Cybernetyczny poniedziałek 2020 r

Krajowa organizacja handlu na odległość zdecydowała już o dacie rozpoczęcia Cybernetycznego poniedziałku w 2020 r. Wiadomo, że w głównej zimowej wyprzedaży wezmą udział nie tylko sklepy w Moskwie, ale także inne regionalne strony internetowe. Rabaty na najlepsze produkty sklepów internetowych Runet będą podawane do wiadomości publicznej.

Wirtualny Czarny piątek

Cybernetyczny poniedziałek to coroczna wielka wyprzedaż, która odbywa się w Internecie. Aukcja niespotykanych hojności pojawiła się po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych. Po piątkowym dniu rabatów marketerzy postanowili przedłużyć maraton sprzedaży do poniedziałku, ale już w sklepach internetowych. Tradycja stopniowo migrowała do Rosji. Cybernetyczny poniedziałek po raz pierwszy zorganizowano w 2013 r. W przeciwieństwie do Europy, rosyjska sprzedaż online nie jest związana z Czarnym Piątkiem. Marketerzy uważali, że najbardziej odpowiednim czasem na zakupy przy komputerze są ostatnie dni stycznia. Do tego czasu ludzie męczą się obchodami Nowego Roku i Bożego Narodzenia i idą do pracy.

Udział w Cybermonday jest oficjalnie całkowicie rosyjski. Jednocześnie największe punkty internetowe znajdują się w Moskwie. Większość z nich jest gotowa do dostarczenia w dowolne miejsce w Rosji. Aby uniknąć nieprzyjemnych „nakładek”, należy dokładnie przestudiować warunki płatności i dostawy danego sprzedawcy.

Cybernetyczny poniedziałek to sprzedaż towarów wyłącznie w Internecie. Organizowanie lub podobne udziały w punktach sprzedaży detalicznej należy do każdego właściciela. W 2019 r. W akcji wzięło udział 150 sklepów. Z roku na rok rośnie także liczba klientów. Tak więc, sklep zauważa Ozon.ru, że w porównaniu do 2018 roku sprzedaż podwoiła się. Przedstawiciele firm powiedzieli, że ponad połowa nabywców, oprócz ukierunkowanych zakupów z 3-4 kategorii, dodaje także do codziennego użytku towary - żywność lub, na przykład, artykuły gospodarstwa domowego (chemia gospodarcza i artykuły gospodarstwa domowego).

Kiedy będzie w 2020 r

W 2020 r. Cybernetyczny poniedziałek rozpocznie się 27 stycznia o godzinie 00.00 czasu moskiewskiego. W przeciwieństwie do zachodniej wersji 24-godzinnej sprzedaży online rosyjski maraton ze zniżkami potrwa trzy dni. Ceny ponownie powrócą do swoich poprzednich wartości bez rabatów o godzinie 00.00 w dniu 29 stycznia 2020 r. Aby mieć czas na wszystko, czego potrzebujesz, organizatorzy proponują z góry sporządzić listę produktów.

Aby nie przegapić dni, w których odbędzie się Cybernetyczny poniedziałek, możesz zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej www. kiberponedelnik.com. Dla tych, którzy podadzą swój adres e-mail i klikną przycisk „Jestem w biznesie”, zostanie wysłana wiadomość e-mail ze szczegółowymi instrukcjami. Ponadto zarejestrowani użytkownicy w 2020 r. Otrzymają przypomnienie o terminie rozpoczęcia sprzedaży. Informacje o nadchodzących promocjach, aktualnych ofertach sklepów, najciekawsze wiadomości - wszystko to będzie dostępne dla uczestników Cybermonday.

Zniżki będą udzielane na całą gamę produktów sklepów uczestniczących. Należy zauważyć, że najkorzystniejsze oferty, zgodnie z doświadczeniem z poprzednich lat, zostaną ogłoszone na samym początku globalnej sprzedaży internetowej. Na przykład niektóre sklepy wirtualne są gotowe, aby dać towary ze starej kolekcji ze zniżkami do 90%. Takie oferty rozrzucają się do koszy klientów dosłownie w ciągu kilku minut od rozpoczęcia akcji.

Jakie sklepy będą uczestniczyć

Liczba partnerów w Cybernetyczny poniedziałek rośnie z każdym rokiem. Dla sklepów jest to świetna okazja do przyciągnięcia nowych klientów do ich witryn. Akcja obejmuje zarówno wiodące sklepy internetowe, jak i bardzo małe witryny. Lista uczestników jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej www. kiberponedelnik.com. Wśród nich są takie znane na całym świecie firmy:

 • OBI
 • SAMSUNG;
 • METRO;
 • REDMONT;
 • INCANTO;
 • KARCHER;

Przedstawiciele rynku rosyjskiego uczestniczą również w mega-sprzedaży:

 • Labirynt
 • Citylink;
 • Angstrom
 • Positronics;
 • Linsmaster i inni.

Organizatorzy akcji starali się, aby usługa była jak najwygodniejsza. Produkt, który lubisz, możesz kupić na stronie głównej oficjalnej strony internetowej. Po kliknięciu wybranej pozycji nastąpi automatyczne przejście do strony sklepu.

Organizatorzy Cybernetycznego poniedziałku zachęcają kupujących do poinformowania ich o wykryciu podejrzanych cen. Z kolei firma zapewnia, że ​​uczestnicy odnotowani w sztucznie zawyżających cenach nie będą mogli sprzedawać.

Zostaw Swój Komentarz