Nowe budynki w Ufa: oddanie do użytku w latach 2019-2020

W stolicy Bashkortostan rynek nieruchomości mieszkaniowych rozwija się aktywnie. Spośród nowych budynków w Ufa, oddanych do użytku w latach 2019-2020, realizowanych jest wiele projektów od ekonomicznych do elitarnych, o różnych poziomach cen i udogodnień. Deweloperzy coraz częściej preferują monolityczne, rzadziej ceglane budynki, zastosowanie jasnych kolorów w elewacji i organizację podziemnego parkingu.

Ciekawe oferty

Nabycie nowego budynku w Ufa w 2020 roku daje oczywiste korzyści: kupno mieszkania przed oddaniem domu do użytku można uzyskać ze znaczną zniżką, zwłaszcza, że ​​okres oczekiwania wynosi maksymalnie półtora roku. Ci, którzy szukają własnego mieszkania, powinni rozważyć poniższe opcje.

LCD „Moskwa”

W dzielnicy Kirowski powstaje jeden z największych projektów kompleksu mieszkalnego Ufa Green Grove - Moskovsky. W pobliżu znajdują się centra handlowe, banki, park, ogród botaniczny, nasyp, 2 cerkwie. Domy o wielkości 11-18 kondygnacji budowane są przy użyciu nowoczesnych technologii, zapewniających wysoką charakterystykę odporności cieplnej, izolacji akustycznej i trwałości. Szczególną uwagę zwraca się na system bezpieczeństwa poprzez organizację kamer bezpieczeństwa, domofony z funkcją wideo, alarmy przeciwpożarowe.

Projekt krajobrazu obejmuje ścieżki spacerowe, altany, tereny rekreacyjne, boiska sportowe, parking podziemny i parking dla gości. Niektóre obiekty zostały już oddane do użytku, ale ich pełne zakończenie planowane jest na 4 kwartał 2020 r. Deweloper oferuje apartamenty od małych studiów o powierzchni od 15,72 m² do 3-pokojowych mieszkań na 130,59 m² w cenie 59 000 rubli. na metr kwadratowy.

LCD „8 marca”

W zielonej strefie Ufa na ulicy. Młodzież buduje kompleks mieszkalny klasy komfortowej „8 marca” z budynkami z monolitycznej cegły o różnej liczbie kondygnacji. Uruchomienie rozpoczyna się w czwartym kwartale 2019 r. Do drugiego kwartału 2022 r. Deweloper oferuje mieszkania o powierzchni 26,57-69,45 m² (w tym studia) z zainstalowanymi oknami własnej produkcji i wykończenia końcowego. Ceny za 1 m² w przedziale 42 000-60 000 rubli.

Każda klatka schodowa będzie miała cichą, wygodną windę z przestronną kabiną, która nadaje się nawet do transportu mebli. Dla osób niepełnosprawnych przed wejściem znajdują się rampy, przestronne sale i korytarze umożliwiające swobodny obrót wózka inwalidzkiego. Oprócz bezpośredniego dostępu do transportu do Alei Październikowej, planowane jest uruchomienie własnej trasy autobusowej do mikroprzedsiębiorstwa. W pobliżu znajdują się sklepy, las i staw, planowana jest budowa szkoły i przedszkola.

LCD „Biosfera”

Projekt powinien stać się znakiem rozpoznawczym mikropowiatnika Planet, w którym szkoła i przedszkole znajdują się w odległości spaceru. placówki medyczne, centra handlowe, strefa leśnego parku. „Biosfera” to kompleks monolitycznych 25-piętrowych domów o europejskim układzie, autonomicznej kotłowni i świetlistych fasad. Obudowa wynajmowana jest z szorstkim wykończeniem zgodnie z niemiecką technologią, która zapewnia idealnie równe ściany, gładkie podłogi o podwyższonej wytrzymałości.

