Prezenty dla kolegów na Nowy Rok 2020

W przeddzień Nowego Roku nie należy pozbawiać kolegów uwagi i należy kupić przynajmniej mały symboliczny prezent. Istnieje wiele opcji, najważniejsze jest to, że teraźniejszość powinna być użyteczna i niezbyt droga (ostatni punkt nie jest obowiązkowy dla pracowników Gazpromu).

W dużych zachodnich firmach obowiązuje niepisana zasada - prezent noworoczny nie powinien podkreślać płci odbiorcy. W Rosji tylko kilka firm przestrzega tej zasady. Niemniej jednak warto zauważyć, że kobiety częściej nie są zadowolone z samej teraźniejszości, ale z faktu, że zostały uhonorowane z uwagą. Wskazane jest, aby przedstawić je ręcznie robione mydło, zestaw produktów do makijażu, dekoracyjną deskę do kuchni lub coś w tym rodzaju. Mężczyźni cenią prezent za przydatność. Możesz przedstawić mężczyźnie dysk flash, podkładkę pod mysz, popielniczkę itp.

Tradycyjny

Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie głowy i spieszyć się po sklepach i witrynach internetowych w poszukiwaniu prezentacji noworocznej dla kolegi, na ratunek przyjdą sprawdzone opcje. Należą do nich:

 • słodycze, owoce, różne słodycze i gadżety, w tym miód do pakowania prezentów;
 • szampan lub inne wysokiej jakości napoje alkoholowe;
 • zestaw do kawy / herbaty (zależy od preferencji osoby, dla której oferta jest przeznaczona);
 • kufel do piwa (lub plastikowy uchwyt na butelkę);
 • książka (jeśli adresat nie lubi klasyki, z pewnością będzie zachwycony zbiorem aforyzmów lub historią sukcesu celebrytów);
 • zestaw długopisów lub innych niezbędnych artykułów piśmiennych;
 • pamiętnik, ale nie banalny, ale na przykład z czarnymi stronami, do pisania, na którym musisz użyć długopisu z białą pastą;
 • posiadacz karty;
 • organizer na stół;
 • bateria przenośna (nawiasem mówiąc, dość oryginalne modele są również łatwe do znalezienia w sprzedaży dzisiaj);
 • kalendarz (możesz pokazać wyobraźnię i opracować indywidualny projekt);
 • latarka do laptopa;
 • filiżanka do herbaty z zabawnym napisem.

Do tej kategorii prezentacji należą również pamiątki - wszelkiego rodzaju figurki, skarbonki itp. Jeden minus - dla osób, które nie lubią zaśmiecać wnętrza domu / miejsca pracy, może im się to nie podobać.

Nie najlepszą opcją na prezent będą perfumy, zestaw pod prysznic, bielizna i wiele innych. Wszystko to, do pewnego stopnia, jest uważane za dość intymne i dawanie czegoś z powyższego jest właściwe tylko bliskim ludziom.

Budżetowe

Przy ściśle ograniczonym budżecie możesz zadowolić kolegów z jednej z przedstawionych powyżej prezentacji lub możesz:

 • Czekolada
 • Zabawki choinkowe;
 • brelok w kształcie symbolu roku;
 • zapalniczka;
 • akcesoria samochodowe, na przykład zapach, uchwyt na telefon, nano-matę, organizer zamontowany z tyłu siedzenia kierowcy.

Doskonały prezent, znak uwagi dla kolegi w Nowy Rok, może być ciasteczkami z prognozą w indywidualnym pakiecie.

Kreatywny

Wszystkie proponowane pomysły są uważane za tradycyjne i niestety nie twierdzą, że są oryginalne. Dlatego jeśli chcesz naprawdę zrobić coś przyjemnego, a nie tylko okazać uprzejmość, zalecamy zakup czegoś wyjątkowego. Co to może być?

 1. Popielniczka na kaszel / przeklinanie. Jeśli twój kolega jest intensywnym palaczem, a jednocześnie nie jest pozbawiony poczucia humoru, z pewnością doceni taki prezent. Nawiasem mówiąc, popielniczki wyglądają oryginalnie w postaci garnka z ogniem, chłopca z pisuarem itp. (Wierz mi, wybór jest po prostu ogromny).
 2. Nietoperz z napisem „Kojący”. Czasami atmosfera w biurze jest tak gorąca, że ​​ta prezentacja będzie odpowiednia.
 3. Puchar z pamiątkami. Zastanów się, jakie zasługi możesz udzielić koledze, i wręcz odpowiednią nagrodę.
 4. Mini termos z oryginalnym napisem. Jeśli Twój kolega prowadzi aktywny wizerunek (często opuszcza miasto, jeździ na wycieczki, jeździ w góry lub uwielbia łowić ryby), taki prezent będzie bardzo przydatny.
 5. Kubek, który miesza samą kawę. Spodoba się miłośnikom słodkiej herbaty / kawy.
 6. Poduszka o nietypowym designie. Jasne poduszki z emotikonami są już wczoraj. Na przykład poduszki w postaci konopi wyglądają dość nietypowo.
 7. Różne antystresowe. Biorąc pod uwagę rytm współczesnego życia, taki prezent docenią wszyscy.
 8. Wszystkie rodzaje gier planszowych. Uwierzcie mi, bawią się w nich nie tylko dzieci. Jednym z najbardziej popularnych jest Imaginarium, Jenga.

To tylko mała lista pomysłów na prezenty dla współpracowników na Nowy Rok. Pokaż trochę wyobraźni, a na pewno możesz wybrać idealny prezent, który spodoba się każdemu odbiorcy.