Ditties na nowy rok 2020

Myśląc o stworzeniu ekskluzywnego scenariusza noworocznego - oferujemy śmieszne ditties na Nowy Rok 2020: dzieci, dorośli, o Świętym Mikołaju i Snow Maiden, a także oryginalne napisane specjalnie na Rok Szczura.

Kochanie

Niegrzeczne, podnoszące na duchu i poruszające tematy bliskie dzieciom, mokradła dziecięce to świetny pomysł na żywy występ w poranku w przedszkolu lub szkole.

Dzieciom łatwo będzie zapamiętać krótkie czterowierszówki, które są wygodnie ułożone na akompaniament muzyczny, a dziecinnie dobre dowcipy wykonane przez małe psotne dzieci z pewnością zadowolą wszystkich gości wakacji.

Rada! Aby uzyskać maksymalny efekt, przemyśl kostiumy dla małych artystów. Mogą to być: klasyczne sukienki, kostiumy z bufonów lub bardziej nowoczesna kokardka „fidget boys”.

Oferujemy również obejrzenie występów dzieci wykonujących noworoczne sztuczki i pomysły na nadchodzące 2020 r .:

Dorośli

Chastooshka dla dorosłych jest integralną częścią wesołych świąt noworocznych. Śmieszne piosenki pomogą rozbrajać atmosferę i rozweselić imprezę firmową, a także będą świetnym numerem na wakacyjny program dla rodziny, przyjaciół i krewnych w Sylwestra.

Rada! Aby uzyskać żywy obraz głośników, możesz użyć takich atrybutów, jak harmonijka ustna, bałałajka, drewniane łyżki, a także jasne czapki.

Professional

Zebrani w kręgu przyjaciół, z których każdy wybrał własną indywidualną ścieżkę zawodową, na Nowy Rok 2020 możesz śpiewać śmieszne kretynki o przedstawicielach różnych zawodów:

  • lekarze;
  • wychowawcy;
  • wojsko;
  • ekonomiści;
  • sprzedawcy;
  • sterowniki itp.

Rada! Listę zawodów można rozszerzyć, wymyślając własne oryginalne czterowierszówki lub po prostu zastępując słowa odpowiednimi wersetami.

O Święty Mikołaj

Zdecydowanie najbardziej popularnym i poszukiwanym na Nowy Rok 2020 będą ditties z odwołaniem do głównego bohatera baśniowych świąt noworocznych - Świętego Mikołaja. Bez względu na wiek wszyscy oczekujemy od niego niezwykłych prezentów choinkowych, o których najczęściej wspominają takie wersety.

Zwracamy uwagę na wybór oryginalnych quatrainów, które mogą być ustawione według własnego uznania, tworząc własny ekskluzywny tekst ditties na święto Nowego Roku.

Rada! Możesz pięknie pokonać takie apele do Świętego Mikołaja, zapraszając gości do wyciągnięcia ślepej karty z tekstem ditty, którą muszą wypowiedzieć.

O Szczurze

I oczywiście nie możesz zignorować szczurów tych uroczych gryzoni i ich najbliższych krewnych (myszy) w nadchodzącym roku 2020 - oferujemy ciekawe gadżety na temat nowego symbolu, które pomogą uczynić Nowy Rok jeszcze bardziej interesującym i dać wszystkim prezentować wiele jasnych emocji.

Rada! Wykonując sztuczki dla Szczura na Nowy Rok 2020, możesz ubrać jednego z gości w kostium z symbolem roku lub po prostu zademonstrować swoje gryzonie (jeśli w ogóle).

Akompaniament muzyczny

Najłatwiejszą opcją dla tych, którzy chcą zadowolić gości zabawnymi kupletami, jest użycie fonogramu (tak zwane „znaki minus”). Możesz pobrać klasyczny akompaniament instrumentalny do wierszy już teraz, po wysłuchaniu proponowanej opcji przez odtwarzacz.

//2020-god.com/wp-content/uploads/2019/04/ Folk- Chastushki-minus-12.mp3

Możesz także wykonywać noworoczne sztuczki w towarzystwie tradycyjnych instrumentów (akordeon, akordeon, bałałajka) oraz przy dźwiękach dobrze znanej wszystkim melodii granej na pianinie lub gitarze.

Warto zauważyć, że nawet początkujący gitarzysta może łatwo nauczyć się prostej melodii. W zależności od stylu gry i wiedzy o muzyce, możesz wybrać opcję, która wykorzystuje tylko trzy akordy, lub bardziej spektakularne straty, które są dzisiaj łatwe do znalezienia.

Zwracamy uwagę na lekcję wideo, która pomoże uczynić występ jeszcze jaśniejszym i zaśpiewać w akompaniamencie nowego roku 2020.

Zostaw Swój Komentarz