Nowa forma Realu Madryt 2019-2020

7 czerwca na oficjalnej stronie klubu Real Madryt zaprezentowali nową formę, w której zespół zagra w sezonie 2019/2020. Zgodnie z oczekiwaniami projektanci powrócili do swoich ulubionych „kremowych” kolorów. FC Real kontynuuje współpracę z Adidasem, co oznacza, że ​​piłkarze powrócą na mecze 2019/2020 w stylowych mundurach.

Zestaw domowy

Nowy mundur domowy na sezon 2019/2020 w Realu Madryt jest wykonany w kolorze białym. W przeciwieństwie do zeszłorocznych zestawów czarne napisy zostały zastąpione złotem. Okazało się to bardzo zwięźle: nazwa sponsorów technicznych i tytułowych, godło klubu w sercu i znak FIFA po prawej stronie. Niezrozumiałe dla fanów jest krój koszulki, a raczej długość rękawa. Już w ubiegłym sezonie fani zauważyli, że jest nieco dłuższy w porównaniu do klasyki. Projektanci nie wzięli pod uwagę opinii większości i zaoferowali graczom koszulki z jeszcze dłuższymi rękawami. Percepcję wzrokową poprawiają zstępujące złote smugi z ramion.

Jedno spojrzenie na tę formę i od razu staje się jasne, że przed tobą jest gracz Realu. Projektanci zostawili zwykłe paski na ramionach i wzdłuż krawędzi rękawów. W tym zestawie nie ma kontrastu: szorty i legginsy są również lekkie ze złotym wzorem.

Kolory nie zostały wybrane przypadkowo, ponieważ to w białej i złotej formie Real stał się mistrzem Przykład ligi hiszpańskiej w sezonie 2011/2012.

Opcja gościa

Formularz gościa w sezonie 2019/2020 wygląda o wiele bardziej interesująco niż w ubiegłym roku. Drużyna rozegra mecze wyjazdowe w ciemnoniebieskim zestawie. Mankiety i paski na ramionach są czarne, cała reszta symboliki jest złota. Oryginalność formy gościa wynika z abstrakcyjnego rysunku w niebieskich odcieniach, symbolizującego galaktykę.

Spodenki i legginsy w niebieskiej koszulce. Ten kolor nie został wybrany przypadkowo. Jego odcienie towarzyszą drużynie od sezonu 2002/2003, kiedy Ronaldo przyszedł do klubu. Real wygrał La Liga na niebiesko.

Formularz kopii zapasowej

Trzeci zestaw okazał się dość przewidywalny. W przeciwieństwie do jasnych różowych i czerwonych mundurów z ostatniego sezonu, klub królewski otrzymał miętowy kolor. Zestaw ten wyróżnia się na tle domu i gościa, nie tylko w jasnych kolorach, ale także w designie. Nie ma na nim złota, tylko surowo biało-niebieskie paski przypominające styl lat 90. Niebieski to symbolika klubu i logo sponsorów.

Wizualnie zestaw zapasowy jest najłatwiejszy do zauważenia: dekolt na koszulce ma kształt litery V i dodaje do niego szeroką białą obwódkę. Rękawy są krótsze w porównaniu do dwóch głównych zestawów. Jeśli chodzi o szorty, będą również w kolorze mięty.

Co więcej, był to trzeci set, który wywołał oburzenie wśród fanów. W nim fani klubu nie widzieli nic oryginalnego, z wyjątkiem białych i niebieskich pasków. Bez skórki, tylko globalny szablon Adidas: Bavaria, Juventus i Manchester United mają ten sam kształt i krój. Niezadowolenie fanów rozgrzewa się i mocno przypomina mundury Arsenału.

Zostaw Swój Komentarz