Nowa forma PSG 2019-2020

Fani francuskiego klubu piłkarskiego Paris Saint-Germain (PSG) niedawno widzieli, jaka będzie forma zespołu w sezonie 2019-2020. Prezentowany projekt „munduru” jest trzeci z rzędu. Nike tradycyjnie pracowało nad jego rozwojem. Na koszulkach obszyte kultowymi paskami „Esther” (biała, czerwona, biała). Są symbolem trzydziestoletniej współpracy między „francuską” a amerykańską marką odzieży sportowej. Niedawno podpisano umowę o przedłużeniu współpracy na kolejne 20 lat.

Daniel Esther był głównym inwestorem zespołu we wczesnych latach. Nieco później przewodniczył komitetowi zarządzającemu, a następnie został prezesem PSG. Sam uważa się za założyciela klubu. To on był właścicielem opracowania kolorystyki domowej formy francuskich piłkarzy.

Strona główna

Nowy domowy „jednolity” PSG został zaprojektowany w tradycyjnych kolorach - granatowym, czerwonym i białym. Na środku niebieskiej koszulki od dolnej krawędzi do dekoltu w szpic znajdują się 3 paski - biały, czerwony, biały, pośrodku wydają się rozdarte logo sponsora. W nadchodzącym sezonie stał się hotelową firmą Accor Live Limitless. Jeśli wierzysz, że informacje w Internecie będą płacić rocznie 60 milionów PSG. Logo producenta znajduje się również na formularzu - biały płyn. Z tyłu kołnierza w czerwony pasek napis Paris.

Monochromatyczne majtki i legginsy z białym godłem sponsora i napisem „Paris” w języku francuskim.

Gość

Poza Francją członkowie zespołu PSG będą grać w białe z czerwonymi i ciemnoniebieskimi paskami. Paski będą również przechodzić od rąbka do ramion, a na środku zostaną rozdarte logo sponsora. Ponadto błyszczące paski z napisem Paris będą się pochylać po przekątnej na przedniej stronie koszulki. Taki projekt nie może być nazwany unikalnym. W podobnej formie piłkarze PSG grali w 2007 roku, a nawet w latach osiemdziesiątych.

Oprócz t-shirtu są też niebieskie szorty i legginsy ozdobione słynnym logo Nike i napisem Paris.

Oczywiście nowa forma PSG 2019-2020 spodoba się fanom, ponieważ przesyła do początków Twojej ulubionej drużyny. Pozytywnie na temat nowego „munduru” i samych graczy. Na przykład napastnik francuskiego klubu, Kilian Mbappe, mówił o nowej formie: „Zawsze byłem fanem Nike i to wspaniałe, że będą nadal produkować zestawy PSG przez długi czas”. Kontynuując, dodał: „Nowy zestaw jest naprawdę piękny, naprawdę klasyczny i miło znów widzieć pasek na domowej koszulce. Jestem pewien, że fani będą bardzo zadowoleni”.