Przejścia KHL 2019-2020

Przejścia KHL poza sezonem 2019-2020 idą pełną parą. Drużyny biorące udział w turnieju starają się wzmocnić w oczekiwaniu na rozpoczęcie sezonu regularnego i pozbyć się zawodników, którzy nie sprawdzili się z najlepszej strony. Co dziwne, aktywność nie wyróżnia się na czele ligi - SKA, Metallurg, CSKA, ale drużyny środkowej ręki KHL - Avtomobilist, Neftekhimik, Torpedo. Zespół zarządzający działa w trybie ulepszonym w obozach tych drużyn. Wtajemniczeni prawie każdego dnia rzucają wtajemniczonych na temat możliwych przejść na KHL 2019-2020, a interesujące informacje pochodzą zarówno z obozu kandydatów na medale, jak i bardziej skromnych drużyn. Następnie zajmiemy się szczegółowo wykonanymi już przelewami.

Tabela konwersji konferencji wschodniej

Tabela konwersji KHL 2019-2020 dla Konferencji Wschodniej przedstawia się następująco:

Nazwa zespołu

Przyszedł

Przeminęło

Awangarda

c. Kostin Denis (Torpedo, wymiana)

h. Manukhov Roman (Ak Bars)

h. Mineev Maxim (HC Dynamo M)

n Dedunov Pavel (Kupidyn)

n Potapov Alexey (Ak Bars)

n Pianov Valentin (Amorek, wymiana)

c. Ryamyo Curry

c. Shilin Oleg (Sokol, VHL)

h. Berezin Maxim (kierowca)

h. Bondarev Alexey

h. Miedwiediew Jewgienij

n Galimov Ansel

n Dearne David (Fribourg-Gotteron, Szwajcaria)

n Dmitrichev Artyom (Izhstal, VHL)

n Zubov Alexey

n Kowalow Anton

n Mikheev Ilya (Toronto, NHL)

n Petrov Kirill (Ak Bars)

n Stolberg Victor (Fribourg-Gotteron, Szwajcaria)

n Talbo Maxim (zakończył karierę)

n Fisenko Mikhail (Ak Bars)

Kierowca

Przyszedł

c. Gross Vladislav (Metallurg Nk, VHL)

h. Batyrshin Rafael (Ak Bars)

h. Belyakov Fedor (CSKA)

h. Berezin Maxim (Awangarda)

h. Sparrow Pavel (Syberia, wymiana)

h. Czajkowski Michał (Dynamo M, wymiana)

n Gaideik Vladimir (Ugra, VHL, wymiana)

n Grymzin Stepan (Ugra, VHL, wymiana)

n Datsyuk Pavel (SKA)

n Zhukenov Dmitry (Metallurg Nk, VHL)

n Moser Eugene (Dynamo M)

n Parkhomenko Konstantin (Ermak, VHL)

n Pilipenko Kirill (Ugra, VHL, wymiana)

n Platt Jeff (Jokerit)

n Holland Peter (Rockford, AHL)

Przeminęło

c. Sokhatsky Vladimir (Salavat Yulaev)

h. Egorshev Stanislav

h. Koltsov Cyril

h. Lebedinets Alexander

h. Lyamin Kirill (Dynamo M)

h. Misharin George

n Arsenyuk Dmitry (Ugra, VHL, wymiana)

n Borisenkov Alexander (Ugra, VHL, wymiana)

n Grachev Eugene

n Tak Costa Stefan (Lokomotiv)

n Kazionov Denis (Neftekhimik)

n Krikunov Ilya (HC Soczi)

n Pare Francis (Dynamo Mn)

n Torchenyuk Alexander (Syberia, wymiana)

n Chesalin Eugene

Admirał

c. Olkinuora Juho (Pelikany, Finlandia)

h. Bobryashov Nikita (Metallurg Mg)

h. Ibatullin Ruslan (Saryarka, VHL)

h. Lalond Sean (Norymberga, Niemcy)

h. Rodionov Alexander S. (HC Tambov, VHL)

n Kozhevnikov Kirill (Ugra, VHL)

n Lomako Oleg (Saryarka, VHL)

n Jung Markus (HV71, Szwecja)

c. Nasonov Vladislav

h. Zakharchuk Stepan (Neftekhimik)

h. Karmashkov Arthur

h. Kubat Karel (HC Litvinov, Czechy)

h. Taratunin Timur

h. Tatalin Roman

n Konkow Siergiej

n Polak Wojtech

n Sirotkin Nikita

n Feoktistov Nikita (Dynamo Mn)

n Chernikov Alexander (Neftekhimik)

