Modny makijaż jesień-zima 2019-2020

Modny makijaż jest najważniejszym elementem stylowego wyglądu, a my oferujemy więcej informacji na temat tego, jakie trendy w modzie dyktują pokazy sezonu jesień-zima 2019-2020, a także rysować ciekawe pomysły na zdjęciach stylowych łuków marki.

Podczas gdy fashionistki zastanawiały się, jakie trendy pojawią się w nowym sezonie i jakie techniki makijażu trafią do archiwów mody, wizażyści ze znanych domów mody przygotowali pewne godne uwagi niespodzianki.

Skoncentruj się na oczach

Większość projektantów, wybierając makijaż dla modeli reprezentujących modne obrazy, preferowała neutralne naturalne odcienie. Na większości pokazów sezonu jesień-zima 2019-2020 można było zobaczyć makijaż z naciskiem na oczy. Aby osiągnąć pożądany efekt, artyści makijażu zastosowali: rzęsy z efektem „pajęczych nóg”, różnorodne strzałki, a także cienie jasnych kolorów w połączeniu z jasnymi, prawie bezbarwnymi brwiami.

Nogi pająka

Efekt, zwany „pajęczymi nogami”, jest jednym z głównych trendów od kilku sezonów, a modny makijaż na sezon jesień-zima 2019-2020 również nie będzie wyjątkiem.

Technika wykonania jest niezwykle prosta. Aby utworzyć długie wiązki rzęs, wystarczy nałożyć rzadki tusz do rzęs rzadkim pędzelkiem i pozostawić do wyschnięcia, bez oddzielania. W zależności od indywidualnych preferencji i pożądanego rezultatu „nogi pająka” można wykonać tylko na górnej rzęsce, lub jednocześnie na górnej i dolnej rzęsce, co wizualnie zwiększy oczy.

Pająki na białym tuszy wyglądają bardzo interesująco. Taki zimowy makijaż na pewno nie pozostanie niezauważony, ponieważ tworzy efekt rzęsek pokrytych szronem.

Modne strzały

Za pomocą doświadczonych strzałek wizażystka może radykalnie zmienić twarz, korygując drobne niedoskonałości i podkreślając wyrazistość oczu.

W sezonie zimowym 2019-2020 istotne będą różne opcje strzałek:

 • szeroki z cieniowaniem;
 • cienki i ledwo zauważalny;
 • w kącikach (optycznie wydłużające oczy);
 • pod dolną powieką;
 • jasny (niebieski, różowy, zielony);
 • genialny.

Jasne cienie

Jako alternatywa dla jasnych strzał, styliści oferują zwracanie uwagi na oczy za pomocą wielokolorowych cieni.

Trend to nasycone odcienie:

 • niebieski
 • liliowy;
 • różowy
 • fioletowy
 • zielony
 • pomarańczowy
Jednocześnie można łączyć ze sobą różne odcienie, tworząc spektakularne przejścia i tęczowe odmiany, które są egzotyczne latem (a tegoroczna moda zimowa zapowiada się wyjątkowo jasno) lub w delikatnych jesiennych kolorach.

Smokey Ice

Podobnie jak w poprzednich sezonach, jesienią 2019 r. I zimą 2020 r., Jedną z najpopularniejszych technik makijażu oczu będzie zadymiony dymny lód, który ugruntował swoją pozycję na TOPACH i pozostał popularny przez kilka sezonów.

Dla właścicieli szarych lub niebieskich oczu odpowiednie będą klasyczne popielate dymne oczy, a brązowooki fashionistki alternatywą w delikatnych odcieniach beżu.

Bielone brwi

Dziewczyny, które szukają najmodniejszych makijaży do stylowego wyglądu w sezonie jesień-zima 2019-2020, powinny zwrócić uwagę na tendencję do minimalizowania nacisku na brwi. Po kilku sezonach w tym nurcie pojawiły się gęste i przyciągające uwagę opcje, wielu projektantów postanowiło uczynić swoje brwi prawie niewidocznymi.

Nacisk na usta

Trendy w modzie na sezon jesień-zima 2010-2020 zalecają makijaż z naciskiem na oczy lub usta. Jeśli Twoim wyborem jest jasny nasycony kolor szminki, lepiej porzucić cienie kolorów i pogrubione strzałki.

Jasna szminka

Kontynuując temat „jaskrawej zimy”, makijażyści oferują modistkom zwrócenie uwagi na pomadki o czerwonym spektrum: szkarłatne, malinowe, wiśniowe, bordowe.

Mokre usta

Wybierając idealną opcję, możesz eksperymentować z teksturami, ponieważ w 2020 r. Odpowiednie będą matowe i błyszczące usta. Jeśli chcesz czegoś zupełnie nowego - wypróbuj efekt mokrych ust, który można uzyskać zarówno przy użyciu odpowiednich pomadek, jak i nakładając transparentny błyszczyk do ust.
Niewyraźne zarys

Tym, co dokładnie styliści radzą zapomnieć w nadchodzącym sezonie, jest konturówka do ust. Jasny zarys należy już do przeszłości. Nowym trendem jest delikatne rozmycie w połączeniu z jasną szminką. Oferujemy ocenę, w jaki sposób najsławniejsi charakteryzatorzy tworzący obrazy dla domów mody w Europie zrealizowali nowy pomysł.

Nude makijaż

Stały trend, który pozostaje popularny przez dość długi okres. Nude makijaż idealnie odzwierciedla pragnienie nowoczesnej mody dla naturalności i naturalności.

Jasne odcienie stosowane przez mistrzów podczas wykonywania makijażu techniką nude nadają twarzy równomierny, naturalny odcień. Co więcej, jeśli w poprzednich sezonach występowała tendencja do bladości, to zimą 2019-2020 możesz, a nawet trzeba dodać nieco rumieńca do makijażu nago, jak na zdjęciu.

Grafika

Wielu fashionistek będzie chciało powtórzyć oryginalny makijaż modeli z pokazu Dior. Wykonywanie takiej grafiki w minimalistycznym stylu jest dość łatwe, ale wygląda bardzo stylowo.

Szyk i blask

Makijaż wieczorny w 2020 roku to maksymalny połysk!

Jesienią lepiej wybrać miękkie odcienie brązu z ledwo zauważalnym połyskiem. Na zdjęciach noworocznych srebro i złoto będą najbardziej pożądane, a dla efektownej i jasnej cebuli możesz zebrać błyszczące cienie i pomadkę w jednym odcieniu.

Zostaw Swój Komentarz