Konferencja Oriflame Management 2020

Firma Oriflame ogłosiła konferencję menedżerów-2020. Odbędzie się on jesienią w Turcji - dokładne daty będą znane wiosną i latem przyszłego roku, bliżej rozpoczęcia imprezy.

Dwa w jednym

Organizatorzy mega-konferencji zdecydowali się na bezprecedensowy krok, decydując się na połączenie konferencji Golden i Management Oriflame i zorganizowanie ich w 2020 roku w jednym miejscu - na Riwierze Tureckiej. Ogłoszony czas trwania imprezy wynosi 7 dni. Program pierwszych 4 dni przeznaczony jest dla menedżerów i złotych dyrektorów, a kolejne 3 dni - tylko dla uczestników Złotej Konferencji.

Ultra All Inclusive

To nie pierwszy raz, gdy administratorzy firmy wellness wybrali Riwierę Turecką - przyciąga pięciogwiazdkową usługą w formacie All Inclusive. Wielkie wydarzenie zaplanowane na następną jesień nie jest wyjątkiem. Uczestnicy zatrzymają się w pokojach typu deluxe najlepszych 5-gwiazdkowych hoteli z całą infrastrukturą niezbędną do dobrego wypoczynku.

Miejsce uczestników konferencji Oriflame 2020 jest zadeklarowane jako Ultra All Inclusive. Ten format obejmuje standardowy pakiet usług all inclusive + dodatkowe usługi:

 • Zakwaterowanie w pokoju wybranej kategorii;
 • posiłki zgodnie z systemem „bufetowym” (asortyment jest poszerzony, zwykle przedstawia różne kuchnie narodowe i więcej potraw);
 • duży wybór deserów;
 • przekąski w ciągu dnia;
 • korzystanie z plaż i basenów bez ograniczeń czasowych;
 • lokalne napoje alkoholowe i koktajle bezalkoholowe w nieograniczonych ilościach (często przez całą dobę);
 • sporty wodne;
 • Zabiegi SPA
 • zamówić jedzenie w pokoju;
 • codzienne uzupełnianie minibaru;
 • usługi dodatkowe (wycieczki, leżaki, siłownia, sauna, park wodny;
 • imprezy z udziałem gwiazd światowej klasy.

Firma płaci za przelot, pobyt w hotelu i zwykle jedną wycieczkę. Ale udział w wielkiej konferencji to nie tylko wakacje. To także praca.

Mega Program Konferencji

Coroczne spotkania organizowane przez Oriflame można porównać do kursów ustawicznych. W ramach wydarzeń codziennie odbywają się:

 • przemówienia prelegentów spośród najlepszych przedstawicieli branży kosmetycznej;
 • prezentacja nowych produktów;
 • wiadomości firmowe (osiągnięcia, plany, perspektywy);
 • wykłady szkoleniowe, podczas których menedżerowie otrzymują cenne informacje praktyczne;
 • komunikacja z kolegami i wymiana doświadczeń.

Po każdym przemówieniu, wykładzie, prezentacji będzie czas na nieformalną komunikację, relaks na plaży i zajęcia kulturalne. Przedstawiciele marki kosmetycznej przesyłają każdemu uczestnikowi szczegółowy program imprezy - zwykle dzieje się to 2-3 tygodnie przed rozpoczęciem.

Jak dostać się na Mega Konferencję

Aby zostać uczestnikiem imprezy, musisz spełnić wszystkie warunki firmy w okresie kwalifikacyjnym.

Okres kwalifikacyjny dla dyrektorów ds. Złota rozpoczął się już od katalogu nr 5 z 2019 r. I potrwa do katalogu nr 4 z 2020 r. Włącznie. Złoty dyrektor, który zrealizował plan sprzedaży przez cały okres kwalifikacji, zostaje nagrodzony bezpłatną wycieczką na Riwiera Turecka.

Warunki kwalifikacyjne dla menedżerów są nadal nieznane - firma ogłosi je z katalogu nr 11 z 2019 r. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń można założyć, że początkujący i doświadczeni pracownicy będą mogli wziąć udział w imprezie na dużą skalę, jeśli zostaną spełnione wymagane warunki:

 1. Osobiste zamówienia na 150 BB z każdego katalogu w okresie kwalifikacyjnym.
 2. Comiesięczna rekrutacja dwóch nowych członków do zespołu.
 3. Awans na kolejny poziom. Początkujący od 0-9% muszą awansować do 15%, wykazując wynik co najmniej 4 razy. Konsultanci rozpoczynający się od 18% będą musieli podnieść się do poziomu wyższego kierownika i wykazać wynik 3 lub więcej razy, a także przyciągnąć co najmniej 50 nowych uczestników do Oriflame.

Ich warunki są ustalane dla każdego poziomu, ale głównym zadaniem menedżera jest poprawa poprzedniego wyniku, wykazując stabilny rozwój kariery.

Rabaty menedżerskie rosną proporcjonalnie do wzrostu sprzedaży i liczby zaangażowanych osób.

Konferencja Diamentowa

W 2020 r. W Oriflame odbędzie się kolejna konferencja - diament. Zaproszenia na wydarzenia w tym formacie otrzymują konsultanci w statusie dyrektora ds. Diamentów. Są one zorganizowane na bardzo wysokim poziomie, miejsce ich realizacji jest wybierane szczególnie starannie.

W przyszłym roku wydarzenie planowane jest w Los Angeles, mieście, które oświetla gwiazdy i spełnia marzenia. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję poczuć się sławni przez kilka dni - konferencja odbędzie się w dniach 10-15 kwietnia.