Bad Boys 3 - 2020 film

 • Tytuł: Bad Boys 3 (Bad Boys for Life).
 • Kraj: USA.
 • Reżyserzy: Adil El Arbi, Bilal Falla.
 • Producent: Jerry Bruckheimer.
 • Scenarzyści: David Guggenheim, Joe Carnahan, Chris Bremner.
 • Gatunek: akcja komediowa.
 • Aktorzy: Will Smith, Martin Lawrence.
 • Światowa premiera: 17 stycznia 2020 r.
 • Ograniczenia wiekowe: +16.

Bad Boys 3 to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku 2020. Jest to kontynuacja historii dwóch policjantów z Miami, którzy dzielnie walczą ze światem mafii narkotykowej. Publiczność czeka na pojawienie się filmu od 2017 roku: wtedy studio miało wiele problemów i kręcenie zdjęcia musiało zostać przełożone. Film Bad Boys-3, podobnie jak poprzednie dwie części, spodoba się fanom spektakularnych filmów akcji z różnorodnymi wysokiej jakości efektami specjalnymi, wyścigami, ekscytującą fabułą i błyskotliwym humorem. Data premiery zaplanowana jest na styczeń 2020 r.

Tło

Bad Boys 3 to kontynuacja serii, która po raz pierwszy pojawiła się na ekranach w 1995 roku. Historia opowiada o dwóch detektywach z policji w Miami, Mike'u Lowry i Marcusie Burnett, którzy badają przestępstwa związane z narkotykami. Główni bohaterowie są diametralnie przeciwni. Pierwszy (Will Smith) to kobieciarz i playboy, a drugi (Martin Lawrence) to pracowity mężczyzna rodzinny, ojciec trojga dzieci.

W pierwszej części, na rozkaz kapitana Howarda, muszą udawać się nawzajem, aby uzyskać informacje od jedynego świadka morderstwa. Aby to zrobić, zmieniają życie: Mike Lowry zostaje ojcem rodziny, a Marcus Burnett pogrąża się w świecie kawalerów.

W drugiej części detektywi muszą znaleźć nowe sposoby dostarczania narkotyków do Miami. Dochodzenie ujawnia sprytną intencję grupy handlarzy narkotyków, aby stać się monopolistami na „czarnym rynku”, o czym inni dealerzy się dowiedzą. Rezultatem jest prawdziwa wojna. Pomimo wszystkich trudności głównym bohaterom udaje się utrzymać sytuację pod kontrolą, dopóki Lowry nie zostanie porwana przez siostrę Burnetta. Teraz detektywi zaczynają porządkować sprawy między sobą.

Drugi film otrzymał niezadowalającą odpowiedź od krytyków filmowych. Nie zapobiegło to jednak zebraniu przez dwie części filmu akcji ponad 400 milionów dolarów w kasie.

Działka

Wydarzenia z filmu kontynuują historię drugiej części. Marcus Burnett zostaje inspektorem policji, a Mike Lowry przeżywa kryzys wieku średniego. Łączą się ponownie, gdy Armando Armas (zimnokrwisty zabójca, najemnik handlarzy narkotykami) obiecuje im karę za śmierć swojego brata.

Obsada

Główną rolę odgrywają Will Smith (Lovelace Mike Lowry) i Martin Lawrence (mężczyzna z rodziny Marcus Burnett). Ci aktorzy okazali się doskonałym duetem, który publiczność naprawdę się podobała. Każdy z nich ma wyjątkową charyzmę i swoją specyfikę aktorstwa. Od dawna podbijają widzów na całym świecie, a ich udział w filmie, a priori, sprawia, że ​​jest udany.

Bad Boys to druga seria dla każdego z aktorów. Wcześniej Will Smith zasłynął z roli w trylogii „Faceci w czerni”, a Martin Lawrence znany jest z niepowtarzalnej gry w filmie „Dom wielkiej mamusi”.