AK Bars

c. Bilyalov Timur (Dynamo R, wymiana)

c. Golubev Ilya (Oilman, VHL)

c. Reideborn Adam (Djurgarden, Szwecja)

h. Vikstrand Mikael (Ferjestad, Szwecja)

h. Zheleznov Oleg (Oilman, VHL)

h. Maltsev Gleb (rozprawa; Typhoon, MHL)

h. Musin Damir (Petrochemist, wymiana)

h. Ozhiganov Igor (Toronto, NHL)

h. Henkel Christian (Dynamo Mn)

n Bojko Władysław (Michalovce, Słowacja; przez admirała)

n Galimov Emil (Petrochemist, wymiana)

n Cormier Patrice (Barys)

n Lapin Daniel (Ermak, VHL, wymiana)

n Levitsky Boris (Ermak, VHL, wymiana)

n Petrov Kirill (Awangarda)

n Fisenko Michaił (Awangarda)

n Frattin Matthew (Barys)

n Hapov Maxim (Oilman, VHL)

n Juszczkow Aleksander (Ermak, VHL, wymiana)

c. Podyapolsky Vladislav (Severstal)

c. Sharychenkov Alexander (Neftekhimik)

h. Achmetgaliew Radik

h. Batyrshin Rafael (kierowca)

h. Manukhov Roman (Awangarda)

h. Markov Andrey

h. Nasybullin Eduard

h. Orlov Maxim A.

h. Postma Paul (Metallurg Mg)

h. Sidorov Michaił (Lokomotywa, wymiana)

n Clinkhammer Rob

nLander Anton (lokomotywa)

n Malykhin Fedor (ciągnik)

n Pestushko Maxim

n Potapow Aleksiej (Awangarda)

n Svitov Alexander (Lokomotiv)

n Cleaver Jiri (CSKA, wymiana)

n Shinkarenko Denis

Kupidyn

h. Vasiliev Valery S. (Metallurg Mg, wymiana)

h. Vitasek Ondrej (Kunlun Red Star)

h. Igoshev Alexander (Metallurg Mg)

n Zogorna Ginek (Pelikany, Finlandia)

n Kapiturov Maxim (Torpedo UK, VHL, wymiana)

n Yazkov Nikita (Metallurg Mg, wymiana)

c. Murygin Alexey

h. Atyushov Vitaliy

h. Vorobyov Dmitry

h. Grbas Marek

h. Kolář Jan (Dynamo Pardubice, Republika Czeska)

h. Kramarenko Yuri

h. Kuzmin Denis

n Dedunov Pavel (Awangarda)

n Pianov Valentin (Awangarda, wymiana)

Barys

c. Pasquale Edward (Syracuse, AHL)

h. Kleschenko Nikita (Nomad, Kazachstan)

h. Metalnikov Leonid (Saryarka, VHL)

n Knight Korban (Filadelfia, NHL)

n Pakarinen Iiro (Metallurg Mg)

c. Malgin Dmitry

h. Dallman Kevin

h. Ibraibekov Madiyar

h. Lipin Alexander

h. Shalapov Egor

n Bochensky Brandon

n Gabdullin Daniyar

n Cormier Patrice (Ak Bars)

n Petersson Andre (Dynamo M)

n Frattin Matthew (Ak Bars)

c. Malgin Dmitry

h. Dallman Kevin

h. Ibraibekov Madiyar

h. Lipin Alexander

h. Shalapov Egor

n Bochensky Brandon

n Gabdullin Daniyar

n Cormier Patrice (Ak Bars)

n Petersson Andre (Dynamo M)

n Frattin Matthew (Ak Bars)

Kun Lun Czerwona Gwiazda

c. Slug Chimon (Ocelarji, Republika Czeska)

c. Smith Jeremy (Bridgeport, AHL)

h. Mayone Matthew (Dynamo R)

h. Murphy Trevor (San Diego, AHL)

h. Fram Jason (University of Alberta, USports)

h. Chelios Jake (Grand Rapids, AHL)

h. Shustr Andrey (San Diego, AHL)

n Brulee Gilbert (Syberia)

n Defacio Brandon (Lucco, Finlandia)

n Miller Andrew (Fribourg-Gotteron, Szwajcaria)

n Rich Alex (Princeton, NCAA)

c. Dan Derek

c. Karhunen Tomi

c. Krasanowski Filip

c. Lazushin Alexander (Lokomotiv)

h. Oscary Bartulisa

h. Wiklund Tobias

h. Vitasek Ondrej (Amur)

