Otwarty Południe - program 2019-2020

Open South to program zorientowany społecznie. Każdego roku daje mieszkańcom Rosji możliwość spędzenia zimy i poza sezonem w Soczi. W latach 2019-2020 kurorty i pensjonaty popularnego kurortu czekają na gości od 15 października do 31 maja.

Korzyści z programu

Program Open South 2019-2020 jest dostępny dla wszystkich - każdy mieszkaniec Rosji może z niego skorzystać. Jego celem jest poprawa populacji na korzystnych warunkach. Zniżki w porównaniu z cenami sezonowymi sięgają 50% (wielkość rabatów różni się w zależności od ośrodka zdrowia). Szacowana cena odpoczynku - od 1550 rubli. na dzień. Ponieważ pozostało dużo czasu do rozpoczęcia sezonu 16 (sezon 15 maja zakończy się w sezonie 31), cena minimalna może się zmienić. Ale nawet mając to na uwadze, zalety takiej propozycji są oczywiste.

Ważne! Podobnie jak w poprzednich latach obowiązuje limit minimalnego pobytu - musisz zapłacić co najmniej 7 dni wcześniej.

Korzyści odnoszą zarówno urlopowicze, jak i uzdrowiska. W spokojnym okresie poza sezonem hotel oczekuje napływu gości. Przyjeżdżając raz i doceniając jakość usług, wczasowicze będą chcieli odwiedzić ośrodek ponownie. Wielu z nich udostępni informacje znajomym. Wszystko to przyczynia się do popularyzacji kurortów w Soczi.

Możesz zarezerwować bilet, pozostawiając prośbę na oficjalnej stronie internetowej openyugsochi.rfdzwoniąc na wskazane tam numery lub kontaktując się ze Skype.

Menedżer rezerwacji wyjaśni szczegóły, wyśle ​​fakturę na faks (e-mail) - po prostu określ dogodną dla siebie opcję. Rachunek należy zapłacić w ciągu 3 dni bankowych. Następnie kupon potwierdzający zostanie wysłany w ten sam sposób (należy go okazać przy paszporcie przy odprawie).

Co obejmuje program?

W programie dozwolone są tylko hotele, które zapewniają przyzwoity poziom relaksu po obniżonej cenie. Po zakupie biletu urlopowicz otrzymuje następujący pakiet usług:

 • zakwaterowanie (kategoria obiektów - nie mniej niż 3 gwiazdki);
 • trzy posiłki dziennie (zgodnie z systemem bufetowym, obszerne menu na zamówienie - w zależności od hotelu);
 • leczenie uzdrowiskowe (standardowy zestaw procedur medycznych jest zapewniany zgodnie z profilem instytucji).

Leczenie mogą wykonywać dorośli i dzieci (minimalny wiek - 5-6 lat, warunki należy wyjaśnić przed dokonaniem rezerwacji).

Zalety obejmują dostępność basenów z podgrzewaną wodą w wielu hotelach - odpoczynek poza sezonem nie zmusi Cię do rezygnacji z procedur wodnych.

Polecane hotele

Program obejmuje kilkadziesiąt obiektów.

 • Sanatorium „Kierowca” oferuje pokoje w komfortowym 14-piętrowym budynku. Jest dobra baza medyczna. Specjalizacja: choroby układu nerwowego i układu mięśniowo-szkieletowego. Dodatkowa zaleta: dogodna lokalizacja w stosunku do stacji i lotniska.
 • Sanatorium „Wiedza” znajduje się 100 metrów od morza. Urlopowicze są zakwaterowani w dwóch 7-piętrowych budynkach. Zalety: dobra baza medyczna, wiele miejsc rozrywki na promenadzie, własny parking.
 • „Sputnik” - oprócz doskonałej bazy medycznej i profilaktycznej, sanatorium przyciąga wczasowiczów zadbaną plażą, w pobliżu góry Akhun, wodospadów Agursky. Jest przytulny park.
 • „Svetlana” - sanatorium położone w centrum Soczi. Do wybrzeża morskiego - około 150 m. Oferuje 8-piętrowy budynek.

 • „Magadan” znajduje się w ekologicznie czystej dzielnicy miasta Soczi - Loo. Niedaleko kompleksu znajduje się subtropikalny dendropark, park wodny „Akvaloo”. Dobrze rozwinięta infrastruktura wsi zapewnia komfortowy pobyt.
 • We wsi Loo znajduje się kolejne dobre sanatorium - znajduje się na terenie krytego parku wodnego „Akvaloo”, działającego przez cały rok. Pensjonat oferuje komfortowe warunki życia, rozwiniętą infrastrukturę rekreacji i rozrywki.
 • Pensjonat „Burgas” znajduje się w ekologicznie czystej dzielnicy dużego Soczi - Kudepsta (20 minut od centrum miasta). Koncentruje się na wakacjach młodzieżowych i rodzinnych. Istnieje multidyscyplinarne centrum medyczne. 150 metrów od budynku, przeznaczonego dla 500 gości, znajduje się prywatna plaża.
 • Sanatorium Zapolyarye znajduje się 10 minut od centrum kurortu. Na terytorium znajdują się 3 parki wodne i kilka siłowni, dyskoteka. Zapewniony jest pakiet usług medycznych.

To tylko część obiektów zlokalizowanych w Soczi, uczestniczących w programie Open South i czekających na gości w latach 2019-2020.

Korzyści z pozasezonowego relaksu i leczenia

Zimą i poza sezonem południowy kurort zapewnia szerokie możliwości relaksu i leczenia. Jedną z zalet jest łagodny klimat regionu wypoczynkowego:

 • w październiku i listopadzie średnia temperatura wynosi odpowiednio 16 i 12 соответственно;
 • zimą temperatury w ciągu dnia osiągają 10-12 ℃;
 • w marcu i kwietniu średnie dzienne wartości wynoszą odpowiednio 12 i 17 ℃, aw maju wczasowicze mogą już cieszyć się ciepłą pogodą (powietrze ogrzewa się do 21 ℃, a woda - do 16-18 ℃).

Program Open South daje szansę na poprawę zdrowia w Soczi - w latach 2019-2020 urlopowicze czekają na wygodne ośrodki zdrowia, w których mogą leczyć się pod nadzorem doświadczonych specjalistów. Zajęcia na plaży i w lecie nie odwracają uwagi od zalecanych procedur.

Poza sezonem to świetny czas na różnorodne wycieczki. Latem wielu turystów nie ma czasu na odkrywanie wielu atrakcji Wielkiego Soczi. Upał daje taką możliwość - wczasowiczom będzie interesowało zwiedzanie kościołów i katedr, zobaczenie słynnych zabytków, spacer pięknymi promenadami. Interesujące są obiekty olimpijskie, na których odbywają się Igrzyska Olimpijskie 2014. Zimą rozpoczyna się sezon narciarski - trasy Krasnej Polany przyciągają miłośników aktywnego trybu życia.

Open South 2019-2020 to opłacalny program, który pozwala każdemu, kto chce się zrelaksować i poprawić swoje zdrowie w Soczi, znacznie oszczędzając pieniądze.

Wszechrosyjski program Otwartego Południa w akcji: wideo