Zdjęcia na Nowy Rok 2020

Długo wyczekiwane ferie zimowe są tuż za rogiem i nadszedł czas, aby wybrać kreatywne zdjęcia i mini-karty Nowego Roku na Nowy Rok 2020 - przygotowaliśmy wybór ciekawych zdjęć dla dzieci i dorosłych, które będą istotne w nadchodzącym roku Szczura.

W nocy z wtorku 31.12.19.01.01 r. Obchodzimy rok Świni Żółtej Ziemi (Dzik) i świętujemy rok białego szczura metalowego (Mysz).

Obrazy prezentowane na stronach naszej witryny można zapisać na komputerze, tablecie lub smartfonie, aby pogratulować przyjaciołom, krewnym lub współpracownikom nadchodzącego roku 2020.

Universal

Wybór nr 1 na Nowy Rok 2020 to uniwersalne zdjęcia przedstawiające zimową przyrodę lub choinkę z lakonicznym napisem gratulacyjnym, ponieważ na ich podstawie można zrealizować wiele oryginalnych pomysłów.

  1. Obraz można wydrukować i zawiesić w biurze.
  2. Umieszczając zdjęcie na połowie arkusza A4, możesz uzyskać doskonałą pocztówkę, którą później możesz dodać do swoich życzeń.
  3. Za pomocą edytora graficznego zdjęcia można uzupełnić wierszami lub fotografiami osób, do których gratulacje kierowane są poprzez stworzenie unikalnej cyfrowej pocztówki.

Mini-zdjęcia do SMS-ów

W przeddzień wakacji warto również odebrać miniaturowe zdjęcia świąteczne (uniwersalne i z symbolem 2020), zoptymalizowane do wysyłania SMS-ów i popularnych komunikatorów Viber, Skype, Telegram, WhatsApp, Facebook.

Mini karty mają dwie główne zalety. Po pierwsze, miniaturowe zdjęcia świąteczne mają rozdzielczość 500 × 500 pikseli, więc będą się pięknie wyświetlać na smartfonach, co jest bardzo ważne, ponieważ w 2020 r. Większość ludzi komunikuje się za pomocą gadżetów. Po drugie, takie karty nie zajmą dużo miejsca w pamięci urządzenia (przy doskonałej jakości wizualnej rozmiar obrazu waha się od 50 do 70 Kb).


Święty Mikołaj i Święty Mikołaj

W 2020 r. Kolorowe zdjęcia przedstawiające głównych bohaterów świąt noworocznych - Świętego Mikołaja i Świętego Mikołaja będą cieszyły się stałą popularnością.

Takie gratulacje można wysłać do przyjaciół nie tylko 31 grudnia, ale także w przeddzień świąt, ponieważ przedstawiają dobrych czarodziejów w pośpiechu, aby dostarczyć długo oczekiwane prezenty pod choinkę.


Kochanie

Piękne świąteczne zdjęcia z postaciami z kreskówek pomogą zapewnić przyjaciołom w perspektywie 2020 roku niezapomniane wrażenia z wakacji, które żyją w duszy każdego od dzieciństwa. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno pocztówki z Myszką Miki, jak i opcje ze znanymi wszystkim bohaterom krajowych kreskówek „Prostokvashino”, „Cóż, poczekaj chwilę”, „Masza i Niedźwiedź”.


Szczur jest symbolem 2020 roku

Podczas zbierania ekskluzywnej kolekcji pozdrowienia z okazji Nowego Roku pamiętaj o zdjęciach z symbolem 2020 - Szczur (lub Mysz). Chociaż według wschodniego kalendarza White Metal Rat będzie symbolem roku, na pocztówkach można spotkać różnych jego krewnych: postaci z kreskówek, szczury w różnych paskach, słodkie myszy, a nawet chomiki.Kuranty

Tradycyjnie zdjęcia noworoczne zdobią kuranty - szczur przybywający w 2020 roku nie będzie wyjątkiem. Zebraliśmy najbardziej oryginalne mini-karty z wizerunkiem tarczy zegarka, ozdobione świątecznym motywem noworocznym.

Radzimy wysłać taką gratulację na kilka minut przed północą, uzupełniając ją piękną rymowaną gratulacją w temacie „Szczęśliwego Nowego Roku” lub „Nowy Rok już wkrótce”.


Sylwester

Uwielbiam fajne noworoczne pozdrowienia i zdjęcia - oferujemy zadowolenie krewnych i przyjaciół na rok 2020 pysznymi pocztówkami przedstawiającymi tematycznie zdobione pierniki, laski cynamonu i pomarańcze.

Taka gratulacje na pewno nie pozostanie bez uwagi i przedstawi świąteczny nastrój z nutami domowego komfortu.

Zabawki świąteczne

Kolejnym kreatywnym pomysłem na 2020 rok są zdjęcia z zabawkami świątecznymi, które dla wielu symbolizują Nowy Rok. W tym sezonie motley kulki z wizerunkiem dotykających myszy będą szczególnie popularne, ale w naszym asortymencie znajdziesz również uniwersalną opcję, która wygląda nie mniej świątecznie.


Animacje

Nie ma wątpliwości, że animowane zdjęcia są najbardziej oryginalnym prezentem na Nowy Rok 2020. Klasyczny, z myszami i różnymi zwierzętami leśnymi, Święty Mikołaj i Święty Mikołaj - zawsze przyciągają uwagę. Ale takiego prezentu nie należy wysyłać na SMS, ponieważ nawet niewielka animacja noworoczna może ważyć 300 Kb lub więcej. Załadowanie zajmie dużo czasu i może zająć do 10 razy więcej miejsca w pamięci telefonu niż klasyczna mini-karta.

Ale jeśli ruch internetowy nie jest ograniczony, a gratulacje zostaną wyświetlone na ekranie komputera - wyślij animowaną pocztówkę.

Aby zobaczyć efekt animacji, kliknij na obrazek.

Żarty

Żarty noworoczne - to naprawdę cię rozwesela, gdy wszyscy mają dość czekania na obiecane święta noworoczne, a święto nie przychodzi i nie przychodzi. Pamiętaj jednak, że nie wszyscy są gotowi zrozumieć i zaakceptować subtelny humor noworoczny, dlatego wysyłanie takich zdjęć jest godne tylko bliskich przyjaciół, z którymi jesteś „na tej samej długości fali”.

Jak widać, wybór zdjęć na Nowy Rok 2020 jest więcej niż ogromny. Pozostaje tylko dokonać wyboru, pobrać obraz i zadowolić przyjaciół, krewnych lub współpracowników!

Obejrzyj wideo: Horoskop dla 4 na nowy rok numerologiczny 201920 (Październik 2019).