h. Granany Marc Andre

h. Joe Colin

h. Ee Gavin

h. Yi Jason

h. Lajunen Ville (Vityaz)

h. Lofqvist Sam (Syberia)

h. Blake Parlette

h. Redlichs Krishyanis

h. Zhang Pengfei

h. Jarvinen Joonas

n Abramow Michaił

n Joe Braden

n Ip Brandon

n Latte Michael

n Lund Patrick

n Myrtle Tomas (Pilzno, Republika Czeska)

n Savinaynen Veli-Matti (Jokerit)

n Saint Pierre Martin

n Squires Greg

n Sundstrom Johan (Frölund, Szwecja)

n Fontaine Justin

n Hagen Hans

n Zuo Runcheng

n Zhang Zetsen

n Shore Drew

n Yuen Zack

c. Dan Derek

c. Karhunen Tomi

c. Krasanowski Filip

c. Lazushin Alexander (Lokomotiv)

h. Oscary Bartulisa

h. Wiklund Tobias

h. Vitasek Ondrej (Amur)

h. Granany Marc Andre

h. Joe Colin

h. Ee Gavin

h. Yi Jason

h. Lajunen Ville (Vityaz)

h. Lofqvist Sam (Syberia)

h. Blake Parlette

h. Redlichs Krishyanis

h. Zhang Pengfei

h. Jarvinen Joonas

n Abramow Michaił

n Joe Braden

n Ip Brandon

n Latte Michael

n Lund Patrick

n Myrtle Tomas (Pilzno, Republika Czeska)

n Savinaynen Veli-Matti (Jokerit)

n Saint Pierre Martin

n Squires Greg

n Sundstrom Johan (Frölund, Szwecja)

n Fontaine Justin

n Hagen Hans

n Zuo Runcheng

n Zhang Zetsen

n Shore Drew

n Yuen Zack

Lokomotywa

c. Lazushin Alexander (Kunlun Red Star)

h. Savchenko Roman (Syberia)

h. Sidorov Michaił (Ak Bars, wymiana)

n Tak Costa Stefan (kierowca)

n Lander Anton (Ak Bars)

n Polunin Alexander (HC Soczi, wymiana)

n Romanov Ivan (Lada, VHL, wymiana)

n Svitov Alexander (Ak Bars)

c. Salak Alexander

h. Elesin Alexander (Calgary, NHL)

h. Kutuzov Alexander (Spartak)

n Kartaev Vladislav (Salavat Yulaev)

n Kozun Brandon (Metallurg Mg)

n Kontiola Petri (Jokerit)

n Korotkov Evgeny

n Korshkov Egor (Toronto, NHL)

n Loktionov Andrey (Metallurg Mg)

n Fateev Egor (Ciągnik, wymiana)

n Yurtaykin Danil (San Jose, NHL)

c. Salak Alexander

h. Elesin Alexander (Calgary, NHL)

h. Kutuzov Alexander (Spartak)

n Kartaev Vladislav (Salavat Yulaev)

n Kozun Brandon (Metallurg Mg)

n Kontiola Petri (Jokerit)

n Korotkov Evgeny

n Korshkov Egor (Toronto, NHL)

n Loktionov Andrey (Metallurg Mg)

n Fateev Egor (Ciągnik, wymiana)

n Yurtaykin Danil (San Jose, NHL)

Metalurg

c. Galimov Stanislav (Torpedo)

h. Postma Paul (Ak Bars)

h. Yakovlev Egor K. (New Jersey, NHL)

nBuinitsky Dmitry (Dynamo Mn)

n Galuzin Vladimir (Torpedo)

n Kozun Brandon (Lokomotywa)

n Loktionov Andrey (Lokomotiv)

n O'Dell Eric (HC Sochi)

n Parshin Denis (Torpedo)

c. Galimov Stanislav (Torpedo)

h. Postma Paul (Ak Bars)

h. Yakovlev Egor K. (New Jersey, NHL)

n Buinitsky Dmitry (Dynamo Mn)

n Galuzin Vladimir (Torpedo)

n Kozun Brandon (Lokomotywa)

n Loktionov Andrey (Lokomotiv)

n O'Dell Eric (HC Sochi)

n Parshin Denis (Torpedo)

c. Zagidulin Artyom (Calgary, NHL)

h. Bobryashov Nikita (admirał)

h. Vasiliev Valery S. (Amorek, wymiana)

h. Igoshev Alexander (Amur)

h. Rylov Jacob (Spartak)

n Bulirzh Michal (Liberec, Republika Czeska)

