Kalendarz starosłowiański na 2020 r

Kalendarz wschodni na przełomie XX i XXI wieku był szeroko rozpowszechniony, ale kilka wieków temu kalendarz słowiański był głównym dla Słowian - totemiczny kalendarz słowiański, który był decydujący w pogańskich czasach przedchrześcijańskich. Każdego roku przydzielano w nim specjalny totem z królestwa zwierząt. Kolejne 2020 r. Według kalendarza starosłowiańskiego minie również pod znakiem jednego z symbolicznych totemów.

Sylwester

Nowy Rok według systemu kalendarza starosłowiańskiego, podobnie jak we wschodnich odpowiednikach, nie rozpoczyna się 1 stycznia. Do 24 stycznia szybujący orzeł, totem z poprzedniego roku, pozostanie dominującym znakiem, ale 25 stycznia zostanie zastąpiony przez Spinning Misgir (pająk). Korzystając z tej wiedzy, możesz poczynić założenia dotyczące roku 2020, jakie oczekiwania powinny być związane z tym okresem i jakie działania należy odłożyć.

Początek Nowego Roku, jako nowego cyklu rozwoju wszystkich żywych istot, wśród Słowian był zbliżony do naturalnych procesów i oznaczał związanie się z nadchodzącym przebudzeniem i aktywnym wzrostem po zimie. W tym okresie obudziły się pierwsze kiełki sadzonek i rozpoczęły się zwykłe prace sezonowe. Później kalendarz został rozwiązany z takiego systemu, ale horoskopy Wschodu i Słowian nadal przestrzegają standardowego porządku.

Stary cykl słowiański

Cały cykl według rocznej historii różni się budową od wschodnich horoskopów tym, że jest o wiele więcej zwierząt totemowych - w sumie jest ich 16. Obracający się Misgir jest 13. z rzędu, to znaczy, że jest bliżej ukończenia. Co 16 lat cykl powtarza się od nowa, a symbole totemiczne w ciągu jednego roku na przemian wpływają na działania ludzi i określają ich reakcje na wydarzenia.

Aby ustalić, który symbol ma odnosić się do osób urodzonych w różnych okresach, możesz używać tabletu z okresem urodzenia. Należy pamiętać, że osoby urodzone w okresie od 1 do 24 stycznia powinny szukać swojego zwierzęcia totemowego pod nazwą poprzedniego urodzenia tego roku.

Charakterystyka totemów

W horoskopie starosłowiańskim nie ma losowych obrazów: każde zwierzę ma unikalne cechy charakterystyczne. Spinning Mizgir charakteryzuje się wyposażeniem w swoje mistyczne właściwości i identyfikacją z boską istotą.

Pierwszą cechą, którą Słowianin deifikował, był kształt ciała pająków: przypomina on ósemkę, czyli znak nieskończoności, cykliczną naturę naturalnych procesów. Innym wskaźnikiem nieskończoności jest liczba łap: pająk zawsze ma 8. Głównym zajęciem pająka jest tkanie unikalnej sieci, która jest porównywana ze wzorami losu, które osoba tka całe życie. W tym procesie nie ma zamieszania; jest on całkowicie nasycony twórczą zasadą obecną w każdym.

Nadchodzący misgir nie przestaje pracować nad stworzeniem sieci aż do swojej śmierci, kontynuuje swoją pracę na wypadek kataklizmów i burz. Mocno łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, symbolizując nierozerwalny związek pokoleń, który był fundamentalny dla Słowian. Przodkowie i potomkowie są spleceni w jeden łańcuch, a tradycje i wiedza są przekazywane wzdłuż niego, jak przez specjalny kanał.

Przeniesienie wielowiekowych doświadczeń w obrębie klanu i całego narodu sprawiło, że Słowianie poczuli swoją moc i siłę, umożliwiając realizację planów i planów na dużą skalę. Spinning Mizgir był symbolem jedności narodowej, którą można przywrócić za pomocą niewidzialnych nici w każdej sytuacji.

Wpływ znaku protekcjonalnego

Słowianie wierzyli, że każdy, kto urodził się pod patronatem Forward Mizgir, ma pewne cechy charakteru. Takie osoby urodziły się w następnych latach:

  • 1972;
  • 1988;
  • 2004.

