Nienazwany projekt studia Marvel 2020

 • Światowa premiera: 6 listopada 2020 r
 • Kraj pochodzenia: USA
 • Produkcja: Marvel Studios
 • Gatunek: Fikcja, Akcja, Przygoda
 • Producent: Kevin Feige
 • Reżyser: Chloe Zhao
 • Scenariusz: Matthew C. Firpo, Ryan Firpo
 • Obsada: Angelina Jolie, Kumale Nanjiani, Luke Evans, Millie Bobby Brown

Podczas gdy fani Marvela zachwycają się szczegółami filmu „Avengers. Final”, prace nad nowymi taśmami są w pełnym toku. Twórcy zaplanowali kilka premier na raz. Początkowo nowa część Guardians of the Galaxy była ukryta w „Nameless Project of Marvel 2020 Studio”, ale teraz już wiadomo, że premiera tego zdjęcia odbędzie się nie wcześniej niż w 2021 roku. Dlatego teraz scenarzyści i reżyserzy mówią o filmie, który zastąpi legendarnych Avengers. Dokładna nazwa jest wciąż nieznana, dlatego należy nazwać ją „Projekt bezimienny”.

Działka

Marvel postanowił sfilmować serię komiksów o rasie supermenów, znaną jako Wieczny. Pojawiły się około 5 milionów lat temu podczas procesu ewolucyjnego. Uważa się, że to wtedy inteligentne życie narodziło się na Ziemi, nie bez udziału niebiańskich. W wyniku eksperymentów genetycznych na ludziach pojawili się Odwieczni i Dewianiści - dwa obozy, które toczą ze sobą wojnę. Ci pierwsi zostali powołani do obrony Planety, a misją tych drugich jest zniszczenie. Z czasem Odwieczny stał się dla ziemian podobnym do bogów i przez kilka tysiącleci mieli bezpośredni wpływ na rozwój ludzkiej cywilizacji, nie nawiązując jednak bezpośrednich kontaktów z ludźmi.

Odwieczni są nieśmiertelni, nie boją się ani chorób, ani trucizny, nawet najtrudniejsza aktywność fizyczna nie jest w stanie ich zmęczyć.

Dokładny scenariusz jest utrzymywany w tajemnicy. Wiadomo tylko, że fabuła pierwszego filmu o „Odwiecznym” będzie oparta na przedstawicielu Odwiecznego o imieniu Cersei, zdolnego do kontrolowania energii kosmicznej. Ponadto lista supermocarstw piękna obejmuje nieśmiertelność, niewrażliwość i zdolność do zmiany molekuł innych ludzi i przedmiotów.

Filmowanie

Prace nad projektem rozpoczęły się w zeszłym roku. W maju Matthew i Ryan Firpo zostali zatwierdzeni jako scenarzyści. We wrześniu zdecydowali się na reżysera, Chloe Zhao, znanego z takich filmów jak „Jeździec”, „Piosenki, których nauczyli mnie bracia”, a inni zostali nim.

Wielu kandydatów zgłosiło się do roli reżysera taśmy, w tym Nicole Cassell, Travis Knight i duet Christina Gallego i Ciro Guerra.

Jeśli chodzi o datę kręcenia, jeśli uważasz, że publikacja Geek Tyrant rozpocznie się 16 września 2019 r., Dokładne lokalizacje są utrzymywane w tajemnicy.

Obsada

W marcu tego roku sieć poinformowała, że ​​twórcy chcą zaprosić Angelinę Jolie do jednej z głównych ról w filmie „Eternal” (Cersei). Na początku kwietnia przedstawiciele Marvela oficjalnie ogłosili, że nagrodzona Oscarem aktorka rzeczywiście pojawi się w filmie. Wizerunek Herkulesa (innego bohatera filmu) zostanie wypróbowany przez Luke'a Evansa. Rolę Piper w filmie zagra Millie Bobby Brown.

 • Angelina Jolie
 • Luke Evans
 • Millie Bobby Brown

Ciekawe fakty

 • Te wieczne zostały wynalezione przez Jacka Kerby'ego. Po raz pierwszy pojawili się w Comics The Eternals # 1, w lipcu 1976 roku.
 • Zgodnie z planem Marvela rolę Herkulesa powinien pełnić przedstawiciel nietradycyjnej orientacji w doskonałej formie fizycznej w wieku od 30 do 49 lat. Luke Evans jest idealnym kandydatem, ponieważ ponad 10 lat temu otwarcie zadeklarował, po czyjej stronie jest, spełnia inne wymagania.
 • Josh Brolin, znany fanom Marvela jako czarny charakter Thanosa w filmach Avengers and Guardians of the Galaxy, powiedział, że chciałby zagrać w filmie Eternal. Biorąc pod uwagę, że w „Projekcie Bezimienny Marvel 2020” pojawia się Eros - brat tytana, jego wygląd będzie całkiem logiczny.

Dowiedz się więcej o serii Eternal: wideo

Zostaw Swój Komentarz