n Varfolomeev Pavel (Torpedo, wymiana)

n Pakarinen Iiro (Barys)

n Platonov Denis (zakończył karierę)

n Chibisov Andrey (Winnipeg, NHL)

n Shore Nick

n Allison Matt

n Yazkov Nikita (Kupidyn, wymiana)

c. Zagidulin Artyom (Calgary, NHL)

h. Bobryashov Nikita (admirał)

h. Vasiliev Valery S. (Amorek, wymiana)

h. Igoshev Alexander (Amur)

h. Rylov Jacob (Spartak)

n Bulirzh Michal (Liberec, Republika Czeska)

n Varfolomeev Pavel (Torpedo, wymiana)

n Pakarinen Iiro (Barys)

n Platonov Denis (zakończył karierę)

n Chibisov Andrey (Winnipeg, NHL)

n Shore Nick

n Allison Matt

n Yazkov Nikita (Kupidyn, wymiana)

Petrochemik

c. Barulin Konstantin (HC Sochi)

c. Sharychenkov Alexander (Ak Bars)

h. Zakharchuk Stepan (admirał)

h. Ryasensky Eugene (ciągnik)

h. Churkin Andrey (Ugra, VHL, wymiana)

n Kazionov Denis (kierowca)

n White Matt (Augsburg, Niemcy)

n Ugolnikov Igor (TsSK VVS, VHL)

n Chernikov Alexander (Admiral)

c. Barulin Konstantin (HC Sochi)

c. Sharychenkov Alexander (Ak Bars)

h. Zakharchuk Stepan (admirał)

h. Ryasensky Eugene (ciągnik)

h. Churkin Andrey (Ugra, VHL, wymiana)

n Kazionov Denis (kierowca)

n White Matt (Augsburg, Niemcy)

n Ugolnikov Igor (TsSK VVS, VHL)

n Chernikov Alexander (Admiral)

c. Ezhov Ilya

h. Gusev Maxim (TsSK VVS, VHL, wymiana)

h. Musin Damir (Ak Bars, wymiana)

h. Dmitry Ogurtsov (HC Dynamo M)

h. Polashek Adam

h. Timashov Nikolay (kierowca)

n Galimov Emil (Ak Bars, wymiana)

n Nabiullin Bulat (CSK Air Force, VHL, wymiana)

n Niezrażony Andrey

n Nyattinen Joonas (Vityaz)

n Puustinen Yuuso (Syberia)

n Ruohomaa Mikael (Syberia)

Salavat Yulaev

c. Sokhatsky Vladimir (kierowca)

h. Zhuldikov Nikita (ciągnik, wymiana)

h. Lisovets Eugene (Dynamo Mn)

h. Pasztin Mikhail (CSKA)

n Manninen Sakari (Jokerit, wymiana)

n Soshnikov Nikita (St. Louis, NHL)

n Szewczenko Wiaczesław (Sokol, VHL; wymiana za pośrednictwem Vityaz)

c. Sokhatsky Vladimir (kierowca)

h. Zhuldikov Nikita (ciągnik, wymiana)

h. Lisovets Eugene (Dynamo Mn)

h. Pasztin Mikhail (CSKA)

n Manninen Sakari (Jokerit, wymiana)

n Soshnikov Nikita (St. Louis, NHL)

n Szewczenko Wiaczesław (Sokol, VHL; wymiana za pośrednictwem Vityaz)

c. Tarasov Daniel (Columbus, NHL)

c. Fedotov Ivan (ciągnik, wymiana)

c. Kompas Nikita

h. Letov Gleb

h. Sergienko Yuri (Dynamo M, wymiana)

h. Tereshchenko Sergey (ciągnik, wymiana)

n Burdasov Anton

n Busarov George (HC Dynamo M)

n Dubrovsky Egor (Toros, VHL)

n Kemppainen Joonas (SKA)

n Lee Nikita

n Rybin Maxim

n Tkachev Vladimir (SKA, prawa)

n Filatov Nikita

c. Tarasov Daniel (Columbus, NHL)

c. Fedotov Ivan (ciągnik, wymiana)

c. Kompas Nikita

h. Letov Gleb

h. Sergienko Yuri (Dynamo M, wymiana)

h. Tereshchenko Sergey (ciągnik, wymiana)

n Burdasov Anton

n Busarov George (HC Dynamo M)

n Dubrovsky Egor (Toros, VHL)

n Kemppainen Joonas (SKA)

n Lee Nikita

n Rybin Maxim

n Tkachev Vladimir (SKA, prawa)

