Nowy Volkswagen 2019-2020

Niemiecki koncern wyróżnia się wśród innych producentów samochodów częstą aktualizacją swojego asortymentu, co potwierdzają nowości ogłoszone przez Volkswagena na lata 2019-2020. Ponadto fakt, że takie aktualizacje obejmują cały segment produkowanych samochodów, należy przypisać tym funkcjom.

T-Roc R.

Firma zaprezentowała nowy mocny crossover pod nazwą T-Roc R podczas Salonu Samochodowego w Genewie w 2019 roku.

Nowość ma turbodoładowany silnik o mocy 300 sił, wyróżnia się agresywnym wyglądem i charakteryzuje się wnętrzem wykonanym w sportowym stylu. Przekładnia na wszystkie koła jest wyposażona w siedmiopasmowego robota, który pozwala przyspieszyć do 100 km / hw 4,9 s.

Przy kompletacji należy zwrócić uwagę na innowacyjny kompleks multimedialny z 9,2-calowym monitorem dotykowym, wzmocnionymi hamulcami, adaptacyjnym zawieszeniem, 19-calowymi kołami. Koszt T-Roc R w Europie rozpocznie się od 40,00 tys. Euro. Model nie zostanie dostarczony na krajowy rynek samochodowy.

Teramont coupe

Nowy VW 2019 będzie crossoverem Teramont Coupe. Model początkowo wejdzie na rynek chiński, gdzie cena rozpocznie się od 300,00 tysięcy juanów (2,90 mln rubli).

Samochód otrzymał uderzający design, który łączy cechy klasycznego mocnego SUV-a z eleganckimi liniami przedziału pasażerskiego. Po zakończeniu dostępne użycie trzech silników benzynowych o pojemności 185, 225 i 300 litrów. S., która w przekładni z napędem na wszystkie koła będzie agregowana z siedmiopasmowym robotem.

Ponadto Teramont Coupe będzie się wyróżniał ekskluzywnym wykończeniem i dużą liczbą nowoczesnych urządzeń.

Krzyżak T.

Linia nowych crossoverów firmy będzie kontynuacją kompaktowego modelu pod nazwą T-Cross.

Samochód jest wykonany na platformie VW Polo, ale jednocześnie ma wygląd podobny do projektu większych crossoverów firmy.

Wnętrze małego SUV-a charakteryzuje się dobrą ergonomią i praktycznością, a także wysokiej jakości materiałami do dekoracji. Gama jednostek napędowych składa się z czterech silników o pojemności od 95 do 150 litrów. z W modelu T-Cross używany jest tylko napęd na przednie koła, a skrzynia biegów ze wszystkimi silnikami może być wyposażona w 6-biegową manualną skrzynię biegów lub 7-pasmowy robot. Europejska sprzedaż samochodów rozpocznie się latem 2019 r., A koszt rozpocznie się od 17,9 tys. Euro.

Taru

Kolejnym kompaktowym crossoverem Volkswagena w kategorii SUV będzie model Taru. Pojawienie się nowych przedmiotów wiąże się ze stale rosnącym popytem na podobne samochody.

Samochód swoim wyglądem będzie przypominał mocniejszy model Teramont. Zgodnie ze swoją klasą wnętrze crossovera zdobione jest niezbyt drogie, ale z wysokiej jakości materiałów, a wnętrze wyróżnia się dobrą architekturą i wysoką ergonomią.

Samochód otrzyma napęd na przednie koła i dwa silniki o pojemności 115 i 150 sił. Oba silniki umożliwiają agregację 7-pasmowego robota lub 6-biegowej manualnej skrzyni biegów. Rozpoczęcie sprzedaży roku modelowego Taru 2020 rozpocznie się w Chinach od początkowej ceny 145 tysięcy juanów.

Passat

Nowa modyfikacja popularnego samochodu osobowego trafi do sprzedaży w Europie pod koniec 2019 r., A w Rosji na początku 2020 r. Zmiany w wyglądzie Passata były niewielkie.

Wśród najważniejszych należy zauważyć:

  • nowe zderzaki;
  • zaktualizowana kratka;
  • zmodernizowana optyka głowicy.

Najważniejsze aktualizacje są wprowadzane w kabinie. Dotyczy to wyposażenia, architektury i materiałów dekoracyjnych. W odnowionej wersji Passata dostępnych będzie siedem różnych jednostek napędowych o pojemności od 120 do 240 litrów. z Początkowy koszt samochodu wyniesie 32 tysiące euro.

Jetta

Kolejną premierą koncernu VW będzie sedan Jetta z roku modelowego 2020. Zewnętrzny wizerunek samochodu łączy w sobie cechy solidnego samochodu klasy biznes z dynamiką subkompaktów sportowych.

Główną cechą należy uznać zwiększenie wielkości sedana, które teraz tworzą:

Długość

4700 mm

Szerokość

1 800 mm

Wysokość

1460 mm

Rozstaw osi

2 690 mm

Zwiększone wymiary, wraz z nowymi systemami i materiałami w dekoracji, poprawiły komfort w kabinie.

Jetta będzie wyposażona tylko w jeden silnik benzynowy o pojemności 151 litrów. z., w połączeniu z 8-pasmową automatyczną skrzynią biegów lub 6-biegową manualną skrzynią biegów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że samochód będzie sprzedawany wyłącznie w Rosji i Ameryce Północnej, gdzie jego cena rozpocznie się od 18,5 tys. Dolarów.

