Mundur CSKA na sezon 2019-2020

Współpraca między PFC CSKA a znakiem towarowym Umbro, odnowiona kilka lat temu po długiej przerwie, trwa w następnym sezonie. Fani zostaną zaprezentowani w nowym mundurze CSKA na sezon 2019-2020. Projektanci zachowali rozpoznawalne kolory klubu, ale odrzucili radykalne zmiany tylko w wersji domowej i gościnnej.

Zestaw domowy

W domu moskiewski klub piłkarski będzie grał amunicją w zwykłych kolorach - niebieskim i czerwonym. Dzięki tym kolorom gracze są zwykle rozpoznawani przez fanów.

Koszulka, tradycyjnie łącząca oba kolory, stanie się prostsza - jest mniej niebieskiego: projektanci wykluczyli niebieskie wstawki na rękawach i ramionach, umieszczając je wyłącznie na szyi. Główny kolor koszulki - czerwony - postanowiono zaprezentować w „głębszym” odcieniu, a raczej w winie. Godło klubu piłkarskiego znajduje się w lewym górnym rogu, podobnie jak wcześniej logo Umbro po prawej stronie. Sponsor tytularny „Czerwonych” pozostaje operatorem sieci elektrycznych ROSSETI. Jego nazwa pozostaje na środku i jest nakładana dużymi białymi literami. Nazwisko i numer gracza tradycyjnie pozostają z tyłu.

Spodenki w mundurze CSKA 2019-2020. Logo są czasami rozcieńczane ciemnoniebieskim kolorem: po prawej stronie znajduje się emblemat klubu piłkarskiego, po lewej ikona znaku towarowego Umbro. W przeddzień gier planują umieścić numer gracza na szortach.

Projekt amunicji domowej dla wojska w latach 2019-2020 można porównać z projektem formy 2013-2014, opracowanym we współpracy z marką Adidas. Następnie czerwona koszulka została uzupełniona niebieskim dekoltem w szpic i białymi paskami firmy.

Zestaw dla gości

Projekt zestawu dla gości CSKA jest podobny do domowego. Różnica polega tylko na kolorze - forma na mecze wyjazdowe jest wykonana w śnieżnej bieli. W takim przypadku niebieski kołnierz koszulki jest zapisywany, podobnie jak w zestawie domowym. Logo i logo sponsora są drukowane na niebiesko, co dobrze pasuje do kołnierza. W porównaniu do munduru CSKA z poprzedniego sezonu, nowy na mecze wyjazdowe pozbawiony jest pionowych pasów czerwieni i niebieskiego, co sprawia, że ​​wygląda nieco łatwiej.

Do krótkich spodenek z CSKA 2020 zastosowano projekt opcji domowej - jednolity biały kolor bez wstawek. Wyjątkami są logo Umbro i godło klubu piłkarskiego.

Zestaw dla gości CSKA ma podobieństwa z kształtem sezonu 2013-2014. Oba zestawy są białe, ale wcześniej niebieski był również obecny na ramionach.

Trzeci zestaw

Zapasowy zestaw nowego munduru CSKA 2019-2020 ma wszelkie szanse, aby stać się „gorącą” nowością ze względu na czarny kolor węgla i przenieść amunicję armii na poziom europejski. Projektanci nawet nie używali jasnego kołnierza z T-shirtem, na który składano zakłady w wersji domowej i gościnnej: dekolt w kształcie litery V jest również pomalowany na czarno. Jedynym widocznym szczegółem są emblematy, tradycyjnie wykonane w kolorze białym. Oczekuje się, że dramatyczne zmiany w kolorystyce trzeciej formy staną się nie mniej dyskutowanym wydarzeniem wśród fanów zespołu niż transfery CSKA nowego sezonu.

Solidne czarne szorty trzeciego zestawu mundurów CSKA pasują do koszulki. Obecność logo klubu piłkarskiego i logo Umbro zostaje zachowana.

Zostaw Swój Komentarz