Pocztówki z Maslenicą w 2020 roku

Tydzień ropy naftowej to starożytne słowiańskie święto, które obchodzone jest tuż przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. W 2020 r. Pierwszym z serii 7 wakacji będzie 24 lutego. Do tego dnia proponujemy przygotować oryginalne zdjęcia tematyczne i mini-karty z życzeniami, aby zadowolić niezwykłe i ciepłe gratulacje dla krewnych, krewnych, przyjaciół lub kolegów.

Universal

Możesz dać swoim bliskim dobry nastrój i przypomnieć, że nadszedł tydzień na olej (lub, jak to się nazywa, ser) 2020, wysyłając krótkie gratulacje z okazji Maslenicy, zabawnych zdjęć lub pocztówek.

Najlepszą opcją są uniwersalne gratulacje, które pokazują starożytne tradycje i rytuały (przede wszystkim tradycja pieczenia pysznych naleśników z szeroką gamą nadzień).


Dziecinnie śmieszne

Kartki okolicznościowe 2020 „Z zapusty!” może być bardzo różnorodny. Jedną z opcji są komiczne miniatury z postaciami z kreskówek i uroczymi małymi zwierzętami: kotami, szczeniakami, jeżami, niedźwiedziami ...


Gratulacje w dni tygodnia

Święta trwają cały tydzień, a każdy z 7 dni (od poniedziałku do niedzieli) ma swoje specjalne znaczenie. Jeśli chcesz, możesz zadowolić znajomych, wysyłając im kreatywne zdjęcia i oryginalne gratulacje w 2020 r. Przez cały tydzień, jednocześnie zapoznając się z zapusty i jej tradycjami.

Poniedziałek - spotkanie

W tym dniu obchodzimy Tydzień Oleju, co oznacza, że ​​pocztówki powinny zawierać odpowiednie napisy.

Wtorek - Sztuczki

Tradycyjnie w tym dniu miało miejsce kojarzenie. Zgodnie z tradycją, któremu udało się schwytać pannę młodą w Maslyanitsa, po zakończeniu Wielkiego Postu zagrał wesele na Krasnej Górze.

Nic dziwnego, że drugi dzień oliwy był szczególnie czczony wśród młodych ludzi. Tego dnia rano organizowane były różne rozrywki, wśród których najbardziej ulubioną była jazda na nartach.

We wtorek zwyczajowo zapraszano krewnych lub przyjaciół do odwiedzenia. W 2020 r. Można to zrobić, wysyłając oryginalne zaproszenie w stylu kartki okolicznościowej z zapusty.

Środa - smakosz

Tego dnia naleśniki muszą być upieczone przez teściową, starając się zadowolić zięcia i córki. Proponujemy zaprosić dzieci do odwiedzenia w oryginalny sposób - wysyłając zięćowi komiczną kartę zaproszenia.

Czwartek - biesiada

Jeśli we wtorek odbywają się uroczystości młodzieżowe, w czwartek ludzie w każdym wieku wychodzą na ulicę, ponieważ od tego dnia wszystkie prace zostały zatrzymane i oficjalnie rozpoczął się sezon świętowania (Wide Maslyanitsa).

Tradycyjnie odbywały się jarmarki, różne zawody, skoki przez ogień, jazda konna i oczywiście bitwa o „Śnieżne Miasto”, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli chętnie uczestniczyli.

W tym dniu zwyczajowo daje się śmieszne zdjęcia i gratulacje na Szerokim Zapusty, które znajdziesz również w naszym katalogu oryginalnych pocztówek 2020 roku.

Piątek - wieczorna impreza

Tego dnia teściowa przyjechała do domu zięcia i córki „na naleśniki” podczas ponownej wizyty. Chociaż taka wizyta jest tradycyjna i nie wymaga zaproszenia, teściowa / matka z przyjemnością otrzyma kartę z wyprzedzeniem, ze wskazaniem, że chętnie ją zobaczy na przyjęciu.

Sobota - spotkania Zolovkina

Tradycyjnie, szóstego dnia Maslyana zawsze zapraszała wszystkich młodych krewnych (w szczególności siostry i ich rodziny) od swojego męża, a także na prośbę przyjaciół i krewnych od panny młodej.

Niedziela - pożegnanie

Niedziela jest ostatnim dniem Carnivore przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. To ostatni dzień, w którym możesz delektować się pysznymi i satysfakcjonującymi naleśnikami z serca, więc pożegnanie Maslyany zawsze było głośno i wesoło. W tym dniu odbyły się uroczystości, w których finał spalono wypchany tydzień Pancake.

Niedziela jest ostatnim dniem obchodów i gratulacji, dlatego pocztówka z zapusty powinna być wyjątkowa - oferujemy w 2020 roku, aby zadowolić bliskich i przyjaciół tematycznym animowanym obrazem.

Aby zobaczyć efekt animacji lub pobrać obraz, kliknij na obrazek.

Komiks

Jako alternatywę dla wymienionych pozdrowień możesz rozważyć komiczne mini-zdjęcia i zdjęcia uroczych kotów.

Możesz pobrać dowolne obrazy przedstawione w artykule na swoje urządzenie lub skopiować i dodać do skrzynki wiadomości e-mail w komunikatorze.