Wszystkie noworodki urodzone w okresie od 25 stycznia 2020 r. Do 25 stycznia 2021 r. Również będą objęte ochroną Spinning Mizgir zgodnie ze starosłowiańskim horoskopem.

Według horoskopu starosłowiańskiego pająki mają silną energię, która nieustannie przyciąga do nich przyjaciół, więc osoby urodzone w tych okresach najczęściej mają reputację duszy firmy. Są w stanie zainicjować pomysł, przewodzić nawet najbardziej bezwładnym osobowościom. Inicjatywa i twórczość lidera przejawiają się we wczesnym dzieciństwie i są stopniowo wzmacniane, przerastane nowymi umiejętnościami. Dzięki temu są doskonałymi menedżerami, którzy mogą przynieść firmie znaczne korzyści.

Przebywanie w samotności jest nie do przyjęcia dla Forward Mizgir. Potrzebuje zbiorników ludzi, z którymi musi dzielić nadmiar swojej energii. Bardzo ważne jest odczuwanie wsparcia, zachęty, dlatego bardzo ważne jest otaczanie się ludźmi o podobnych poglądach. Przeciwnicy i przeciwnicy nie będą w stanie złamać solidnego rdzenia obecnego w takiej osobie, zasady życia i światopogląd są chronione przez zbroję wewnętrznej stabilności.

W tym samym czasie Pająki pobierają się wcześniej niż inne i stają się wspaniałymi mężczyznami rodzinnymi, poddając się procesowi wychowywania dzieci i zapewniając maksimum wsparcia małżonkowi. Dzieci przedstawicieli tego znaku są zawsze otoczone troską i miłością, ale jednocześnie szanują autorytet rodzica.

Jaki będzie rok pająka

Kalendarz starosłowiański pozwala określić, jaki będzie rok 2020 dla wszystkich innych znaków. Spinning Mizgir jest zwierzęciem mądrym i mądrym, a także bardzo pracowitym, co ma fundamentalne znaczenie dla astrologów. Niektórzy z nich przedstawili już swoje prognozy, które obejmują takie dziedziny życia, jak miłość i rodzina, biznes i praca, zdrowie.

Relacje i rodzina

Jeśli poprzedni rok według kalendarza starosłowiańskiego nie był bardzo udany w nawiązywaniu długoterminowych relacji, to w 2020 r. Nadszedł czas na znalezienie partnera. Takie przedsięwzięcia zapowiadają się obiecująco i najprawdopodobniej doprowadzą do decyzji o stworzeniu rodziny, ponieważ Spider jest totemem bardzo rodzinnym. Studia licencjackie mogą od nowa spojrzeć na perspektywę posiadania rodziny, a ci, którzy już odłożyli decyzję o urodzeniu dziecka, mogą zdecydować o tym. Nawet ci, którzy wcześniej nie czuli wsparcia swoich bliskich, będą teraz mogli poczuć się niezawodnym tyłem.

Biznes

Praca powinna być zgodna z klasycznymi mechanizmami i działać bardziej niż zwykle - takie podejście przyniesie podwójne owoce, ponieważ Pająk sprzyja ciężkiej pracy i pracowitości. Istnieje szansa na pomyślne przejście na wyższy szczebel kariery, ale poważne interakcje z nowymi partnerami biznesowymi mogą nie sprostać oczekiwaniom. Szczególną uwagę należy zwrócić na wszelkie dokumenty, które należy podpisać. Nie trać czasu na zapoznanie się z ich treścią. Dokładne przestudiowanie strategii i uwzględnienie długoterminowych perspektyw pozwoli ci uzyskać dobre dywidendy.

Zdrowie

Pod względem zdrowia rok 202 według horoskopu starosłowiańskiego ma duży potencjał do działania. Jeśli dana osoba popada w pasywny styl życia, zdrowie może się dramatycznie pogorszyć, aktywacja chorób przewlekłych jest szczególnie niebezpieczna. Aby tego uniknąć, ważne jest, aby zapewnić stałe umiarkowane obciążenia. Jeśli zastosujesz się do tego zalecenia, twoje zdrowie będzie stabilne przez 2020 rok.