n Filatov Nikita

Syberia

c. Säteri Harri (Grand Rapids, AHL)

h. Ermakov Andrey (CSKA, wymiana)

h. Lofqvist Sam (Kunlun Red Star)

h. Timashov Nikolay (Neftekhimik, wymiana przez kierowcę)

h. Chabarow Jarosław (bez klubu)

n Korotkov Nikita A. (Ermak, VHL)

n Puustinen Juuso (Neftekhimik)

n Ruohomaa Mikael (Petrochemist)

n Torchenyuk Alexander (kierowca, wymiana)

c. Taylor Danny

h. Vorobey Pavel (kierowca, wymiana)

h. Ignatowicz Maksym

h. Klimontov Konstantin

h. Piganovich Oleg

h. Savchenko Roman (Lokomotiv)

n Brulee Gilbert (Kunlun Red Star)

n Iwanow Siemion

n Peshekhonov Vladimir (CSKA, wymiana)

n Książę Shane

nTkachenko Pavel (Dynamo M)

Dashboard

c. Lindbeck Anders (Davos, Szwajcaria)

h. Genoa Charles (Frölund, Szwecja)

h. Zborovsky Sergey (HC Sochi, wymiana)

h. Meliakov Kirill (Falcon, VHL)

n Belevich Andrey (Dynamo Molodechno, Białoruś)

n Bocharov Stanislav (HC Soczi)

n Varfolomeev Pavel (Metallurg Mg, wymiana)

n Gomolyako Alexander (Hammer, VHL; wymiana przez Soczi HC)

n Mikhalchuk Vladislav (Prince George, WHL)

n Poddubny German (Erie, OHL)

n Shakhvorostov Victor (HC Sarov, VHL)

n Schroeder Jordan (Rockford, AHL)

n Shurakov Denis (Falcon, VHL)

c. Brow Barry

c. Galimov Stanislav (Metallurg Mg)

c. Kostin Denis (Awangarda, wymiana)

h. Body Matthew (Vekshe, Szwecja)

h. Nazarevich Ilya (HC Soczi, wymiana)

n Galuzin Vladimir (Metallurg Mg)

n Klopov Cyril

n Kolomarov Akim

n Korotin Wiaczesław

n Makarenko Pavel

n Mile Andy

n Parshin Denis (Metallurg Mg)

n Sabolic Robert

n Semin Dmitry

Ciągnik

c. Fedotov Ivan (Salavat Yulaev, wymiana)

h. Virtanen Essay (Ferjestad, Szwecja)

h. Kalinin Dmitry (Spartak)

h. Menshikov Vitaliy (HC Dynamo M)

h. Nazarkin Eugene (Dynamo St. Petersburg, VHL)

h. Sergeev Dmitry (Almaty, Kazachstan)

h. Tereshchenko Sergey (Salavat Yulaev, wymiana)

n Babenko Egor (Severstal, wymiana)

n Bezrukov Ivan (Lada, VHL)

n Karlin Ruslan (Dynamo M, przez Severstal)

n Kruchinin Alexey (SKA)

n Lisin Enver (Spartak)

n Malykhin Fedor (Ak Bars)

n Sedlak Lukash (Columbus, NHL)

n Fateev Egor (Lokomotiv, wymiana)

c. Kuzmin Kirill

c. Sudnitsin Alexander

h. Zhuldikov Nikita (Salavat Yulaev, wymiana)

h. Nikitin Nikita

h. Aleksiej Pietrow (HC Soczi)

h. Ryasensky Eugene (Neftekhimik)

h. Shinin Alexander

n Bergstrom Alexander

n Gubariew Danil

n Gunge Richard

n Dugin Egor

n Kokuyev Semyon

n Kravtsov Vitaliy (Rangers, NHL)

n Melikhov Artem

n Mogilnikow Jurij

n Mosharov Denis

n Rybakov Alexander

n Stoa Ryan

n Schekhura Paul

n Enlund Jonas

Tabela konwersji konferencji zachodniej

Tabela konwersji KHL 2019-2020 Konferencji Zachodniej przedstawia się następująco:

