Śmieszne pozdrowienia na Nowy Rok 2020

Przed nami długo wyczekiwana noc w roku i czas pomyśleć o tym, jak pogratulować swojej rodzinie, przyjaciołom i krewnym nowego roku 2020 - zebraliśmy dla Ciebie najciekawsze pomysły i śmieszne pozdrowienia dla dzieci i dorosłych.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent, zalecamy zapoznanie się z materiałami w odpowiedniej sekcji naszej strony internetowej. W tym artykule porozmawiamy o organizowaniu noworocznych pozdrowień i tym, jak dać dużo jasnych emocji bez dużych inwestycji.

Tort upominkowy

Kreatywne pudełko w kształcie kawałka ciasta może być oryginalnym sposobem na zadowolenie wszystkich obecnych na festiwalu drobnymi prezentami noworocznymi.

Takie opakowanie można wykonać zgodnie z szablonem z tektury i papieru do pakowania. I jako wypełniacz może być:

  • różnorodność słodyczy;
  • małe pamiątki;
  • notatki z życzeniami lub prognozami na nadchodzący rok.

Jeśli chcesz, możesz spersonalizować każdy prezent lub dać gościom prawo wyboru własnego „bułka z masłem”, co może przerodzić się w fascynującą wyprawę „kto dostanie co”.

Gratulacje wideo

Takie ekskluzywne wideo z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy przyjdą podzielić się z wami radością sylwestrowej nocy, ale stworzenie go, posiadanie kamery oraz informacji o osobach zaproszonych na wakacje zajmie trochę czasu.

Temat filmu może być zupełnie inny. Oto tylko kilka interesujących pomysłów:

  1. Najjaśniejsze i najlepsze momenty minionego roku.
  2. Osobiste życzenia od Świętego Mikołaja.
  3. Tajemnicza gra (zgadnij, o kim mówi Święty Mikołaj).

Dla dzieci możesz stworzyć prawdziwe powitanie wideo od Świętego Mikołaja za pośrednictwem specjalnej usługi online. Oczywiście najpierw musisz napisać list do dobrego czarodzieja wraz z dzieckiem i poprosić dziecko, aby narysowało obrazek. Przesyłając zdjęcie dziecka, jego list i rysując na stronie, szybko (ale nie za darmo) stworzysz wyjątkowy prezent, który z pewnością dostarczy żywych wrażeń i stanie się oryginalnym dodatkiem do Twojej rodzinnej kolekcji filmów dla dzieci.

Obejrzyj przykład takiego niezwykłego filmu nakręconego na 2019 rok:

Quest

Oczywiście może się wydawać, że tematem poszukiwań są raczej zhackowane tematy, ale każdego roku w tym kierunku pojawiają się nowe możliwości, które sprawiają, że polowanie na prezenty jest jeszcze przyjemniejsze.

Warto zauważyć, że zabawne i niezwykłe poszukiwanie prezentów można łatwo zorganizować w małym mieszkaniu i biurze. Jeśli chcesz wydostać się z domu przynajmniej na chwilę, użyj przedmiotów znajdujących się w pobliżu miejsca uroczystości. Złożoność i temat zadania zależą od wieku uczestników.

Różnorodność w samym procesie wyszukiwania może przynieść nowoczesną technologię. Skorzystaj z kodów matrycowych i funkcji sieci WWW, szyfrując wiadomości w tekstach stron internetowych lub zdjęciach publikowanych w Internecie.

Piżama Maskarada

Aby zorganizować takie przyjęcie, każdy z gości będzie potrzebował własnej piżamy kingurumi. Zakup dzisiaj nie stanowi problemu. Ale przy wyborze nie zapominaj, że szczur będzie symbolem 2020 i fajnie byłoby włączyć taki garnitur w zaimprowizowanym świecie zoo.

Nawet fakt zmiany ubrania rozweseli wszystkich, ale dla jeszcze większego efektu warto przygotować śmieszne konkursy noworoczne i śmieszne pozdrowienia na nowy rok 2020, biorąc pod uwagę cechy wszystkich obecnych postaci (tygrysy, sowy, jednorożce, myszy itp.)

Możliwe jest z góry poprosić każdego gościa o przemyślenie niezwykłej gratulacji od postaci.

Improwizowana wydajność

Inną ciekawą opcją jest bajkowy spektakl. Organizatorzy przygotowują scenariusz, w którym każda postać ma własne słowa i działania. Wykonawcy ról są określani wśród gości na ślepo, co samo w sobie powoduje niesamowitą burzę emocji.

Oczywiście, aby osiągnąć maksymalny efekt, potrzebujesz nie tylko oryginalnych rekwizytów. Każdy uczestnik powinien wnieść nutę kreatywności do swojej roli i dać z siebie wszystko w 100%. Po premierze możesz zorganizować Oscary „za najlepszą rolę kobiecą”, „za najlepszy żart”, „za najlepszą reinkarnację” itp.

Kieruj pozdrowienia z zawodu

Pisząc scenariusz na Nowy Rok 2020, przygotuj śmieszne życzenia dla każdego gościa, biorąc pod uwagę jego zawód. Zwracamy uwagę na krótkie gratulacje dla nauczyciela, lekarza, prawnika, trenera fitness, budowniczego, kierowcy, żeglarza i sprzedawcy.
Aby wyświetlić pełny rozmiar, kliknij obraz. Możesz także zapisać dowolne zdjęcie na komputerze lub smartfonie do wykorzystania w przyszłości podczas tworzenia skryptu autora na święto noworoczne lub imprezę firmową.

Alteration Songs

Możesz także pogratulować przyjaciołom, krewnym lub współpracownikom Nowego Roku 2020, wykonując dla nich oryginalną piosenkę, przerabiając ją na motyw jednego z ulubionych hitów wszystkich ostatnich lat.

Na naszej stronie znajdziesz jeszcze więcej wierszy i piosenek, oryginalne pozdrowienia i świeże pomysły na ciekawe niebanalne prezenty na Nowy Rok 2020!