Bora

W Chinach w 2019 roku Volkswagen wprowadzi model sedan Bora, który jest oparty na nowym samochodzie osobowym Jetta.

Istotną cechą sedana będzie wersja budżetowa, więc samochód będzie wyposażony w ograniczony zestaw systemów i urządzeń zapewniających bezpieczeństwo i komfort. Również w projekcie wnętrza zastosowano niedrogie materiały.

Używany zakres jednostek napędowych jest ograniczony do dwóch silników Diesla o sile 115 i 150 w połączeniu z którymi można zastosować 5-biegową manualną skrzynię biegów lub 7-pasmowy robot. Koszt wersji Bora wyniesie 110,00 tysięcy juanów.

Golf GTI TCR

Rodzina samochodów sportowych Volkswagen w 2019 roku zostanie uzupełniona o naładowaną wersję samochodu Golf pod indeksem GTI TCR. Wygląd nowego produktu, który będzie produkowany masowo, ma wyraźną sportową sylwetkę. Wystrój wnętrz podkreśla także sportową klasę nowości.

Jako jednostkę napędową zastosowano dwulitrowy turbodoładowany silnik o pojemności 290 litrów. z Przy określonym silniku agregowany jest 7-pasmowy robot z podwójnym sprzęgłem. Najwyższa prędkość GTI TCR wynosi 250 km / h, a przyspieszenie do setek odbywa się w zaledwie 5,5 sekundy. Cena samochodu sportowego, który będzie sprzedawany tylko w Europie, wynosi 38,90 tys. Euro.

Polo Connect

W 2019 roku VW zaoferuje rosyjskim nabywcom specjalną modyfikację samochodu osobowego Polo o nazwie Connect.

Główną cechą tego projektu pojazdu jest instalacja specjalnego modułu elektronicznego, który pozwala właścicielowi samochodu monitorować parametry techniczne i operacyjne swojego samochodu za pomocą smartfona lub komputera. Ponadto sprzęt ten pozwoli Ci korzystać z zastrzeżonej usługi online Volkswagena.

Connect zostanie wyposażony w trzy silniki z podstawowej wersji Polo o siłach 90, 110 i 125, a także w dwie ręczne skrzynie biegów (5 i 6 stopni) oraz 7-pasmowy robot. Koszt podstawowej wydajności zacznie się od 650,50 tysięcy rubli.

Multivan T6.1

Minibus Multivan T6 otrzymał znaczące zmiany, które pozwoliły koncernowi przypisać mu własny indeks T6.1. Modyfikacja 2019 otrzymała zaktualizowany projekt, który charakteryzuje się prostymi liniami i tworzy surowy i solidny wygląd minibusa.

Duże zmiany nastąpiły również we wnętrzu, które otrzymało następujące nowe elementy i wyposażenie:

  • wielofunkcyjna kierownica;
  • deska rozdzielcza;
  • Konsola środkowa
  • system multimedialny;
  • siedzenia pasażerskie;
  • wyświetlanie informacji
  • materiały wykończeniowe.

Jednostki napędowe reprezentowane są przez cztery silniki o pojemności 90, 110, 150 i 200 litrów. z Skrzynie biegów mają trzy opcje: 5 i 6-biegowa manualna skrzynia biegów, 7-pasmowy robot. Rozpoczęcie sprzedaży Multivana T6.1 planowane jest na koniec 2019 roku w cenie 35,50 tys. Euro za wersję podstawową.

I.D. Crozz

Wśród nowych produktów Volkswagena na lata 2019-2020 I.D. Crozz.

Elektryczny crossover otrzymał nadwozie przypominające coupe i szybką sylwetkę. Jako jednostki mocy zainstalowane są dwa silniki. Pierwszy silnik elektryczny jest zamontowany na przedniej osi, drugi na tylnej osi. Przedni silnik ma pojemność 100 litrów. z. i z powrotem 200 l. sek., co zapewnia łączną moc 302 lub 225 kW. Źródłem energii jest akumulator litowo-jonowy o wydajności 81,0 kW / hi zapewnia zasięg na jednym ładowaniu 500 km.

Cena elektrycznego crossovera w Niemczech wyniesie 28,00 tys. Euro. Według firmy, I.D. Crozz musi konkurować z podobnym modelem Tesli.

Polo

W przypadku popularnego samochodu osobowego w Europie Wschodniej niemiecki koncern zaplanował planową zmianę stylizacji na 2020 r. W wyniku planowanych zmian samochód otrzyma zwiększone wymiary, które będą:

Długość

4490 mm

Szerokość

1 750 mm

Wysokość

1 750 mm

Rozstaw osi

2 650 mm

Z wyglądu aktualizacje były niewielkie i miały na celu stworzenie tożsamości korporacyjnej firmy. Systemy i urządzenia zapewniające bezpieczeństwo i pomoc kierowcy znacznie się zmienią. Kolejna modyfikacja Polo dla krajowych nabywców zostanie wykonana w przedsiębiorstwie w mieście Kaługa, a cena rozpocznie się od 650,00 tysięcy rubli.

Wniosek

Na kolejne lata 2019-2020 Volkswagen tradycyjnie planował nie tylko zaplanować zmianę stylizacji znacznej liczby swoich linii samochodów, ale także wprowadzić zupełnie nowe modele.