Nazwa zespołu

Przyszedł

Przeminęło

Rycerz

c. Todykov Anton (Dynamo St. Petersburg, VHL)

c. Shiyanov Timur (Lozanna, Szwajcaria)

h. Erzhabek Yakub (San Antonio, AHL)

h. Lajunen Wille (Kunlun Red Star)

n Artyukhin Evgeny (bez klubu)

n Yormakka Pekka (Jokerit)

n Koltygin Pavel (Drummondville, QMJHL)

n Nyattinen Joonas (Neftekhimik)

h. Bukhanko Anton

h. Golovkov Igor

h. Romanow Stanisław

n Willow Mark

n Gorokhov Pavel (Ermak, VHL)

n Kokarev Denis (Spartak)

n Nikulin Alexander

n Potekhin Bogdan

n Rendulic Born (Mannheim, Niemcy)

n Rzepik Michal (Sparta, Czechy)

n Stolyarov Gennady (Spartak)

Dynamo (Mińsk)

c. Osipkov Alexander (Młodzież, Białoruś)

n Demkov Artyom (Shakhtar, Białoruś)

n Zhelnerovsky Dmitry (Saryarka, VHL)

n Malyavko Alexander (Niemen, Białoruś)

n Malyavko Sergey (Niemen, Białoruś)

n Stefanovich Michaił (Młodzież, Białoruś)

n Feoktistov Nikita (admirał)

h. Bloom Jonathon

h. Booth David

h. Zalamay Dmitry

h. Lisovets Evgeny (Salavat Yulaev)

h. Osipov Denis

h. Wirkosh Patrick

h. Henkel Christian (Ak Bars)

n Buinitsky Dmitry (Metallurg Mg)

n Volkov Artyom L.

n Kitarov Alexander

n Pavlovich Alexander

n Stepanov Andrey

n Tereshchenko Alexey

h. Bloom Jonathon

h. Booth David

h. Zalamay Dmitry

h. Lisovets Evgeny (Salavat Yulaev)

h. Osipov Denis

h. Wirkosh Patrick

h. Henkel Christian (Ak Bars)

n Buinitsky Dmitry (Metallurg Mg)

n Volkov Artyom L.

n Kitarov Alexander

n Pavlovich Alexander

n Stepanov Andrey

n Tereshchenko Alexey

Dynamo (Moskwa)

c. Pulled Igor (Rubin, VHL)

h. Grigoriew Michaił (Spartak)

h. Lyamin Kirill (kierowca)

h. Dmitrij Ogurcow (Nieftiechimik)

h. Sergienko Yuri (Salavat Yulaev, wymiana, po OCA)

n Busarov George (Salavat Yulaev)

n Petersson Andre (Barys)

n Petunin Alexander (Severstal, wymiana)

n Tkachenko Pavel (Syberia)

h. Alekseev Sergey

h. Koivisto Miyika (Bern, Szwajcaria)

h. Menshikov Vitaliy (ciągnik)

h. Mineev Maxim (Awangarda)

h. Nikulin Ilya

h. Orłow Egor

h. Pepelyaev Alexey

h. Czajkowski Michał (kierowca, wymiana)

n Zakrisson Patrick

n Kagarlitsky Dmitry (SKA)

nKarlin Ruslan (ciągnik; przez Severstal)

n Makarov Igor

n Moser Eugene (kierowca)

n Raisov Aslan (Ugra, VHL)

n Sidlyarov Dmitry

n Chuvilov Maxim

Dynamo (Ryga)

h. Marshall Benjamin (Bańska Bystrzyca, Słowacja)

h. Jansons Eduards (Oilman, VHL)

n Berglund Jakob (Krefeld, Niemcy)

n Ullstrom David (Tucson, AHL)

h. Marshall Benjamin (Bańska Bystrzyca, Słowacja)

h. Jansons Eduards (Oilman, VHL)

n Berglund Jakob (Krefeld, Niemcy)

n Ullstrom David (Tucson, AHL)

c. Bilyalov Timur (Ak Bars, wymiana)

h. Zanetti Mark Anthony

h. Mayone Matthew (Kunlun Red Star)

h. Pedan Ruslan (Spartak)

n Videll Linus

n Gillis Colton

n Jerins Andris

n Kalns Egils

n Klyavins Erlands

n Macmillan Brandon

n Maya Gints

n Muttünen Matthias

n Pavlov Vitaliy

n Redlichs Mikelis

n Gunn szpaki

Jokerit

c. Niemi Antti (Montreal, NHL)

c. Heiskanen Alexanteri (Blues, Finlandia)

h. Lehtonen Mikko (HV71, Szwecja)

h. Ryasyanen Emeli (Toronto, AHL)

h. Eronen Temu (HIFK, Finlandia)

n Kontiola Petri (Lokomotiv)

n Oksanen Ahti (SaiPa, Finlandia)

n Savinaynen Veli-Matti (Kunlun Red Star)

n Haapala Henrik (Lugano, Szwajcaria)

