SPbU: czesne w latach 2019-2020

Uniwersytet Stanowy w Petersburgu słusznie uważany jest za jeden z największych uniwersytetów w Rosji. Wkrótce (a mianowicie 20 czerwca) rozpoczyna się przyjmowanie wniosków od wnioskodawców. Dlatego pytanie: „Ile kosztuje szkolenie na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu w latach 2019-2020?” jest dość istotny. Na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu dostępne są różne poziomy kształcenia - od ogólnego do wyższego (licencjackie, specjalnościowe, magisterskie, podyplomowe, rezydencyjne). Formy studiów - stacjonarne, niestacjonarne i niestacjonarne. Koszt zależy od wybranego kierunku i formy.

Licencjat / Specjalność

Nazwa wydziałów (F) / instytutów (I)Minimalny koszt szkolenia (ruble rocznie)
Dla obywateli Federacji Rosyjskiej i BiałorusiDla obcokrajowców
Medycyna kliniczna227800328000
Biologiczny253900290000
Wschód317000388100
F. sztuka203100305700
Matematyczne i mechaniczne208700240300
Medyczne227800328000
F. Stosunki międzynarodowe314800356400
F. Nauki polityczne213300278700
F. Matematyka stosowana - procesy kontrolne208700240300
F. Psychologia232400270800
F. sztuki i nauki humanistyczne203100305700
F. socjologia212000243600
Fizyczne208700241500
Filologiczny303500345100
Ekonomiczny267400376800
Legalne333900379000
I. Nauki o ziemi240300275400
I. chemia281300301100
I. Filozofia208700284300
I. Historia208700241500
I. Absolwent Wyższej Szkoły Dziennikarstwa i Mediów145600209700
I. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania345400403000
F. Stomatologia i technologia medyczna274100322600

Szczegóły dotyczące kosztów szkolenia na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu w załączonym pliku:

Mistrzyni

Nazwa wydziałów (F) / instytutów (I)Minimalny koszt szkolenia (ruble rocznie)
Dla obywateli Federacji Rosyjskiej i BiałorusiDla obcokrajowców
Biologiczny264000302300
Wschód242500350800
F. sztuka242500356400
Matematyczne i mechaniczne248200286600
F. Stosunki międzynarodowe284300323700
F. Nauki polityczne249700332100
F. Matematyka stosowana - procesy kontrolne247400279600
F. sztuki i nauki humanistyczne242500356400
F. Psychologia244800288700
F. socjologia242500276400
Fizyczne247400279600
Filologiczny248200365600
Ekonomiczny172600198500
Legalne301800345900
I. Nauki o ziemi277400315800
I. chemia247400279600
I. Filozofia242500302300
I. Historia242500356400
I. Absolwent Wyższej Szkoły Dziennikarstwa i Mediów227900337300
I. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania433900488100

Cała lista wydziałów i instytutów, a także koszty studiowania w magistracie Uniwersytetu Państwowego w Petersburgu w latach 2019-2020 w załączniku:

Absolwent szkoły

Bardziej szczegółowo - w załączniku:

Rezydencja

Na uniwersytecie państwowym w Petersburgu jest także rezydencja w różnych kierunkach. Koszt szkolenia w miejscu zamieszkania w latach 2019-2020 zaczyna się od 133900 i 154100 rubli odpowiednio dla Rosjan, Białorusinów i obywateli innych krajów. Maksymalny koszt wynosi odpowiednio 253900 i 288700 rubli dla obywateli Federacji Rosyjskiej, Białorusi i innych państw. Więcej szczegółów w aplikacji:

Szczegółowe informacje na temat studiowania na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu w latach 2019-2020, w tym koszty, wydziały i programy, można uzyskać na oficjalnej stronie uniwersytetu: abiturient.spbu.ru.