Mundur Manchester United na sezon 2019-2020

Oficjalnie mundur Manchester United na sezon 2019/2020 zostanie zaprezentowany w maju 2019 r. Jednak sieć ma do tej pory kilka zdjęć prototypowego domu i zapasowe koszulki zespołu, na podstawie których można pomyśleć o przyszłym wyglądzie mundurów Red Devils.

Wyposażenie domu

Na początku kwietnia nastąpił wyciek informacji i w Internecie pojawiło się zdjęcie nowego formularza Manchester United 2019/2020 od Adidas. Niedługo potem redaktorzy popularnej serii gier Pro Evolution Soccer (PES) opublikowali zestaw sprzętu domowego na Twitterze. Oczekuje się, że tak będzie wyglądać podstawowa koszulka w rzeczywistości.

Twórcą nowej formy dla Manchester United w 2019 roku są projektanci niemieckiego producenta odzieży sportowej Adidas. Zespół współpracował z firmą w latach 80-90 ubiegłego wieku. Po długiej przerwie w 2015 r. Ponownie podpisano z nią nową umowę na 10 lat. Domowa koszulka wykonana w klasycznych czerwonych kolorach. Ma okrągły kołnierzyk z czarną prążkowaną obwódką. Trzy płaskie są nakładane na ramiona. Są również czerwone, ale ciemniejsze, podobnie jak mankiety.

Czerwony to tradycyjny kolor zespołu. Od kilkudziesięciu lat, z sezonu na sezon, sprzęt domowy ma ten szczególny kolor. Odpowiada pseudonimowi zawodników klubu - „Czerwonym diabłom”.

Projektanci zastosowali nowoczesne podejście przy tworzeniu wyposażenia zespołu. Koszulka wygląda bardzo zwięźle, bez zbędnych detali, podkreślając tradycyjny styl legendarnego angielskiego klubu piłkarskiego. Wyróżnia się tylko kilka elementów:

  • czarne obramowanie bramy;
  • logo głównych sponsorów;
  • oficjalny herb.

Sponsorzy

W centrum koszulki znajduje się wizerunek firmy Chevroleta - sponsora tytularnego Manchester United. Logo jest używane w klasycznej wersji, a pod nim napis firmowy w dużym druku, wykonany w kolorze białym. Jest wyraźnie widoczny na kontrastowym ciemnoczerwonym płótnie.

Marka samochodów Chevrolet jest oddziałem General Motors Corporation, z którym zespół współpracuje od 2012 roku. Zgodnie z warunkami umowy Chevrolet jest sponsorem tytularnym od 2014 roku. Ta współpraca przynosi klubowi około 80 milionów dolarów rocznie Logo Adidas znajduje się w prawym górnym rogu koszulki. Jest przedstawiony na czarno i dyskretnie wyróżnia się na czerwonym tle. Adidas jest nie tylko dostawcą mundurów dla zawodników, ale także działa jako jeden z głównych sponsorów klubu. W sezonie 2018/2019 logo sponsora pojawiło się po raz pierwszy na ramieniu koszulki. Kohler został uhonorowany zaszczytem, ​​z którym zespół podpisał kontrakt w 2018 roku. Oczekuje się, że te innowacje będą kontynuowane w nowym sezonie.

Symbole klubowe

Herb drużyny znajduje się na lewej piersi. Wykonany jest w kombinacji czerni i złota i umieszczony na tarczy. Podobny wizerunek głównych symboli klubu odbija się echem w sezonie 1998/1999, kiedy Manchester United wygrał Puchar Ligi Mistrzów, pokonując Bayern Monachium z wynikiem 2: 1. Ten okres stał się legendą dla drużyny i historii piłki nożnej, kiedy w jednym sezonie Manchester United zdobył główne trofea w Premier League, FA Cup i Lidze Mistrzów.

Przypuszczalnie forma 2019/2020 będzie miała inne dyskretne atrybuty tego chwalebnego czasu: obraz wyniku meczu w Lidze Mistrzów lub daty zwycięskich bitew.

Oczekuje się, że spodenki i legginsy wyposażenia domowego będą również odpowiadały zwycięskiemu sezonowi. W tym czasie szorty były białe z kontrastowymi paskami i wizerunkiem herbu. Ocieplacze na nogi wykonano w kolorze czarnym.

Formularz gościa

Niewiele wiadomo o drugim zestawie amunicji do piłki nożnej dla graczy. Jego zdjęcia nie zostały jeszcze zaprezentowane publicznie ani na oficjalnych stronach zespołu, ani w innych źródłach.

Projektanci klubów nadal intrygują wokół głównego koloru gościnnej postaci „Czerwonych Diabłów”. Plotka głosi, że wcale nie będzie czerwony, ale beżowy. Aby uzyskać dodatkowe elementy, użyj jasnoczerwonych i czarnych tonów.

Podobny eksperyment przeprowadzono już w sezonie 2018/2019. Następnie do stroju gościnnego zastosowano jasnoróżowy kolor w połączeniu z ciemnoróżowymi i czarnymi detalami.

Zapasowy sprzęt

Koszulka trzeciej formy „Manchester United” jest wykonana w kolorze czarnym. Szary wykonany z pasków na ramionach i frędzlami na rękawach. Jasne elementy z przodu to logo tytułowego sponsora Chevroleta - w środku, a także firmy Kohler - na ramieniu. Są pokazane w kolorze białym i dobrze kontrastują z głównym tłem.

Nie mniej zauważalne jest logo Adidas po prawej stronie klatki piersiowej i emblemat klubu po lewej stronie. Zastosowano dla nich wyrazisty jasnopomarańczowy odcień.

Na samym materiale w całej koszulce stosowane są wzory ciemnoszare w postaci róż. Zakłada się, że ten wydruk jest poświęcony rocznicy meczu w 1909 roku, kiedy Manchester United wygrał swój pierwszy Puchar Anglii. Wskazuje na to napis na brzegu koszulki: 110 lat - Manchester Rose - 1909_2019. Podczas tych wydarzeń czerwona mundur Lancashire, który jest centralnym elementem flagi powiatu, został przedstawiony na mundurach graczy.