Wśród innych aktorów deklarowane są następujące gwiazdy:

 • Paola Nunez - meksykańska aktorka, bardziej znana z ról w serialu („Syn”, „Słowo złodzieja”, „Królowa serc”, „Sekrety kobiet” itp.);
 • Jacob Skipio - aktor i scenarzysta z Gujany Angielskiej („We Die Young”, „Hunter Killer”);
 • Joe Pantoliano - amerykański aktor filmowy, kapitan Howard z trylogii Bad Boys, słynie również z roli złoczyńców w Matrix, Remember i Clan Soprano;
 • Alexander Ludwig - kanadyjski aktor, jego najbardziej pamiętne role w filmach „Sunrise of Darkness”, „Witch's Mountain”, „The Hunger Games”;
 • Charles Melton - amerykański aktor, znany jest ze swojej roli w serialu dla nastolatków Riverdale;
 • Vanessa Hudgens - amerykańska aktorka i piosenkarka pop, zagrała w „Grab and Run”, „Machete Kills”, „Frozen Earth”.
 • Paola Nunez i Jacob Scipio
 • Joe Pantoliano
 • Alexander Ludwig
 • Charles Melton
 • Vanessa Hudgens

Ekipa filmowa

Produkcja filmu, podobnie jak dwóch pierwszych części, realizowana jest przez firmę filmową Columbia Pictures Industries, Inc. Plany trzeciego filmu franczyzowego zostały omówione w 2008 roku. Firma filmowa w 2009 roku podpisała umowę z Peterem Craigiem, który miał napisać scenariusz do nowej części. Jednak w 2014 roku producenci ogłosili, że David Guggenheim pracuje teraz nad fabułą. Pod koniec lata 2014 r. Scenariusz był gotowy i rozpoczęto filmowanie pierwszych scen.

To nie jedyna zmiana personelu, która nastąpiła podczas tworzenia Bad Boys 3. Początkowo reżyserem obrazu był Joe Carnahan. Był także jednym z twórców scenariusza. W 2015 r. Firma filmowa ogłosiła, że ​​premiera pokazu odbędzie się w lutym 2017 r. Zdjęcia były jednak ciągle odkładane, a data premiery była wielokrotnie odkładana. W rezultacie w 2017 roku Karnakhan opuścił film z powodu ciągłych zakłóceń w harmonogramie, a jego miejsce zajęli belgijscy reżyserzy Adil El Arbi i Bilal Falla. Główne strzelaniny rozpoczęły się w listopadzie 2018 r. I zakończyły w marcu 2019 r.

Słynny amerykański producent Jerry Bruckheimer pracuje nad stworzeniem obrazu. Specjalizuje się w filmach akcji, dramatach i science fiction. Jego najbardziej znane prace telewizyjne to serial CSI (Miami, Nowy Jork itp.). Pod jego kierownictwem kręcono tak wspaniałe filmy, jak „Flashdance”, „Top Gun”, „Pearl Harbor” i wiele innych. Wśród nich są kultowe franczyzy Beverly Hills Cop, Piraci z Karaibów i, oczywiście, Bad Boys.

Jerry Bruckheimer

Scenarzyści wybrali również jedne z najlepszych:

 • David Guggenheim to amerykański scenarzysta, producent i powieściopisarz. Jego najbardziej znane prace to: The Christmas Chronicles, The Last Candidate, Kod dostępu, Kapsztad, Medalion.
 • Joe Carnahan to amerykański reżyser, scenarzysta i aktor. Jest znany z pracy nad filmami „Trump Aces”, „Team A” i serialu „Czarna lista”.

Przy współpracy takich specjalistów oczekuje się, że obraz będzie imponujący i niezapomniany.

Michael Bay (twórca pierwszego i drugiego Bad Guys) nie jest zaangażowany w tę część serii. Istnieją jednak plotki, że podejmie pracę nad czwartym filmem.

Jak kręci się film 2020 Bad Bad 3: wideo