Wybór apartamentów o powierzchni od 26,69 m² (studia) do 77,5 m² (3 pokoje). Na ogrodzonym terenie kompleksu mieszkalnego zostanie wyposażony podziemny parking, tereny rekreacyjne z boiskami dla dzieci i sportu, trawniki na pikniki i gry, nowoczesny plac z obiektami artystycznymi. Dostawa planowana jest na 4 kwartał 2019 r. - 4 kwartał 2020 r. Ceny w przedziale 63 000-79 500 rubli. na 1 m².

LCD „Wieżowce Czernikowski”

Na ulicy B. Chmielnicki buduje dwa monolityczne 25-piętrowe ceglane budynki kompleksu mieszkalnego Czernikowscy Wysokie. Dostawa została ogłoszona na okres 4 kwartałów 2019 r. - 3 kwartały 2020 r. Mieszkańcom Ufa oferowane są mieszkania o różnych układach o powierzchni 36,28–72,11 m² bez dekoracji wnętrz. Charakterystyczną cechą - wysokie sufity i duży obszar szklenia. Ceny za 1 m²: 48 000-54 500 rub.

Dzięki nowoczesnym systemom fasad i okien zapewniona jest redukcja hałasu zewnętrznego i poprawiony mikroklimat wewnętrzny. Na parterze planowane jest otwarcie siłowni i grupy dzieci na krótki pobyt. W pobliżu kompleksu znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, zaplecze medyczne, park Pervomaisky. Na terenie domu powstaną boiska dla dzieci, sportowe, użytkowe. Budynki kompleksu mieszkalnego i sąsiednich budynków oddzielają je od jezdni, tworząc cichą przestrzeń wewnętrzną.

LCD „New Inors”

Na bulwarze Tukhvat Yanabi w aktywnie rozwijającej się dzielnicy Inors planowane jest oddanie do użytku dwóch 13-piętrowych 5-sekcyjnych budynków kompleksu mieszkaniowego New Inors na trzeci kwartał 2020 roku. Ceglana konstrukcja gwarantuje domom wysoką wydajność energetyczną i trwałość. Architektura krajobrazu obejmuje ścieżki spacerowe, plac zabaw dla dzieci, architektura krajobrazu, w ramach której powstają różnorodne mieszkania z wykończeniem wstępnym o powierzchni 35,2–74,84 m². Każdy z nich jest oferowany z wylewką cementową, otynkowanymi ścianami, prądem, licznikami ciepłej i zimnej wody, plastikowymi oknami, metalowymi drzwiami wejściowymi i domofonem. Cena 1 m² od 47 275 rub.

LCD „Elegy”

Projekt LCD „Elegy” obejmuje 3 monolityczne ceglane 23-piętrowe budynki w dzielnicy Demsky. Zaletą lokalizacji jest odległość do szkół, przedszkoli, centrów handlowych, centrów sportowych, sklepów i przystanków autobusowych. Na terenie zamkniętym, boiskach dziecięcych i sportowych planowane są indywidualne kotłownie. gwarantując nieprzerwane dostawy ciepła i ciepłej wody. Domy wyposażone są w windy towarowe i osobowe (do 1000 kg), systemy nadzoru wideo, alarmy przeciwpożarowe i klapy oddymiające.

Kupujący jest oferowany do dostawy w czwartym kwartale 2020 roku. 1-3-pokojowe mieszkania o powierzchni 29,19-90,69 m² bez dekoracji wnętrz. Ceny za 1 m² zaczynają się od 48 000 rubli.

Inteligentna dzielnica „Edison”

W centrum Ufa na ulicy Rewolucjonista znajduje się w inteligentnej dzielnicy „Edison”, która obejmuje 2 budynki z monolitycznej cegły o wysokości 27 pięter. W konstrukcji zastosowano materiały, które odpowiadają klasie maksymalnej efektywności energetycznej „B”. Domy są wyposażone w cyfrowy system Concierge Robert, który pozwala zarządzać funkcjami inżynieryjnymi twojego mieszkania za pomocą telefonu (otrzymywać powiadomienia o włączeniu urządzeń elektrycznych, regulować żaluzje i zasłony itp.). Projekt przewiduje organizację sportowych i dwupoziomowych placów zabaw, terenów rekreacyjnych, parkingu podziemnego z windą, parkingu zewnętrznego i zagospodarowania terenu.

