Prognoza astrologów na rok 2020 dla Rosji

Prognoza astrologów na rok 2020 dla Rosji pozwoli na otwarcie kurtyny przyszłych zmian w życiu kraju. Pomimo faktu, że astrologia opiera się na obliczeniach matematycznych, ludzie zajmują się interpretacją pozycji ciał niebieskich. Wyniki ich pracy mogą mieć charakter subiektywny i znacznie się od siebie różnić. Wierzcie lub nie, wszyscy decydują o sobie.

Pavel Globa

Prognoza Paula Globy opiera się na kolejnej koniunkcji Jowisza i Saturna w 2020 r., Która powtarza się co około 20 lat. Według astrologa zjawisko to ma potężny wpływ na polityczny bieg krajów, dlatego przyczyni się do zmiany wielu światowych trendów, w tym w związku z reelekcją prezydenta USA. Połączenie tych planet w poprzednim cyklu w 2000 r. Spowodowało wybór Władimira Putina na prezydenta Rosji i dojście do władzy neokonserwatystów w Stanach Zjednoczonych. Główne zmiany, które Globa przewiduje na nadchodzący proces kosmiczny.

Spotkanie dwóch gigantów Układu Słonecznego odbędzie się 21.12.2020, kiedy na arenie politycznej można spodziewać się jasnej, silnej osobowości, zdolnej do wzięcia odpowiedzialności za los kraju. 21 grudnia są urodziny JV Stalina, dlatego istnieje ryzyko, że nowo wybita osobowość ucieleśni jego wizerunek. Ponieważ połączenie planet nastąpi na znak Wodnika, symbolizując reformy, zamachy stanu, jakościową transformację, dlatego istnieje założenie o rozpoczęciu kładzenia fundamentów nowej rosyjskiej państwowości aż do zmiany formy rządu i statusu kraju na arenie światowej.

Globa mówi również o możliwym głośnym wydarzeniu pod koniec 2020 r., Bezpośrednio związanym z Rosją, takim jak ataki terrorystyczne w 2001 r. W bliźniaczych wieżach w Nowym Jorku lub potworne tsunami w Japonii w 2011 r. Pozycja Neptuna w stosunku do innych planet wskazuje na destrukcyjny charakter tego wydarzenia lub przebudzenie niekontrolowanej zbiorowej energii. Przykładem takich wydarzeń są publiczne protesty w 2011 r. Na placu Tahrir w Egipcie.

Kalinina Tatyana

Astrolog Wyższej Szkoły Astrologii Tatyana Kalinina oferuje prognozę dla Rosji, podzieloną na kilka okresów:

  • Od 12 czerwca 2019 r. Do 4 września 2020 r. Ryzyko rozwoju nowych konfliktów międzynarodowych lub zaostrzenia już istniejących. Od stycznia 2020 r. Do marca 2022 r. Oczekuje się najtrudniejszego okresu dla kraju, ale nadchodzący rok będzie owocny. Kryzys, stagnacja, a nawet negatywne wydarzenia wpłyną przede wszystkim na dziedziny rozrywki, sztuki i sportu.
  • od 4 września 2020 r. do 29 lipca 2021 r. możliwa jest niestabilna sytuacja w sferze władzy. Często obserwuje się to przed wyborem pierwszej osoby państwa. Ponieważ jednak nie jest to przewidziane, wydarzenia mogą się rozwijać w najbardziej nieoczekiwany sposób. Kalinina przewiduje, że rok będzie niestabilny dla prezydenta, kryzys finansowy, dalsza konfrontacja Rosji z innymi państwami i odpowiednie sankcje. Możliwe są również głośne negatywne wydarzenia w sferze finansowej i gospodarczej, wobec których prawdziwe problemy z rublem będą wydawać się dalekie od poważnych.

Patrząc w przyszłość, astrolog mówi o możliwym wzroście finansowym dla Rosji dopiero w styczniu 2023 r. - lutym 2024 r. Według horoskopu tego kraju na ten okres przypada konflikt zbrojny, a według dodatkowego horoskopu pieniędzy szczęście w pieniądzach ma znaczenie.

Wasilij Lastochkin

W prognozie autora Wasilij Lastochkin mówi o możliwym pogorszeniu stosunków na początku 2020 r. Dla Rosji i jednego z krajów partnerskich, a nawet o prawdopodobieństwie konfliktu zbrojnego. Łączny tranzyt Plutona do Saturna przypada na ten okres, co może wywoływać wydarzenia o charakterze pozytywnym i negatywnym. Ponieważ Pluton symbolizuje wydarzenia, które zmieniają pewne cechy obiektów nie do poznania (aż do katastrof), w 2020 r. W niektórych regionach możliwe są katastrofy technologiczne lub geologiczne. Do najbardziej prawdopodobnych miejsc należą Daleki Wschód, Kamczatka.

V. Lastochkin mówi także o możliwych zmianach strukturalnych federacji wraz z ich konsolidacją na szczeblu legislacyjnym. W tym obszarze możliwe są następujące zdarzenia (osobno lub łącznie):

  • uznanie światowej społeczności dla Krymu jako części Rosji;
  • wjazd do Federacji Rosyjskiej Abchazji w Osetii Południowej;
  • przeniesienie stolicy do innego regionu, być może Syberii, i pierwsze kroki w celu wdrożenia tej decyzji.

Korzystnych wydarzeń w sferze gospodarczej można się spodziewać w pierwszej trzeciej roku tylko dzięki pozytywnemu tranzytowi z poprzednich dwóch lat. Kwiecień 2020 r. Będzie początkiem kryzysu finansowego i gospodarczego. Będzie to związane z globalnym kryzysem i potrwa dla kraju do końca 2026 r.

Inni astrologowie

Punit Nahata mówi, że od 2020 r. Iw ciągu następnej dekady Rosja rozpocznie czas komfortu, wynalazków i inwestycji w sferze krajowej. Państwo będzie zwracać uwagę na poprawę dobrobytu obywateli (szczególnie najbardziej narażonych), rozwój bezpłatnej medycyny i edukacji.

Michaił Levin przewiduje w 2020 r. Wyraźne osłabienie autorytetu prezydenta i rządu centralnego jako takiego. Ten sam los dotyczy wpływu organów ścigania na małe firmy i życie wewnętrzne kraju jako całości. Procesy te ujawnią się na tle narastających konfliktów społecznych. Do połowy roku można poprawić stosunki z Ukrainą, choć warto mówić o pełnym przywróceniu stosunków nie wcześniej niż 2029-2030.

Svetlana Dragan w pewnym stopniu potwierdza przepowiednię Paula Globy o pojawieniu się przywódcy lub jasnego prądu, niezwykłego dla istniejącej rzeczywistości. Od 2020 r. Rosja spodziewa się zmiany po niewłaściwie wybranym wektorze politycznym i gospodarczym. Na ścieżce poszukiwania nowego kierunku dalszego rozwoju kraju możemy spodziewać się pojawienia się nowego lidera. Astrolog również nie wyklucza możliwej pomocy z zewnątrz w tych procesach. Prawdopodobieństwo to wynika z faktu, że wydarzenia będą miały miejsce w znaku Wodnika, co wiąże się z pomocą zewnętrzną i przełomem kosmicznym.