Czarna wdowa - film 2020

  • Światowa premiera: 2020
  • Premiera w Rosji: 2020
  • Kraj pochodzenia: USA
  • Gatunek: Fikcja, Akcja, Przygoda
  • Reżyserzy: Kate Shortland
  • Obsada: Scarlett Johansson, Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbor, O. T. Fagbenley

Czy należy wierzyć plotkom i legendom? Dlaczego życie niektórych kobiet płynie równomiernie, a inne muszą znosić ciosy losu? Bohaterka filmu „Czarna wdowa”, którego premiera planowana jest na 2020 rok, to jasnoczerwona piękność o marmurowej skórze i niesamowitych oczach. Będziemy musieli dowiedzieć się, dlaczego nazywa się ponury przydomek „czarna wdowa”. Tak nazywają się kobiety, które dziwnym zbiegiem okoliczności umierają mężów. Przyczyną jest niszczycielska energia ukochanego ...

Jeden z mścicieli

Wszechświat Marvela jest zamieszkały przez najbardziej kolorowe postacie, od których zależy wygodna egzystencja ludzkości. Jako pierwsi przyjmują ciosy losu i odpierają ataki potężnych wrogów. Komiksy dały początek projektowi na dużą skalę, bez którego w tej chwili nie można sobie wyobrazić filmowego świata.

W tym wszechświecie Czarna Wdowa jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci, więc autorzy w końcu postanowili nakręcić o niej osobny film, który ujawni nieznane fakty i sprawi, że zacznę się zastanawiać. Zwiastun filmu „Czarna wdowa” 2020 jeszcze się nie narodził, więc możemy jedynie spekulować, co się stanie.

Czarna wdowa jako postać z komiksu po raz pierwszy pojawiła się 55 lat temu, w 1964 roku. Autorstwo jest własnością Stan Lee, Don Rico i Don Heck. Warto zauważyć, że dzisiejszy ulubieniec publiczności nie zawsze był pozytywną bohaterką. Natasha Romanoff podróżowała po świecie Marvela jako czarny charakter, rosyjski szpieg i wczesny antagonista Iron Man. Na szczęście w Stanach Zjednoczonych i S.H.I. udało się ją zrekrutować, w końcu dziewczyna stała się Avenger. W życiu bohaterki jest wiele problemów, ponieważ jest idealną żywą bronią. Kierownictwo, które wcześniej wydawało rozkazy, stara się zabić piękno, ale nie zamierza się poddać.

Istnieje nadzieja, że ​​w 2020 r. Na ekranach pojawi się film „Czarna wdowa”, a jego kadry spełnią oczekiwania fanów, którzy chcą zobaczyć solową historię superszpiega.

Trudne dzieciństwo i początek kariery szpiegowskiej

Natasha Romanova urodziła się na krótko przed wybuchem II wojny światowej. Przez jakiś czas jej dzieciństwo było bezchmurne, ale potem nadeszły niespokojne czasy. Matka dziewczynki zginęła w pożarze po podpaleniu przez imperialistów jej zrujnowanego domu. Ostatnim wysiłkiem kobieta wyrzuciła córkę przez okno. Dziecko zostało złapane przez żołnierza, który szukał swojej siostry.

W przyszłości to on wychował dziewczynę. Poszła na sport i balet, ale potem zwróciła uwagę Stalina. W tym dzieciństwie się skończyło. Młoda piękna była w specjalnej szkole, gdzie zaczęła uczyć się podstaw sztuk walki, szpiegostwa i obrony.

Pierwsza miłość przyszła do Nataszy w osobie testowego pilota Szestakowa, nazywanego Czerwoną Gwardią. Tancerka wyszła za mąż, ale wkrótce jej mąż zmarł. Dziewczyna postanowiła zostać najlepszym operatorem i doskonale wykonała to zadanie. Po dołączeniu do programu rządowego Black Widow jej życie bardzo się zmieniło. Po ukończeniu zadań w USA postanowiła zostać tutaj jako tajny agent. Piękno zręcznie kontrolowało serca oligarchów i przekazywało wyuczone sekrety kierownictwu. Możliwe, że film „Czarna wdowa” 2020 otworzy nowe strony biografii i nieznanych faktów.

Natasha Romanova nie jest jedyną bohaterką o pseudonimie Black Widow. Podobny przydomek nazywa się Elena Belova, która później stała się Super Adaptoid. Natasza musiała zmienić imię więcej niż raz, przeżyła rozdwojoną osobowość i walczyła przeciwko sobie.

Aktorzy i fabuła

Ponieważ projekt jest w przygotowaniu do kręcenia, niewiele jest dokładnych informacji na temat fabuły. Reżyserem będzie Kate Shortland, dyrektorem jest Lucresia Martel. Akcja zdjęcia odbędzie się w 2006 roku, bohaterka czeka na przeszkody, zdradę i upartą walkę. Zwiastun obrazu „Czarna wdowa” opowiada bardziej szczegółowo o przygodach głównego bohatera, ale w tym celu autorzy muszą przemyśleć wszystkie szczegóły i zachować intrygę. Zwiastun nie został jeszcze wydany.

Scarlett Johansson, której udało się zwrócić szczególną uwagę na swoją postać, wystąpi w głównej roli. Inni aktorzy, którzy wystąpią w Black Widow 2020, to David Harbour, Rachel Weiss, Florence Pugh i O.T. Fagbenli.

Ciekawe fakty:

  • Rozważane jest pytanie o ograniczenia wiekowe filmu. Ponieważ szpieg musi stosować różne metody uwodzenia, możliwe, że będzie to 18+. Przyciągnie to większą uwagę na projekt;
  • Obraz będzie czwartą fazą wszechświata Marvela i odkryje nowe cechy wielu bohaterów;
  • Emma Watson, Alice Englert i inne aktorki zostały rozważone za rolę postaci Florence Pugh, ale wybór został dokonany na korzyść tej dziewczyny;
  • Andre Holland może być złoczyńcą.