Sonic w filmie - film 2020

 • Światowa premiera: 2020
 • Premiera w Rosji: 2020
 • Kraj pochodzenia: Kanada, Japonia, USA
 • Gatunek: Fikcja, Fantazja, Akcja, Przygoda, Komedia, Rodzina
 • Reżyserzy: Jeff Fowler
 • Obsada: James Marsden, Ben Schwartz, Natasha Rothwell, Tika Sumpter, Neil McDonough, Adam Pally, Jim Carrey, Lianne Lapp, Michael Hogan

Po skandalu związanym z falą krytycznych recenzji w kierunku pojawienia się bohatera filmu „Sonic w filmie” premier musiał zostać przełożony na 2020 rok. Publiczność była oburzona, że ​​postać okazała się zbyt realistyczna. Specjalny protest wywołały ludzkie zęby, którymi ukochana postać zmieniła się w bliźniaka małpiego chłopca z „Jumanji”.

Ulubiony publiczności

Niebieski jeż Sonic otrzymał aprobatę od społeczeństwa. Po pojawieniu się w 1991 r. Antropomorficzna postać o dużej prędkości cieszy się coraz większym zainteresowaniem. To zachęca twórców do aktywnej pracy nad promocją obrazu w serialach animowanych i grach wideo, a internauci nie są zmęczeni wymyślaniem nowych żartów i memów.

Kolor niebieski jest wyraźnie modny, biorąc pod uwagę moment, w którym bohaterowie tego koloru niezmiennie stają się popularni. Na przykład mieszkańcy Pandora - na'vi z kultowego projektu „Avatar” lub charyzmatyczny Gen z „Aladyn”. „Sonic in the movie” pojawi się w 2020 roku i zmierza w kierunku nowych przygód. Hollywood wysłało niestrudzonego jeża do prawdziwego świata, zapewniając Jamesa Marsdena jako jego partnera. Ten bohater miał już do czynienia z gadatliwymi zwierzętami z CGI na zdjęciu o nazwie „Uszata zamieszka”. Jako policjant Tom Wazowski będzie musiał uratować świat w towarzystwie Sonica.

Jim Carrey? Będzie fajnie

Rola głównej negatywnej postaci przypadła Jimowi Carreyowi. Będzie musiał wcielić się w szalonego naukowca Dr. Robotnika, który marzy o podboju świata. Aby to zrobić, możesz użyć supermocy superszybkiego jeża.

Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem, więc przygody bohaterów będą żywe i ekscytujące.

Ciekawe fakty:

 • aby uzyskać nową postać dla Segi, autorzy musieli wykonać staranną pracę. Początkowo chodziło o stworzenie bohatera, który potrafi zrobić plusk.
 • Sonic powstał w wyniku połączenia głowy kota Felixa i tułowia Myszki Miki. Widzowie są przyzwyczajeni do tego obrazu, więc próba wzmocnienia mięśni jeża nie wywołała aprobaty. Słynne trampki, w których Sonic pysznił się filmem Jacksona, ale biało-czerwony kolor pochodzi z ubrania Świętego Mikołaja. Niesamowita rzecz - ta wybuchowa mieszanka sprawiła, że ​​wiele osób zakochało się w gadatliwym facecie i uczyniło go idolem.
 • Od 1993 roku gra jest pełnoprawnym uczestnikiem Macy Parade, która odbywa się co roku w Święto Dziękczynienia. Oprócz Sonica Pikachu bierze udział w procesji.
 • Pierwsze przygody miały miejsce pod nazwą „Needlemaus Project”, ale ponieważ było za długo, musiałem wybrać krótszą opcję.
 • Kierownikiem projektu jest Jeff Fowler, scenariusz opracowali Patrick Casey i Josh Miller, a Neil H. Moritz jest producentem.

Pierwszy film fabularny

Pierwotna data premiery projektu Sonic in the Cinema została ustalona na 25 listopada 2019 r., Ale musiała zostać przełożona na 2020 r. Dokładna liczba będzie znana bliżej końca pracy. Powodem było niezadowolenie ogromnej liczby potencjalnych widzów z pojawieniem się postaci. Biorąc pod uwagę fakt, że większość z tych projektów zakończyła się niepowodzeniem, należy wziąć pod uwagę najmniejsze szczegóły.

Bohaterowie gier wideo, cieszący się fantastycznym sukcesem, po filmowej adaptacji stale zawodzą. Aby temu zapobiec w Sonic, musisz wypuścić idealną kreację na ekrany. Zdjęcie ma bardzo wysoką ocenę 95%. Wynika to z faktu, że projekt przyciągnął uwagę kilku pokoleń. Ci, którzy znają go od lat dziewięćdziesiątych, nie są przeciwni dalszej komunikacji, zwłaszcza że w tym czasie na ekranach pojawiło się wiele kreskówek z superszybkim jeżem w roli tytułowej.

Stan przeciw

Szczególnie udane są zdjęcia łączące animowane postacie z prawdziwymi bohaterami. Popularne gry Sonic the Hedgehog stały się podstawą do napisania scenariusza, w którym niebieski antropomorficzny jeż sprzeciwia się państwu. Jego przedstawiciele żerują na Sonic. Musi walczyć z nikczemnym doktorem Eggsem lub Robotnikiem, którego głównym celem jest podbój świata. Czy czarny charakter może zmusić bohatera do spełnienia jego życzeń?

Słynny jeż przemówi głosem Bena Schwartza, który wyraził postacie w popularnych projektach „All Way”, „American Family”, „Resident Lie”. Jego przeciwnik w filmie Jim Carrey nie potrzebuje specjalnego wprowadzenia i jest gotowy do ciężkiej pracy.

Twórcy projektu „Sonic in the movie” postanowili nie korzystać z obsady, która od prawie dziesięciu lat zajmuje się aktorstwem głosowym. Autorzy polegają na znanych aktorach, których udział zwróci dodatkową uwagę na projekt.