Naprzód - kreskówka 2020

 • Światowa premiera: 5 marca 2020 r
 • Premiera w Rosji: 5 marca 2020 r
 • Kraj pochodzenia: USA
 • Gatunek: Komedia, Przygoda, Rodzina, Fantazja, Magowie i Czarodzieje, O Elfach
 • Reżyserzy: Dan Scanlon
 • Obsada: Chris Pratt, Julia Louis-Dreyfus, Octavia Spencer, Tom Holland, Dan Scanlon

W gatunku pełnometrażowych kreskówek planowane jest uzupełnianie. Zaczyna się ciekawa historia z bajkowego świata, w którym zamiast zwierząt domowych żyją smoki, a jednorożce bardziej przypominają bezpańskie psy. Cartoon „Forward”, który zostanie wydany w 2020 roku, będzie prawdziwą niespodzianką dla publiczności i otworzy nowe horyzonty.

Obraz ma ocenę RG, co oznacza, że ​​jest zalecany do dzielenia się z dorosłymi i dziećmi. Do tego czasu studio PIXAR wydało trzy kreskówki o tej samej ocenie - „Finding Dory”, „Puzzle”, The Good Dinosaur ”.

Wcielenie naiwnego snu z dzieciństwa

Aby stworzyć dobrą kreskówkę, potrzebujesz nie tylko nowoczesnego sprzętu i najnowszych programów komputerowych, ale także kawałka duszy. W tym czasie wspomnienia z dzieciństwa autora były źródłem inspiracji. Po śmierci ojca on i jego brat byli bardzo samotni, więc chłopcy próbowali uwierzyć, że sytuacja może się zmienić. Zgodnie z fabułą filmu „Naprzód” z 2020 roku bohaterowie są zmęczeni codziennym życiem. Bajkowe postacie zaczęły używać nowoczesnych gadżetów, ale z prawdziwą magią ostatnio było ostatnio bardzo źle.

Elfy, trolle, jednorożce i inni bajeczni mieszkańcy przestali wierzyć w cuda. Robią codzienne interesy i zapominają o tym, co zdarzyło się wcześniej.

Przedmieście świata fantasy

Pod tą nazwą projekt pojawił się na samym początku prac nad nim. Następnie autorzy postanowili zmienić nazwę filmu animowanego, który ma zostać wydany w 2020 roku, i nadali mu swoją obecną nazwę - „Naprzód”. To naprawdę podwórko bajkowego świata. Niesamowite postacie całkowicie zapomniały, że cuda istnieją na świecie i żyją zwykłym życiem. Robią codzienne interesy, chodzą do pracy i szkoły, korzystają z nowoczesnego sprzętu komputerowego i smartfonów, prowadzą samochody i metro, nawet nie marzą o dywanach i kapciach.

Dwóch braci elfów mieszka w tym małym miasteczku. W młodym wieku chłopcy stracili ojca, naprawdę brakuje im męskiej uwagi i mądrych rad. Chłopaki decydują się na działanie, ale są na tyle starsi, aby zrozumieć, że nie wracają z innego świata. Optymizm nie pogodzi się z tym stanem rzeczy. Chłopcy marzą o cudu i szukają go.

Sukces gwarantowany

Aby zapewnić uwagę widzów, autorzy wykorzystali wiele czynników, a mianowicie:

 • połączenie magicznych i zwykłych światów,
 • nowe postacie, które dopiero zaczynają się poznawać
 • różnorodność populacji baśniowych przedmieść - elfów, trolli, jednorożców i innych przedstawicieli bajkowego ludu, między którymi występują złożone relacje wynikające z przenikania się interesów i różnic mentalności,
 • notatki biograficzne dla duszy,
 • wysokiej jakości obsada. Bohaterowie kreskówki Forward z 2020 roku rozmawiają głosami znanych aktorów - Chrisa Pratta i Julii Louis-Dreyfus, Toma Holland i Octavii Spencer.

Prace nad projektem muzycznym „Forward” 2020 powierzone Michaelowi i Jeffowi Dannie.

Studio Pixar - bez zniżek wiekowych

Autorzy pracujący w Pixar Studios dobrze wykonują swoją pracę. To nie tylko świetny obraz i akompaniament muzyczny. Prawie dwa tuziny Oscarów otrzymały projekty, ponieważ oprócz celów czysto rozrywkowych zakładają one prawo do edukowania najlepszych ludzkich cech. To zawsze okazja do namysłu, rozejrzenia się i rozwiązania złożonych problemów. Szczerość i koncepcja sprawiedliwości, zakorzeniona w dzieciństwie, stworzą holistyczną osobowość.

Zwiastun kreskówki „Forward” jest już dostępny dla masowej publiczności. Twórcy nie czekali do 2020 roku i zaintrygowali początek obrazu, przedstawiając głównych bohaterów, ale nie zdradzając istoty dalszych przygód. Ponieważ jest to misja, możemy jedynie założyć, że będzie mnóstwo przygód.

Aktorzy są szczególnie podziwiani. Wcześniej głosili Spider-Mana (Tom Holland) i Star Lord (Chris Prett), teraz będą musieli razem wyruszać w nowe podróże. Mężczyźni są prawdziwymi przyjaciółmi i lubią ze sobą współpracować, dodając jasne nuty do niesamowitej mieszanki magicznych bohaterów. Kreskówka narusza poprzednie stereotypy, zamieniając dumne jednorożce w burzę pojemników na śmieci, a smoki ognia w zwierzęta domowe.

Prezent dla publiczności

Rosyjski zwiastun filmu animowanego Vperyod żałuje, że pozostało tyle czasu do premiery nowego projektu na ekranach w 2020 roku. Dzieci i dorośli potrzebują żywych wrażeń, które wyznaczają im cele życiowe i doceniają każdą minutę komunikacji z bliskimi. Chłopcy marzą, że mogą znaleźć oazę magicznej energii i spędzić przynajmniej jeden dzień z ojcem. Jest tak wiele niewypowiedzianych słów i wspólnych czynów. Są przekonani, że będą w stanie spełnić swoje pragnienie, pokonać przeszkody i zdobyć bezcenne doświadczenie. Czy los sprzyja młodym poszukiwaczom przygód? O tym i wielu innych widzach jeszcze się nie nauczyłem.