c. Zapolsky Ryan

h. Jensen Esper (Malmo, Szwecja)

h. Landin Mike

h. Nurmicanta Niko (COD, Finlandia)

h. Stolleri Karl (Frölund, Szwecja)

n Varn Max

n Yormakka Pekka (rycerz)

n Manninen Sakari (Salavat Yulaev, wymiana)

n Monto Joona (COD, Finlandia)

n Balls Tomi

n Platt Jeff (kierowca)

n Chaho William

Severstal

c. Podyapolsky Vladislav (Ak Bars)

c. Khakimov Rafael (Metallurg Nk, VHL)

h. Provolev Vladislav (Spartak)

h. Shulak Libor (Grand Rapids, AHL)

n Belozerov Andrey (Torpedo UK, VHL, wymiana)

n Egor Morozov (Metallurg Nk, VHL)

c. Artamkin Alexey (Rubin, VHL)

c. Korobov Sergey (Neftyanik, VHL)

c. Furh Dominik (Örebro, Szwecja)

h. Glazkov Ivan (Metallurg Nk, VHL)

h. Kinrade Jeffrey

h. Korneev Konstantin

h. Kulda Arthurs

h. Lekomcew Iwan

h. Megalinsky Dmitry

n Babenko Egor (Ciągnik, wymiana)

n Bodrov Eugene

n Kazakovtsev Nikolay

n Michnow Aleksiej

n Petunin Alexander (Dynamo M, wymiana)

SKA

c. Kochetkov Peter (HC Sochi, wymiana)

h. Bengtsson Lucas (Linkoping, Szwecja)

n Kagarlitsky Dmitry (HC Dynamo M)

n Kemppainen Joonas (Salavat Yulaev)

n Lehteria Yory (Filadelfia, NHL)

n Tkachev Vladimir E. (Salavat Yulaev, prawa)

c. Bogdanov Nikita (HC Soczi, wymiana)

c. Shesterkin Igor (Rangers, NHL)

h. Gavrikov Vladislav (Columbus, NHL)

h. Zemchenok Artyom

h. Hersley Patrick (Spartak)

h. Juksejew Alexander (Metallurg Nk, VHL)

n Gusev Nikita (Vegas, NHL)

n Datsyuk Pavel (kierowca)

n Kruchinin Alexey (ciągnik)

n Maltsev Mikhail (New Jersey, NHL)

n Prokhorkin Nikolay (Los Angeles, NHL)

c. Bogdanov Nikita (HC Soczi, wymiana)

c. Shesterkin Igor (Rangers, NHL)

h. Gavrikov Vladislav (Columbus, NHL)

h. Zemchenok Artyom

h. Hersley Patrick (Spartak)

h. Juksejew Alexander (Metallurg Nk, VHL)

n Gusev Nikita (Vegas, NHL)

n Datsyuk Pavel (kierowca)

n Kruchinin Alexey (ciągnik)

n Maltsev Mikhail (New Jersey, NHL)

n Prokhorkin Nikolay (Los Angeles, NHL)

Spartak

h. Glebov Gregory (Trans-Ural, VHL)

h. Krylov Ivan (Falcon, VHL)

h. Kutuzov Alexander (Lokomotiv)

h. Pedan Ruslan (Dynamo R)

h. Rylov Yakov (Metallurg Mg)

h. Hersley Patrick (SKA)

n Arkalov Ilya (Neftekhimik)

n Bain Maxim (chemik, VHL)

n Kokarev Denis (Vityaz)

n Korenev Ilya (chemik, VHL)

n Solovyov Evgeny (chemik, VHL)

n Stolyarov Gennady (Vityaz)

n Junkow Michaił (bez klubu)

h. Grigoriew Michaił (Dynamo M)

h. Kalinin Dmitry (ciągnik)

h. Kobelev Roman (chemik, VHL)

h. Kuzniecow Siergiej O.

