Gratulujemy niedzieli przebaczenia w 2020 roku w wierszach i pocztówkach

Czytaj chrześcijańskie tradycje - składamy najlepsze gratulacje z okazji Niedzieli Przebaczenia w wierszach i pocztówkach o różnych formatach, które pomogą przeprosić krewnych, przyjaciół i współpracowników w 2020 roku.

Przebaczenie Niedziela w 2020 roku przypada pierwszego dnia wiosny - 1 marca!

Tradycyjnie święto przypada na ostatni dzień Tygodnia Naftowego i poprzedza Wielki Post. W tym dniu zwyczajowo prosi się o wybaczenie od wszystkich, których możemy urazić i wybaczamy wszystkim, którzy umyślnie lub nieumyślnie nas obrazili. Możesz to zrobić osobiście lub za pomocą pięknej pocztówki.

Esencja wakacji

Siódmy dzień Maslyana to ostatni dzień pożeracza mięsa przed najdłuższym i najściślejszym postem prawosławnym. Dlatego ludzie od dawna mają święta w tym dniu, zapraszają gości do radosnego świętowania nadejścia wiosny i końca tygodnia olejowego, a także proszą o wybaczenie za mimowolne skargi.

Oczywiście spotkanie wszystkich znajomych i przyjaciół w tym samym dniu jest fizycznie niemożliwe, ale możesz poprosić o wybaczenie, wysyłając gratulacje i mini-kartę z wzruszającymi słowami.


Przebaczenie to nie tylko piękna tradycja. Uraza, siedząca głęboko w sercu, może stać się przeszkodą dla prawidłowego przejścia na czczo. Wybaczając, oczyszczamy naszą duszę z ciężaru gniewu i urazy. Ponadto nikt nie jest bezgrzeszny i zdarza się, że człowiek obraża bliźniego słowem lub czynem, nie wiedząc o tym. Dlatego w dzień niedzieli przebaczenia warto prosić o wybaczenie od wszystkich znajomych i starać się wybaczyć tym, którzy nieumyślnie (a nawet umyślnie) obrazili się.

Psychologowie twierdzą, że najtrudniejszą rzeczą w pojednaniu jest pierwszy krok.

Często urazy w sercach ludzi zanikają, ale nikt nie odważy się zrobić kroku w ich kierunku. To wszystko. Trudno przekazać słowami oryginalną pocztówkę „Z niedzielą przebaczenia” z wizerunkiem świątyni, gołębicy pokoju lub Chrystusa, a także ciepłe słowa.

Pamiętaj jednak, że prośba o przebaczenie, podobnie jak sam fakt przebaczenia, musi pochodzić z serca i być szczera. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zapomnieć o obrazie, powinieneś omówić obecną sytuację, zasięgnąć porady Kościoła lub psychologa.

Gratulacje w SMS

Dzięki popularyzacji różnych komunikatorów internetowych znacznie uprościło komunikację między ludźmi. Ktoś lubi starannie wybierać kartki z życzeniami i piękne słowa do krewnych i przyjaciół z dużym wyprzedzeniem, a ktoś robi to w ostatniej chwili, koncentrując się na uniwersalnych opcjach.

Zebraliśmy najbardziej oryginalne gratulacje w Niedzielę Przebaczenia, które pomogą poprosić o wybaczenie w 2020 roku i po prostu zaoferują skopiowanie ulubionej wersji gratulacji SMS, wierszy lub pocztówek z naszej selekcji i dodanie ich do wiadomości.

Opcja nr 1 - mini-karty z dziećmi

Urocze dzieci zawsze budzą wrażliwość, zmiękczają duszę i wywołują uśmiech nawet u najbardziej groźnych i poważnych ludzi.

Jeśli pocztówka ze Świątynią jest dla ciebie zbyt poważna - możesz wybrać tę oryginalną opcję jako alternatywę dla klasycznego formatu, ponieważ ważny jest sam fakt prośby o wybaczenie i szczera skrucha, a także podjęty krok.


Gratulacje możesz uzupełnić tak pięknymi czterowierszami:

W ten słoneczny dzień, w spokojny niedzielny dzień

Poproszę wszystkich, drodzy, o przebaczenie.

Wybaczasz mi zniewagi, które miałeś,

Wszyscy przeżyliśmy, wybaczono, zapomnieliśmy.