W Edison można kupić apartamenty o surowym wykończeniu o powierzchni 26,34-52,62 m² (od pokoi typu studio po pokoje 3-pokojowe). Ukończenie obiektu w czwartym kwartale 2020 r. Ceny od 64 000–67 000 rubli. na 1 m².

LCD „Arystokrata”

W historycznym centrum stolicy blisko parku im. I. Jakucka mieści się w szanowanym kompleksie mieszkalnym „Arystokrata”, łączącym historyczne tradycje architektoniczne i nowoczesny styl. Obejmuje 4 monolityczne 13-kondygnacyjne budynki, których pierwsze piętra są planowane na budynki użyteczności publicznej. Funkcje LCD: zamknięty obszar z punktem kontrolnym i nadzorem wideo, sport i place zabaw, szybkie ciche cicho windy Kone, własna podstacja z transformatorami, lampy LED z czujnikami ruchu we wspólnych obszarach, indywidualne stacje ogrzewania, podziemny parking na 338 samochodów z windami do podnoszenia do budynku mieszkalnego część Wśród proponowanych planów pięter znajdują się apartamenty typu studio lub 4-pokojowe o powierzchni 39,75–189,39 m². Wśród nich są apartamenty z własną windą, kontrolowane przez indywidualny system dostępu. Ceny od 87 973 do 121 121 979 rub. na 1m².

LCD „Prominent”

W dzielnicy Oktyabrsky w stolicy, u zbiegu ulic Rossiyskaya-Novogorskaya, kompleks ekonomiczny Vidniy jest budowany z dostawą w 2. kwartale 2019-2 kwartału 2020 roku. Przy budowie 18-piętrowego nowego budynku zastosowano ulepszoną technologię paneli z fabrycznie żelbetowymi panelami. Pobliska infrastruktura obejmuje przedszkola, szkołę, gimnazjum, sieci supermarketów oraz centrum zdrowia i fitness. Na terenie kompleksu mieszkalnego planowany jest minimarket spożywczy, klub zabaw dla dzieci i plac zabaw oraz zintegrowane zagospodarowanie terenu. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia obecność konsjerża.

Tutaj 1-4 pokojowe apartamenty są całkowicie gotowe do zamieszkania lub wynajmu, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze na długoterminowych naprawach. Ceny za 1 m² od 45 000 rubli.

Inne obiekty w budowie

Oprócz opcji zaproponowanych powyżej ci, którzy chcą nabyć mieszkanie w Ufa, mogą rozważyć inne nowe budynki. Nadal jest czas i wybór mieszkań planowanych do oddania w 2020 roku wśród następujących kompleksów:

  • „Piotr i Paweł” na ulicy o tej samej nazwie (od 59 000 rubli / m kw.)
  • „Alpine Park”, ul. Pugaczowa, 37 (z 53 000 rubli / m2.)
  • „Wniebowzięcia”, św. Komunista, 109 (z 63.647 p. / Sq. M.).
  • „Jasny”, św. E. Stolyarova / Mashinistov (od 45 500 rubli / sq. M.).
  • „Stare Centrum”, ul. Komunista, 13/1-2 (od 70 000 p. / Sq. M.).
  • „Aksakovsky”, ul. Aksakova, 81 (od 76 000 rubli / m2.).
  • „Las Wiedeński”, ul. Mendelejew (od 67576 p. / Sq. M.)
  • „Entuzjaści” na ulicy o tej samej nazwie (od 85.448 p. / Sq. M.).
  • „Ogród botaniczny”, ul. Sagita Agisha (od 64 000 rubli / m2.)
  • „Pory roku”, okręg Kirowski (od 57 000 rubli / m kw.)