Kollontai, 3.
  • „Rainbow” 14 Cosmonauts Ave.

W centrach wystawienniczych

W Petersburgu jest kilka miejsc wystawowych. W grudniu każdy z nich zamienia się w wielki jarmark bożonarodzeniowy na co najmniej kilka dni.

CEC „Eurasia”

28 listopada 2019 r. Otwierają się drzwi do targów „Niezbędne rzeczy na zimę”. Jest gotowa na spotkanie z gośćmi do 2 grudnia 2019 r. Na gości czeka szeroki asortyment zimowy. Ponadto organizatorzy oferują ciekawy program kulturalno-rozrywkowy z festynami w stylu rosyjskim, konkursami, kursami mistrzowskimi itp.

W dniach 23–29 grudnia wydarzenie „Prezenty na nowy rok” odbędzie się w tym samym miejscu. Nie wahaj się, tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzeba do udanego spotkania w 2020 roku - od prezentacji, krewnych i współpracowników po smakołyki na świątecznym stole.

Adres: ul. Kapitan Voronin, 13 lat

SKK „Petersburg”

Od 5 do 8 grudnia JCC czeka na wszystkich, którzy są przyzwyczajeni do przygotowania się do wakacji z wyprzedzeniem. Zwykle setki wystawców z Rosji, Europy i Azji przyjeżdżają na noworoczne targi prezentów. Tutaj możesz kupić wystrój domu, ubrania, zabawki, akcesoria i różne ręcznie robione produkty, a także żywność.

Adres: 8 Yuri Gagarin Ave.

W „Lenexpo”

Jeśli ktoś nie miał czasu na zakup niezbędnych rzeczy do świętowania na targach w JCC, to od 12 grudnia do 15 grudnia 2019 r. To samo wydarzenie odbędzie się w Lenexpo. Warto zauważyć, że „prezent noworoczny” jest uważany za jedno z ulubionych miejsc w Petersburgu na zakup prezentów i wspaniałą rozrywkę.

Adres: 103 Bolshoi V.O. Ave.

Fantazyjne

Petersburg nie na próżno nazywany jest stolicą kultury. Tutaj znajdziesz nie tylko tradycyjne targi, ale także oryginalne.

W galerii Arts Square

Jeśli chcesz kupić wyjątkowe prezenty dla swojej rodziny na wakacje, koniecznie odwiedź Galerię Arts Square. Znajdziesz tutaj niezwykłe bombki, wspaniałe figury wykonane z ceramiki, stylowe dekoracje i wspaniałe obrazy.

Adres: ul. Włoski, 5

W projekcie loftu „Podłogi”

Lista produktów, które można kupić w „podłogach” Loft jest duża - od jedzenia po pamiątki i ubrania. Dlatego jeśli chcesz naładować się doskonałym nastrojem i przygotować prezenty dla swojej rodziny, koniecznie odwiedź tę stronę.

Adres: 74 Ligovsky Ave.

Na bazarze wolności Boom

Miejsce dla miłośników życia nocnego. Targi otwierają swoje podwoje o 15:00 i są otwarte do 3 godzin.

Adres: ul. Kazań, 7 lat

Obejrzyj wideo: Jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce (Luty 2020).

Zostaw Swój Komentarz