h. Provolene Vladislav (Severstal)

h. Sorokin Vsevolod

n Bobrov Victor

n Voronin Artem

n Gubin Oleg (chemik, VHL)

n Levanov Danila

n Lisin Enver (ciągnik)

n Maxwell Ben

n Trunev Maxim

n Shutov Vadim

Soczi

c. Bogdanov Nikita (SKA, wymiana)

c. Proskuryakov Ilya (Krefeld, Niemcy)

h. Bertilsson Simon (Brunes, Szwecja)

h. Nazarevich Ilya (Torpedo, wymiana)

h. Petrov Alexey (ciągnik)

h. Ellis Morgan (Cologne Haye, Niemcy)

n Krikunov Ilya (kierowca)

nSokolov Konstantin (rozprawa; Saryarka, VHL)

n Strömvall Malta (KooKoo, Finlandia)

c. Barulin Konstantin (Neftekhimik)

c. Kochetkov Peter (SKA, wymiana)

h. Budkin Alexander

h. Zborovsky Sergey (Torpedo, wymiana)

h. Kolegov Dmitry

h. Rykov Egor (Rangers, NHL)

h. Chomicki Wadim

n Bakos Martin (Admiral)

n Bielajew Kirill

n Bocharov Stanislav (Torpedo)

n Narzyajew Wasilij

n O'Dell Eric (Metallurg Mg)

n Polunin Alexander (Lokomotiv, wymiana)

CSKA

n Peshekhonov Vladimir (Syberia, wymiana)

n Cleaver Jiri (Ak Bars, wymiana)

c. Artyom Korepanov (Łada, VHL, wymiana przez gwiazdę, VHL)

c. Tretyak Maxim

h. Belyakov Fedor (kierowca)

h. Voronkov Eugene (Star, VHL)

h. Ermakov Andrey (Syberia, wymiana)

h. Ikamatsky Artyom (Trans-Urals, VHL)

h. Krasnov Aleksiej

h. Miroshnichenko Vladimir

h. Paszyn Michaił (Salawat Jululajew)

h. Safonov Konstantin

h. Tsvetkov Egor

n Byakin Mikhail (Star, VHL)

n Zhilov Sergey

n Zykov Pavel (Rubin, VHL, wymiana przez gwiazdę, VHL)

n Meshcheryakov Mikhail (Star, VHL)

n Podluboshnov Pavel (Star, VHL)

n Ryzhkov Maxim (Star, VHL)

n Scott Greg

n Uskov Maxim (Star, VHL)

n Hansen Yannick (zakończył karierę)

Warto zauważyć, że główni pretendenci do zwycięstwa w nowym sezonie KHL 2019-2020 - SKA i CSKA - nie strzelili gola z głośnymi transferami. Moskale rozstali się z prawami obiecującego młodego zawodnika Igora Ozhiganova, otrzymując w zamian Jiri Sekach. Petersburgowie wypuścili jednego z liderów zespołu Pavla Datsyuka, a także Ilyę Prochorkina, który przeniósł się do NHL. Do tej pory tylko napastnik Jonas Kemmpainen został zabrany do wymiany, jednak wciąż jest dużo czasu, zanim zmiany w sezonie KHL 2019-2020 zostaną zakończone, więc SKA i CSKA prawdopodobnie wprowadzą kilka dodatkowych ulepszeń punktowych.

Prawdziwą rewolucję kadrową obserwuje się w ciągniku i kierowcy. Klub z Czelabińska natychmiast rozstał się z 14 hokeistami, a dwie drużyny natychmiast opuściły drużynę z Jekaterynburga. A jeśli „Avtomobilist” wziął już równoważnych hokeistów, którzy przechodzą szkolenie przedsezonowe, to „Tractor” nie dokonał jeszcze tak znaczących przejęć.

Znacząco zintensyfikowały się Metalurg, Ak Bars i Lokomotiv. Potężne siły desantowe z O'Dell, Loktionowa, Postmy, Galmiova, Kozuna, Parshina i Gozulina wylądowały w Magnitogorsku. Oczywistym jest, że w nowym sezonie KHL 2019-2020 Metallurg jest skierowany na Puchar Gagarina. Ak Bars stracił wielu swoich liderów poza sezonem, ale był w stanie nadrobić straty perspektywami hokeistów - Henkel, Ozhiganov, Cormier. Wkrótce dowiemy się, jak dobrze będzie pierestrojka w Kazaniu. Jeden z najlepszych napastników w lidze przyjechał do Lokomotivu - Stefan da Costa, a Anton Lander wzmocnił skład. Tak, pod koniec sezonu poza sezonem drużyna z Jarosławia planuje pozyskać kilku graczy na problematyczne pozycje.

Dlatego codziennie pojawiają się pogłoski o przejściu na KHL 2019-2020. Nie wszystkie z nich są prawdziwe, ale chęć wielu drużyn hokejowych do nasilenia się przed nadchodzącym turniejem jest oczywista. Oznacza to, że fani będą mieli nowy ciekawy sezon z mnóstwem interesujących meczów i porzuconych bramek. Nie przegap początku największego turnieju hokejowego na kontynencie euroazjatyckim, który odbędzie się 1 września 2019 r.