Modny kolor włosów jesień-zima 2019-2020

Uwielbiam eksperymentować i wybierać ciekawe pomysły na jasny i stylowy wygląd - dowiedz się, jaki modny kolor włosów polecają styliści dla blondynki, brunetek, brązowowłosych kobiet i właścicieli czerwonych loków w sezonie jesień-zima 2019-2020.

Wśród obecnych odcieni 2020 roku zostaną zaprezentowane jako miękkie i zbliżone do naturalnych odcieni, a także opcje ekskluzywnej kolorystyki z jasnymi akcentami.

Do blondynki

Blond jest stałym trendem wśród modnych opcji barwienia. Ale fashionistki powinny poważnie podejść do kwestii wyboru odcienia, ponieważ banalny jasny blond, a także całkowite rozjaśnienie z wyraźnie żółtym odcieniem, nie jest dziś modny.

Wybierając modny kolor włosów, styliści zalecają blondynki w sezonie jesienno-zimowym 2019-2020 wolą zimne odcienie.

Pościel

Idealny wybór dla miłośników najlżejszych tonów. W przeciwieństwie do platyny popularnej w poprzednich sezonach, len ma ledwo zauważalny odcień pszenicy, który nadaje kobiecemu wizerunkowi delikatne romantyczne nuty. Właściciele niebieskich i popielatych oczu mają również lekką nutę popiołu.

Siemię lniane jest idealne dla właścicieli średnich fryzur i długowłosych fashionistek, chociaż będzie wyglądać bardzo imponująco na modnej fryzurze pixie.

Warto zauważyć, że len jest dobry nawet sam, bez żadnych dodatkowych akcentów. Ale jeśli nie podoba ci się dźwięk mono, możesz zamówić ombre dla fryzjera z przejściem od zimnego popiołu u nasady do lekkiego lnu na końcach.

Ash

Chociaż w ubiegłym sezonie „siwe włosy” nie popadły w trendy fryzjerskie, ustępując miejsca platynie, zimą 2019-2020 popiel jest najmodniejszym kolorem włosów.

Należy pamiętać, że trendem jest właśnie jasny odcień popiołu z jasnoniebieskim odcieniem. Jeśli chcesz uzyskać piękny, równy ton, nie rozjaśniaj za dużo. Odcień popiołu powinien być wyraźnie widoczny, jak na zdjęciu.

W przypadku popiołu ombre można zalecić przejście od głębokiej czerni do popiołu i zbliżenia do platyny na samych końcach.

Kremowy (perłowy)

Miękki i słoneczny kolor, idealny dla dziewcząt o ciepłym odcieniu skóry i brązowych oczach. Stosowany do długich loków lub średniej długości fryzury podkreśli młodość i świeżość, nadając obrazowi odrobinę dziecięcej naiwności.

Szczególnie luksusowe jest maksymalne zbliżenie odcienia włosów do odcienia skóry. Ale zwróć uwagę na fakt, że cień nie ma wyraźnej żółknięcia. Ma raczej odcień pszenicy z subtelnym popiołem.

Ten odcień idealnie nadaje się również do malowania techniką babilight lub korbą.

Truskawka (Koral)

Skuteczny kolor włosów z delikatnym różowym odcieniem to modny trend sezonu jesienno-zimowego 2019-2020 dla blondynki, które chcą nadać obrazowi jasną nutę, jednocześnie zachowując naturalność i naturalność do maksimum.

Biorąc pod uwagę, że koral jest rozpoznawany jako kolor 2019 według Instytutu Kolorów Panton, włosy z miękkim przeplotem tego odcienia będą bardzo popularne. Pamiętaj, że intensywność różowego wejścia może się różnić, od subtelnych, przebranych za inne modne odcienie blondynki, do dominujących.

Truskawka to świetny pomysł na stylową krótką fryzurę, ponieważ przyciąga uwagę i skupia się na ekstrawagancji obrazu.

Brązowe włosy i brunetki

Jeśli chcesz jak najbardziej zachować naturalność - wybierz modny ciemny kolor, zgodnie z proponowanymi trendami.

Naturalność

W 2020 roku styliści zalecają brązowowłosym kobietom zwrócenie uwagi na odcienie naturalnego spektrum:

  • ciemna czekolada
  • zimny kasztan;
  • ciemny kasztan.

Główną zasadą jest jednolitość tonu od końcówek do korzeni, co stworzy pożądany efekt rodzimego odcienia.

Ciemny popiół

Analogicznie do popielatego blondyna, który preferuje ciemne odcienie, moda proponuje wypróbowanie delikatnego grafitowego odcienia, jakby dotknięty odrobiną szronu.

Kruczoczarny

W 2020 r. Głęboki czarny kolor, który wygląda luksusowo na dowolnej długości, nie straci na znaczeniu.

Ale wybierając czerń, warto wziąć pod uwagę, że będziesz musiał odwiedzić fryzjera nie mniej niż z platynowym blondynem. Złożoność pielęgnacji polega na tym, że w żadnym wypadku nie może pojawić się brązowy odcień, który pojawia się, gdy barwnik jest wyprany lub korzenie stają się jaśniejsze.

Wyjątek można nazwać niestandardowym barwieniem białymi korzeniami i czarnymi końcówkami lub spektakularnym monochromatycznym podświetleniem.

Kolejnym jasnym trendem w 2020 roku będzie dwukolorowe farbowanie, jakby podział włosów rozchodzących się w ciemnej i jasnej połowie.

Czerwone odcienie

Psotny i słoneczny czerwony kolor włosów utrzyma swoją pozycję w nadchodzącym sezonie jesień-zima 2019-2020.

Miedź

Miękki, z tajemniczym szlachetnym połyskiem, kolor miedzi może stać się najbardziej uderzającym i czarującym elementem kobiecego wizerunku.

Chociaż eksperci uważają, że ten kolor włosów jest najtrudniejszy do pokonania podczas tworzenia modnej kokardki, niewiarygodna liczba fashionistek woli ogniste loki, ponieważ ich właściciele są zawsze w centrum uwagi mężczyzn.

Języki ognia

Stylowa opcja ombre dla rudych włosów, jakby powtarzająca się gra ognia. Z reguły strefa u nasady jest pomalowana na ognisty czerwony kolor i rozjaśniona do słonecznej pomarańczy na końcach.

Nasycone rude

Dla najodważniejszych fashionistek moda 2020 oferuje soczyste i jaskrawoczerwone odcienie z efektownym czerwonawym odcieniem, jak na zdjęciu.

Jasne pomysły

Wśród kreatywnych metod barwienia zimy 2019-2020 możemy wyróżnić:

  • wielokolorowy;
  • wycieki oleju;
  • tęcza (czysta i ukryta tęcza);
  • poziome kolorowe paski;
  • ombre dip dai;
  • kolorowanie pikseli.

Na gładkich włosach różne wzory wyglądają bardzo stylowo. Dlatego w 2020 roku warto wypróbować ciekawe barwienie ekranu, za pomocą którego mistrzowie odtwarzają na włosach różnorodne zoologiczne i kwiatowe odbitki. Najgorętszym pomysłem na zimę 2019-2020 będzie farbowanie lamparta. Jak widać na zdjęciu, ta technika jest idealna zarówno dla długich, jak i krótkich włosów.