Koschey. True Story - 2020 Cartoon

  • Światowa premiera: 2020
  • Premiera w Rosji: 2020
  • Kraj pochodzenia: Rosja
  • Gatunek: Cartoon, Family, Adventure
  • Reżyserzy: Andrey Kolpin

Są bohaterowie, którzy wywołują dwuznaczne wrażenie. Biografia głównego bohatera filmu animowanego 2020 „Koschey. Prawdziwa historia” jest znana od niepamiętnych czasów. To zły, kościsty starzec, którego śmierć jest zamknięta w jajku. Kradnie piękności i trzyma się w ciasnym lochu, ale potem staje się ofiarą dzielnych stajennych lub obrońców innych dziewcząt. Wydaje się być typem negatywnym, ale w rzeczywistości nie powoduje strachu i przerażenia, a dzięki wysiłkom współczesnych animatorów często staje się ładny. Co czeka odbiorców w nowym projekcie? Warto bardziej szczegółowo omówić.

Fabuła

Tym razem fani zobaczą coś fenomenalnego. Znani bohaterowie baśniowego wszechświata patrolowego będą wchodzić w interakcje z złoczyńcą, tylko tutaj nie jest on starcem, ale młodym wojownikiem o trudnym losie. Rzeczywiście, dlaczego nikt nie myśli, że bohater był bardzo młody, stopniowo dorastał i przechodził testy życiowe. Dopiero po wielu latach zmienił się w postać, którą znamy teraz. Data premiery kreskówki „Koschey. Prawdziwa historia” jest ustalona na 2020 rok. Po premierze fani poznają wiele nowych faktów na temat słynnej postaci, jej pochodzenia. Mówimy o strasznym Białym Duchu, który zamienił się w łobuza wesołego młodego człowieka o optymistycznych planach życiowych. Młody wojownik ma tylko jeden cel - zemścić się i stać się tym samym. Zaczyna się wycofywać i doceniać samotność, ale po spotkaniu z młodą driadą wszystko się zmienia.

Alenka, Masza. Varya i Snowball utrzymują porządek w mieście Myshkin. Mieszkają tu bajkowe postacie. Administracją miasta zarządza burmistrz Koschey Nieśmiertelny. Pomaga mu przewodnik Jadwiga Pietrowna. W różnych seriach są Leshiy, Naukowiec, Vodiannaya, Vasilisa Vasilyevna Mądry i inne postacie.

Autorzy projektu dla dzieci postanowili uczynić uczennice czarodziejkami, które musiałyby wziąć odpowiedzialność za wydarzenia w otaczającym ich świecie i zachować równowagę między światem wróżek a światem ludzi. Każda z dziewcząt kontroluje własny element, jeden z czterech. Na przykład Snowball, znana również jako Snow Maiden, jest odpowiedzialna za wodę, a jej przyjaciele - za ogień, ziemię i powietrze. Przygody bohaterek trwały trzy lata i bardzo je lubili. Istnieją specjalne zasady na tym świecie, więc najpierw musiałem zapoznać się z nowym wszechświatem. Stare przygody minęły, nadszedł czas na nowe; w 2020 roku publiczność zapozna się z historią Koshchei. Film będzie nieco różnić się od poprzednich opowiadań, ponieważ będzie miał młodego bohatera i kilka młodych bohaterek, więc miłość na pewno wejdzie w grę ...

Dziewczyny-czarodziejki będą się starzeć, ale kłopoty będą poważne. Studio „Lokomotywa parowa” pracuje nad pierwszym pełnometrażowym filmem animowanym, który powinien przerodzić się w prawdziwą sensację:

  • Tym razem przygoda nie będzie ograniczona do Myszkina, bohaterowie trafią do wielkiego świata.
  • Do starych postaci dołączy wiele nowych.
  • Wejdzie w życie starożytne proroctwo, młode czarodziejki będą musiały z nim walczyć.
  • Głównym motywem będzie historia miłosna, tylko jedno fatalne spotkanie - i wszystko się zmienia, a bohaterki wyruszają w długą podróż.
  • Koschey nie jest postacią negatywną, nowe szczegóły bardzo zaskoczą tych, którzy są przyzwyczajeni do stereotypów.

Dziewczyny czarodziejki nie będą najważniejszymi postaciami, na pierwszym miejscu jest historia miłosna Koshchei i uroczej młodej driady. Był zwykłym śmiertelnikiem, ale po próbach uzyskał prawo do nieśmiertelności. Co wydarzyło się podczas długiej podróży i gdzie następnie ukochana zniknęła? Będzie to znane publiczności po premierze filmu. Niestety, przyczepa jeszcze się nie pojawiła, ale niektóre ramy otwierają zasłonę tajemnicy.

Autorzy i ich tajemnice

Komu tacy charyzmatyczni bohaterowie zawdzięczają swój wygląd? Głównym autorem studia „Lokomotywa parowa” jest Maria Parfenova. To prawdziwa czarodziejka, od której rozkazów zależą wszystkie ruchy bohaterów, próby na drodze i przygody. Wraz ze swoim zespołem kreatywnym tworzy bajkę i dowodzi jasnymi postaciami. Autorzy postanowili nieco rozszerzyć granice uniwersum Fairytale Patrol i wysłać bohaterów do nowych światów.

Zamiast zwykłych obrazów scenarzyści wywracają wszystko na lewą stronę, co wydarzyło się wcześniej, pokazują wyobraźnię i patrzą na wydarzenia z nieoczekiwanego punktu widzenia. Ponieważ kreskówka jest pozycjonowana jako rodzina, będzie interesująca dla wszystkich widzów - dzieci będą cieszyć się kolorowymi przygodami, a dorośli będą zainteresowani samą koncepcją tego, co się dzieje, ponieważ są przyzwyczajeni do stereotypowej percepcji i nie zastanawiają się, dlaczego Koschey wygląda tak, a nie inaczej ...

Musimy tylko poczekać na pojawienie się kreskówki i ocenić pracę ludzi, którzy postanowili odwrócić opowieści do góry nogami i zaprezentować publiczności swoją wersję znanych wydarzeń. Możliwe, że tak naprawdę było.