W dniu, w którym nadchodzi niedziela,

Serdecznie prosimy wszystkich o wybaczenie.

Niech trudy i smutki zostaną zapomniane

Niech wszystko będzie tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Wybaczasz mi, wybaczasz mi wszystko:

Za moje żale, za mimowolne zło,

Co, nie wiedząc o tym sam, zrobiłem

Że jesteś zły, przestraszony, zirytowany, obrażony.

Dzisiaj na zewnątrz jest cicho i ciepło.

To był taki dobry dzień.

I spokojnie w tę niedzielę

Szczerze proszę o wybaczenie.

Opcja nr 2 - śmieszne zdjęcie ze zwierzętami

To kolejna oryginalna wersja gratulacji, która z pewnością docenią zarówno dzieci, jak i dorośli. Piękne szczeniaczki i kocięta z pewnością cię rozweselą, a piękne rzędy poinformują odbiorcę o Twojej prośbie.

Oczywiście każdą z pocztówek przedstawionych na tej stronie można uzupełnić po prostu dobrymi słowami płynącymi z serca lub pięknym wierszem:

W tę jasną niedzielę

Nie odczuwamy niepokoju i wątpliwości:

Przepraszamy się nawzajem,

Radość po zakończeniu konfliktów.

Wybacz mi, wybacz mi wszystko, wszystko.

Wstydzę się wielu rzeczy:

Wstydzę się decyzji, zachowań,

Dzisiaj szczerze przepraszam.

Chcę cię prosić o wybaczenie.

Wiem, że czasami jest to całkowicie nie do zniesienia.

Ale kocham cię z głębi serca:

Wybacz mi, kochanie, wybacz mi!

Od dawna jest tak zwyczajowo: prosić o przebaczenie

W to czyste, jasne, dzień dobry.

Wybacz mi za wszystko, odrzuć na bok wątpliwości:

Wszystko będzie dobrze, po prostu uwierz!

Opcja nr 3 - ze wzmianką o Maslyanoy

Ponieważ Niedziela Przebaczenia jest siódmym dniem Maslyany, pocztówki ze wzmianką o tym fakcie będą odpowiednie na życzenie pyszne naleśniki i ewentualnie zaproszenie na obiad.

Chcę przeprosić za zniewagi

I za ból, którego doświadczyłeś.

Szczerze proszę: wybacz mi

I zaakceptuj wszystkie moje prośby.

Przepraszam, przepraszam, przepraszam za wszystko

Co było złe, a co denerwujące.

Od teraz wszystko będzie z nami w porządku,

Uraza zniknie, a smutek zniknie.

Będę prosić o przebaczenie z głębi serca

Niech ból i smutek znikną.

Wybacz mi, a wybaczę ci:

Wszyscy potrzebujemy szczerego przebaczenia.

Przepraszam i wybacz mi wszystko

Niech negatyw zniknie na zawsze.

Tylko się uśmiechnij, przytul się

Pozwól nam ogrzać to, co pozytywne!

Opcja nr 4 - animowane zdjęcia

Na pierwszy rzut oka jest to jeden z najbardziej oryginalnych pomysłów, ponieważ „karta na żywo” w Niedzielę Przebaczenia na pewno nie pozostanie bez uwagi.

Ale bądź ostrożny, ponieważ pliki z rozszerzeniem .gif są dość obszerne, co oznacza, że ​​nie będą one odpowiednie, gdy prędkość pobierania jest niska lub ruch internetowy jest ograniczony przez odbiorcę.

Opcja nr 5 - gratulacje wideo

Możesz udostępnić wideo, po prostu kopiując link lub przez odpowiedni moduł menu na YouTube.

Ekskluzywna pocztówka

Jeśli chcesz, aby gratulacje były jedyne w swoim rodzaju - utwórz cyfrową pocztówkę samodzielnie, korzystając z prostego i intuicyjnego interfejsu usługi online Avatan.

Aby to zrobić, wystarczy przygotować piękne tło odpowiednich tematów, zdjęcie osoby, do której adresowana jest karta i kilka rzędów pięknych linii (możesz wziąć te zaproponowane w artykule).

Zobacz także lekcję wideo na temat tworzenia pocztówki autora w Avatan: